Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:252, Did:0, useCase: 0

Konkurss: "Dinamo fantasy" februāra-marta spēle

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

Februāra beigās un marta sākumā "Dinamo Rīga" hokejistiem jāaizvada pēdējās KHL regulārās sezonas spēles – kopumā četri mači. Kā ierasts Sportacentrs.com piedāvā piedalīties „Dinamo fantasy” spēlē un cīnīties par balvām. Nenokavē un izvēlies savu sastāvu!

Sportacentrs.com lietotājiem tiek dota iespēja veidot savu komandu un atkarībā no sportistu reālajiem sasniegumiem pelnīt punktus un kļūt par mēneša uzvarētāju "Dinamo fantasy" spēlē.

Piedalies februāra-marta spēlē!
Spēles noteikumi!

Spēles būtība

Pirms katras „Dinamo Rīga” spēles dalībniekam ir iespēja veidot savu komandas sastāvu, izvēloties vienu vārtsargu, divus aizsargus un trīs uzbrucējus. Sastāvu jāizvēlas līdz spēles sākumam. Pēc mača, atkarībā no reālās spēles gaitas, Jūsu izvēlētie hokejisti pelnīs punktus - katra spēlētāja komandai pienāksies tik punkti, cik attiecīgajā spēlē sapelnījuši. Uz katru spēli dalībnieks var izvēlēties citu komandas sastāvu.

Punktu piešķiršanas shēma

VārtsargiemPunkti
Ja iziet laukumā+100 punkti
Par katru atvairīto metienu+5 punkti
Par katru ielaisto ripu-50 punkti
Par katru atvairīto "bullīti"/pēcspēles metienu+15 punkti
Par katru ielaisto "bullīti"/pēcspēles metienu-15 punkti
Ja neiziet laukumā0 punkti

Aizsargiem un uzbrucējiemPunkti
Par gūtiem vārtiem+40 punkti
Par rezultatīvu piespēli+25 punkti
Par realizētu "bullīti"/pēcspēles metienu+20 punkti
Par nerealizētu "bullīti"/pēcspēles metienu-10 punkti
Par katru izdarītu metienu pa vārtiem+5 punkti
Par lietderības koeficienta katru punktu+ vai -10 punkti
Par katru soda minūti-3 punkti
Ja neiziet laukumā0 punkti

Uzvarētāji un balvas

Spēles uzvarētāji tiks noteikti septembrī, oktobrī, novembrī, decembrī, janvārī, februārī un martā apvienotajā spēlē, kā arī kopējā play-off spēlē. Par tiem kļūs dalībnieki, kuru komandas būs nopelnījušas visvairāk punktus. Ja vairākiem dalībniekiem mēneša ieskaitē būs vienāds punktu skaits, tad augstāka vieta tiks piešķirta tam, kurš būs izcīnījis labāku rezultātu (vietu) kādā no individuālajām spēlēm. Balvas mēneša ieskaitē saņems sešu labāko rezultātu īpašnieki, bet sezonas kopvērtējumā labāko desmitnieks.

Piedalies februāra-marta spēlē!
Spēles noteikumi!

     [+] [-]

, 2014-02-25 15:44, pirms 5 gadiem
Janvaara uzvareetaaji sheit:
Janvāra Dinamo Fantasy spēlē triumfē Kitus...