Layout: current: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Šalks Burgers pēc sezonas pametīs "Saracens"

Juris Miņins
Juris Miņins

Šalks Burgers pēc sezonas pametīs "Saracens"
Šalks Burgers (ar bumbu)
Foto: AFP/Scanpix

DĀR regbist un Pasaules kausa uzvarētājs Šalks Burgers paziņojis, ka šīs sezonas beigās plāno pamest savu līdzšinējo Anglijas Premjerlīgas komandu Londonas "Saracens".

Dienvidāfrikas Republikas regbists Šalks Burgers, kurš 2007. gadā ar savu izlasi triumfēja Pasaules kausā, ir paziņojis, ka 2019. gada pavasarī, kad viņa pārstāvētajai Londonas "Saracens" komandai beigsies sezona, viņš plāno to pamest.

35 gadus vecais regbists, kurš "Saracens" rindas papildināja 2016. gadā., ir paziņojis, ka nākamvasar izskatīs visus iespējamos karjeras attīstības variantus, tajā skaitā neizslēdz, ka varētu noslēgt profesionāļa gaitas. No otras puses, viņš arī piebilda, ka vēl vēlētos spēlēt, taču ne tik smagā turnīrā kāda ir Anglijas Premjerlīga.

Pašlaik jau daudzi regbija eksperti ir prognozējuši, ka Burgers varētu sekot daudzu bijušo elites regbistu pēdās un doties noslēgt karjeru Japānas TOP līgā. Turklāt, laika periodā no 2014. līdz 2016. gadam viņš šajā čempionātā jau bija spēlējis.

Savas starptautiskās karjeras laikā Šalks Burgers ir pārstāvējis DĀR teju visās "lielajās" izlasēs – nacionālajā komandā, otrajā izlasē un U-21 izlasē. "Antilopju" sastāvā viņš aizvadīja 86 mačus, kuros guva 80 punktus.

Kā arī...

- Anglijas Premjerlīga ir oficiāli apstiprinājusi jaunu sadarbības līguma noslēgšanu, kurā par partneriem ir kļuvuši "CVC Capital Partners". Šis darījums tiek saukts par vēsturisku, jo tā nosacījumi paredz, ka uzņēmums nevis vienkārši piešķirs naudu čempionātam, bet gan pats kļūs par mazākuma akcionāru, palīdzot attīstīt profesionālo regbiju.

- Kastras spēlētājs Rorijs Kokots ir saņēmis trīs nedēļu sodu par incidentu Čempionu kausa spēlē. Kā vēsta oficiālais formulējums, Kokots ir sodīts pēc regbija noteikumu 9.12. punkta – par kontaktu acs rajonā. Cietušais šajā incidentā bija Mansteras regbists Kriss Klotī.

Izmantotie resursi:
https://www.planetrugby.com/