Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource617 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource617), Fid:2889, Did:0, useCase: 0

Sudraba medaļnieks no ASV atklāj, ka Siguldā viņam savas kamanas piedāvājis Krievijas sportists

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Sudraba medaļnieks no ASV atklāj, ka Siguldā viņam savas kamanas piedāvājis Krievijas sportists
Kriss Mazdzers
Foto: Sipa USA/Scanpix
Phjončhana 2018, Phjončhana - Kamaniņas (Vīrieši) 3. un 4.brauciens
1. Felix Loch 3:10.702  
11. Kristers Aparjods +0.754  
20. Inārs Kivlenieks +2.120  
24. Artūrs Dārznieks 2:25.578  

Amerikas Savienoto Valstu kamaniņu braucējs Kriss Mazdzers, kurš vakar Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izcīnīja sudraba medaļu, atklāja, ka mēnesi pirms sacensībām viņam palīdzību piedāvājis kolēģis no Krievijas.

Attiecības starp ASV un Krieviju, tostarp abu valstu sportistiem, nav pašas siltākās, tomēr palīdzīgu roku gatavs sniegt katrs. Kriss Mazdzers pēc sudraba medaļas izcīnīšanas atklāja, ka kamaniņu braucējs no Krievijas piedāvājis viņam savas kamanas, lai palīdzētu izkļūt no bedres.

"Viņš domāja, ka netiks uz olimpiskajām spēlēm, un gribēja redzēt, ko kāds cits spētu paveikt ar viņa kamanām," sacīja Mazdzers. "Turklāt tas bija labs ekipējums. Nebija tā, ka man iedotu 20 gadus vecas kamanas un pateiktu, lai braucu. Tās bija šīs sezonas kamanas, kuras viņi paši izmantoja."

Amerikānis nevēlējās atklāt sportista vārdu, kurš piedāvāja palīdzību, bet piebilda, ka viņš piedalās Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. Pirms stāsta Mazdzers pauda, ka tas droši vien esot pretrunā ar jebkuru amerikāņu un krievu attiecību stereotipu.

Mazdzers kļuvis par pirmo amerikāni, kurš vīriešu sacensībās izcīnījis medaļu kamaniņu braukšanā. Tomēr sezona viņam nebija pārāk veiksmīga – nevienā posmā amerikānis nespēja iekļūt starp pieciem labākajiem.

"Citas valstis un citi sportisti redzēja, ka man vairs neiet, un arī viņi nevarēja saprast, kāpēc tā notiek," stāstīja sportists. Piedāvājums nācis Siguldā, kur janvāra beigās notika Pasaules kausa posms. Mazdzeru šokējis ne tikai fakts, ka piedāvājums palīdzēt nācis no Krievijas, bet arī tas, ka kāds vispār vēlējies palīdzēt.

"Valstis tērē miljonus, lai būvētu kamanas. Kā sportists es arī vēlētos paturēt visas priekšrocības pie sevis," teica Mazdzers, kurš spēja atcerēties tikai vienu gadījumu, kad sportists trasē devies ar cita kamanām. Itālijas izlasē startē brālēni Dominiks un Kevins Fišnalleri, un treneris reiz sajaucis viņu kamanas.

Mazdzers atzina, ka Siguldā izbraucis ar krieva kamanām, tomēr tās viņam bijušas par lielu, tādējādi nācies atteikt.

Izmantotie resursi:
https://www.usatoday.com/story/spor...

     [+] [-]

, 2018-02-12 13:52, pirms gada
Mazdzeram krievu kamanas varētu būt maķenīt par lielām, jo tās ir projektētas Daudzdzeram.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-02-13 05:20, pirms gada
M13:52
Mazdzeram krievu kamanas varētu būt maķenīt par lielām, jo tās ir projektētas Daudzdzeram.

Nav teikts! Varbūt krievs vispār nedzer