Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource617 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource617), Fid:2889, Did:0, useCase: 0

Rubenis: "Aparjods būtu pelnījis olimpisko ciklu pabeigt ar lielisku rezultātu"

Krišs Upenieks

Rubenis: "Aparjods būtu pelnījis olimpisko ciklu pabeigt ar lielisku rezultātu"
Mārtiņš Rubenis
Foto: Romāns Kokšarovs/f64
Phjončhana 2018, Phjončhana - Kamaniņas (Vīrieši) 1. un 2. brauciens
1. David Gleirscher 47.652  
6. Kristers Aparjods +0.170  
21. Inārs Kivlenieks +0.622  
22. Artūrs Dārznieks +0.653  
Phjončhana 2018, Phjončhana - Kamaniņas (Vīrieši) 3. un 4.brauciens
1. Felix Loch 3:10.702  
11. Kristers Aparjods +0.754  
20. Inārs Kivlenieks +2.120  
24. Artūrs Dārznieks 2:25.578  

LETA. Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods būtu tikai pelnījis šo olimpisko ciklu noslēgt ar lielisku rezultātu Phjončhanas Olimpiādē, uzskata komandas treneris Mārtiņš Rubenis.

"Pirmās ugunskristības ir izturētas un aptaustīta olimpiskā gaisotne. Kristeram pirmie divi braucieni bija ļoti labi. Varēja redzēt, ka pirmajā braucienā viņam vēl nebija pārliecinošas sajūtas, tomēr otro braucienu viņš nobrauca labāk. Izdevās sadabūt labākus kamanas regulējumus. Rītdien vajag aizvadīt tikpat labus braucienus kā otrais un tad jau redzēs, kā būs tālāk," žurnālistiem pēc pirmās sacensību dienas sacīja Rubenis.

"Domāju, ka Kristera rezultāts ir likumsakarīgs. Esam ļoti daudz strādājuši un puisis būtu tikai pelnījis olimpisko ciklu pabeigt ar lielisku rezultātu," par tikai 19 gadus veco Aparjodu teica Rubenis. "Vēl neesmu pilnībā izvērtējis abus Kristera braucienus. Tos redzēju tikai "uz ātro" televīzijā. Tie bija bez lielām kļūdām, bet bija nianses, kur varēja redzēt, ka puisis vēl taustās. Aizbrauksim uz olimpisko ciematu, apskatīsimies, izrunāsim un uz rītdienu viss būs kārtībā."

Rubenis arī atklāja, ka Dārznieks piektdien treniņā piedzīvojis smagu kritienu, turklāt zem jautājuma zīmes bija, vai viņš maz sestdien stāsies uz starta līnijas.

"Cepuri nost, Artūrs saņēmās un ārsti izdarīja savu darbu. Kritiens pārliecību un drošības sajūtu kamanās gan ir krietni apdauzījis. Šajā trasē finiša laiks veidojas no sīkumiem. Ja nespēj brīvi un pārliecinoši braukt, ir grūti cerēt uz labu rezultātu. Ļoti ceru, ka puišiem rīt izdosies nobraukt divus labus braucienus un atrast motivāciju to izdarīt vismaz sevis dēļ. Parādīt, ka viņi tiešām var nobraukt un izdarīt to neslikti. Arī pats esmu bijis situācijā, kad bijusi bezcerības sajūta, bet vienkārši jānoliek šī diena malā un jācīnās. Olimpiskās spēles nav tikai par sportisko rezultātu, bet gan par to, ko tas cilvēkam iedod kā rūdījumu dzīvei, un parādīt, ka "jā, es esmu vecis!"," uzsvēra Rubenis.

"Kristeram būt topā augsta ranga sacensībās nav nekāds jaunums. Domāju, viņš visas šīs sezonas laikā parādīja, ka ir gatavs un grib cīnīties. Kristeram deg acis. Viņš ir ņēmis vērā visas nianses, ko esam darījuši, pats skatās un domā, turklāt ar katru reizi brauc arvien labāk. Es gribētu viņam novēlēt, lai rītdien izdodas divi labākie braucieni šajā trasē," pauda Rubenis.

Latvijas kamaniņu izlases treneris izteicās, ka svētdien kamaniņu braucējiem jānobrauc divi stabili brauciena un jāvada kamana brīvi un droši, ļaujot tai skriet.

"Ināram šī nedēļa ir smaga. Visos treniņbraucienos viņš cīnījās ar devīto virāžu. Vienā no treniņiem viņš salauza kamanu, kas tika īpaši gatavota šīm sacensībām. Bija jānoņem vecais aptecētājs. Ar šo kamanu Inārs aizvadīja vien pēdējos divus treniņbraucienus. Varbūt vēl nav paspējis sarast," pauda Rubenis, uzslavējot arī trases augsto sagatavotības līmeni.

Trešajam braucienam starts paredzēts svētdien plkst.13 pēc Latvijas laika, bet pēc tam svētdien tiks veikts arī noslēdzošais, ceturtais, brauciens.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2018-02-10 19:39, pirms gada
Nu jacīnas par top3, bet nu olimpiskais sešiniekā būtu pelnījis. Cik saprotu šia mums tas jaunais, kas arī junioros bija čempis?

  +1 [+] [-]

, 2018-02-10 21:36, pirms gada
Jā, 2017. gadā bija Pasaules junioru čempions.

     [+] [-]

, 2018-02-11 09:01, pirms gada
Вы вкурсе что теперь что бы привести тело в порядок и подкачаться не обязательно ходить в тренажорку.Нeдaвнo нaткнулcя на блoг чувака кoторый нaкaчал тeлo домa с помощью специального поясa, я решил попробовать и уже через неделю увидел результат, а через две убрал пивной живот и пpоявился преcc, подкaчaл pуки и cпину.Тeперь жeнa тожe зaхoтeлa попpoбовать увидeв мой peзультат. Вот тот блог--- Блог Дмитрия Якушева: Как легко накачать пресс?