Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:844, Did:0, useCase: 0
Ģirts Ankipāns un Juris Savickis. Foto: dinamoriga.lv
11

Hockey Archives: Rīgas "Dinamo" - 90. spēcīgākais klubs Eiropā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pērnā gada čempions Maskavas CSKA ir Eiropas spēcīgākais hokeja klubs, savukārt Rīgas "Dinamo" noslīdējis uz 90. pozīciju, liecina Hockey Archives sastādītais rangs par 2019.-2020. gada sezonu.
Mareks Zagrapans. Foto: hkpoprad.sk
4

Zagrapans paliek Popradas klubā, Rīgas "Dinamo" variants zaudē aktualitāti

Slovākijas uzbrucējs Mareks Zagrapans pagarinājis līgumu ar vietējo hokeja klubu "Poprad". Tādējādi spekulācijas par viņa iespējamo pārcelšanos uz citu klubu zaudē aktualitāti, kaut gan konkrēta piedāvājuma gadījumā viņam piešķirtas tiesības doties spēlēt uz Kontinentālo hokeja līgu (KHL).
Juris Savickis. Foto: Romāns Kokšarovs, F64
66

Savickis: "Rīgas "Dinamo" prioritāte kā līdz šim būs Latvijas hokeja attīstība"

Rīgas "Dinamo" padomes priekšsēdētājs Juris Savickis atklāj, ka pēc nedēļas vai divām varētu būt skaidrība par kluba finansējumu. Pretendenti uz galvenā trenera amatu ir gatavi likt akcentu uz mūsu hokeja attīstību. Par to tiek vēstīts laikrakstā "Latvijas Avīze".
Mareks Zagrapans. Foto: hkpoprad.sk
19

Informācijas aprites kūleņi: Zagrapana gadījums

Šad tad pārlasot tautas domas, pamanu, ka tauta domā pareizi: ja, piemēram, vajag visprecīzāko informāciju par Rīgas “Dinamo”, tad jāzvana Jurim Savickim un, ja vien žurnālists pratīs uzdot pareizos jautājumus, lielais priekšnieks arī atklāti atbildēs. Bet dzīvē viss ir mazliet savādāk... Savickis runā, ka runājis ar Leonīdu Tambijevu kā galvenā trenera kandidātu, tikai otra puse šādas sarunas kaut kā neatceras. Bet ne par Savicki un Tambijevu šis stāsts. Par slovaku uzbrucēju Mareku Zagrapanu.
Mareks Zagrapans. Foto: hkpoprad.sk
9

Medijs: Slovākijas uzbrucējs varētu pārcelties uz Rīgas "Dinamo"

Slovākijas centra uzbrucējs Mareks Zagrapans varētu pārcelties uz Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Rīgas "Dinamo", liecina hokejovysvet.sk rīcībā esošā informācija.
Rīgas ''Dinamo'' hokejisti. Foto: Raimonds Volonts, dinamoriga.lv
21

Medijs: Uz "Dinamo" trenera amatu palikuši trīs kandidāti – Skudra, Kozlovs, Mironovs

Vakar Krievijas Augstākās līgas klubs Novokuzņeckas "Metallurg" paziņoja, ka par galveno treneri apstiprināts Latvijas izlases rekordists Leonīds Tambijevs. Iepriekš viņš kandidēja uz Kontinentālās hokeja līgas kluba Rīgas "Dinamo" vadīšanu. Palikuši trīs citi kandidāti.
Leonīds Tambijevs. Foto: Metallurg-nk.ru
40

Tambijevs apstiprināts VHL kluba "Metallurg" galvenā trenera amatā

Latvijas hokeja treneris Leonīds Tambijevs, kuru šajā pavasarī Rīgas „Dinamo” vadība piesauca kā vienu no kandidātiem uz komandas vadīšanu, oficiāli apstiprināts Krievijas augstākās līgas kluba Novokuzņeckas „Metallurg” galvenā trenera amatā.
Juris Savickis. Foto: dinamoriga.lv
21

Ševčenko: "Vai Rīgas "Dinamo" labāk nebūtu izlaist sezonu?"

Krievijas medija apskatnieks Aleksejs Ševčenko prāto, ka Rīgas "Dinamo" varbūt labāk izlaist nākamo sezonu Kontinentālajā hokeja līgā (KHL).
Lauris Dārziņš. Foto: Romāns Kokšarovs, f64
12

KHL informē klubus – sezonu plānots sākt 2. septembrī

Kontinentālā hokeja līga sazinājusies ar klubiem, norādot, ka 2020./21. gada sezona provizoriski sāksies 2. septembrī. Datums saskaņots arī ar Krievijas Hokeja federāciju.
Juris Savickis. Foto: Romāns Kokšarovs/F64
37

Savickis: "Uz "Dinamo" galvenā trenera amatu tagad ir četri kandidāti"

Kontinentālās hokeja līgas kluba Rīgas "Dinamo" padomes priekšsēdētājs Juris Savickis izteicies, ka uz komandas galvenā trenera amatu ir četri kandidāti. Iepriekš Savickis sacīja, ka uz posteni kandidējot seši cilvēki.