Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Latvijas komandai otrā vieta Baltijas čempionātā svarbumbu celšanā

Rolands Eliņš

Šā gada saulainajā 7.septembra dienā Lietuvas pilsētā Panevežā notika kārtējais Baltijas čempionāts svarbumbu celšanā.

Lai arī Latvijas komanda nedaudz zaudēja kopvērtējumā lietuviešiem, tika sasniegti daži augstvērtīgi rezultāti. Jaunu Latvijas rekordu savā svaru kategorijā uzstādīja Edgars Prancāns - 109 reizes uzgrūžot 32 kg smagās svarbumbas.

Par Baltijas čempioniem savās svaru kategorijās kļuva: Dārta un Dita Stivriņas, Ainārs un Jānis Dokāni, Edgars Prancāns (visi Rugāju novads), Māris Rubulis (Viļāni).

Vēl Latvijas komandu pārstāvēja Edgars Getmaņčuks (Vecumnieki), Mihails Zaļuks, Deniss Klačkovs, Artus Strods, Žans Lukjanskis (Daugavpils būvniecības tehnikums) un Sergejs Arbuzovs no Rugāju komandas, kurš, neskatoties uz savu cienījamo vecumu (56 gadi), nekad nav atteicies pārstāvēt valsti starptautiskajās sacensībās un tikai par nieka pieciem punktiem atpalika no pirmās vietas.

Latvijas komandas pārstāvji pateica Rugāju novada pašvaldībai par transporta nodrošināšanu.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Svarbumbu Celšanas Asociācija