Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Motobraucējs pēc skandalozas sāncenša bremžu roktura nospiešanas paliek bez darba

Agris Suveizda

Motobraucējs pēc skandalozas sāncenša bremžu roktura nospiešanas paliek bez darba
Romāno Fenati
Foto: AFP/Scanpix

Itālijas komanda "Marinelli Snipers" šodien paziņojusi par vienpusēju sadarbības izbeigšanu ar itāliešu motobraucēju Romāno Fenati, kurš vakar Sanmarīno posmā, cīnoties lielā ātrumā, nospieda sāncenša bremžu rokturi.

Fenati pārkāpuma dēļ tika parādīts melnais karogs jeb piespriesta diskvalifikācija no posma, bet pēc tam viņš tika diskvalificēts arī uz nākamajiem diviem posmiem. Taču viņa darba devējs "Marinelli Snipers" vēlāk nāca klajā ar bargākām sankcijām.

"Informējam, ka kopš šā brīža esam izbeiguši līgumu ar Fenati par viņa nesportisko, bīstamo un tēlu graujošo rīcību. Ar milzu nožēlu mums ir jāsaka, ka viņa bezatbildīgā rīcība apdraudēja cita braucēja dzīvību, ko attaisnot nav iespējams. Fenati kopš šā brīža vairs nepiedalīsies nekādās sacensībās "Marinelli Snipers" komandas rindās," teikts vienības paziņojumā.

Fenati, kurš jau iepriekš bija izcēlies ar agresīvu braukšanu, pēc atlaišanas no komandas atvainojās par savu rīcību: "Atvainojos visai sporta pasaulei. Šorīt, domājot ar vēsu prātu, vēlos, kaut tas būtu bijis tikai slikts sapnis. Mana rīcība bija apkaunojoša, un tā nebija vīrieša cienīga. Man veltītā kritika ir taisnīga, un es saprotu aizvainojumu pret mani. Vēlos atvainoties visiem, kuri man ticēja, un tiem, kurus ar savu rīcību sāpināju."

22 gadus vecais Fenati šogad debitēja "Moto2" čempionātā un ar 14 punktiem sezonas individuālajā kopvērtējumā ieņem 19. vietu. Līderis ar 214 punktiem 13 posmos ir Fenati tautietis Frančesko Banjaja.

Izmantotie resursi:
https://www.theguardian.com/sport/2...
https://www.bbc.com/sport/motorspor...

  +1 [+] [-]

, 2018-09-10 21:21, pirms gada
Tas vēl ir minimums, kas būtu jāsaņem par tādiem gājieniem.