Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:534, Did:0, useCase: 0

TV "Emsdetten" pirmā uzvara, Aivis Jurdžs vēl nespēlē

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

TV "Emsdetten" pirmā uzvara, Aivis Jurdžs vēl nespēlē
Aivis Jurdžs vēl nespēlē - rehabilitācija pēc savainojuma.

Pirmo uzvaru Vācijas handbola 2.bundeslīgas čempionātā beidzot guva Aivja Jurdža pārstāvētā komanda TV "Emsdetten" - 6. kārtas spēlē savā laukumā ar 25:23 tika pārspēta "Dessau-Rosslauer HV 06" vienība.

Aivis Jurdžs arī šajā mačā laukumā vēl nedevās. Handbolists pašreiz vēl turpina rehabilitāciju pēc ceļgala savainojuma un Aivis arī pats vēl nezina, kad atgriezīsies laukumā. Operācija gan, par laimi, šoreiz nav bijusi nepieciešama.

Turnīta tabulas lejasgalā komandas ir sastājušās ļoti blīvi - tagad pa divi punktiem ir piecām komandām, vēl vienai ir trīs punkti, bet divām pa četriem punktiem. Nākamā spēle Emsdetenas komandai būs jau 18. novembrī viesos ar vienu no Aivja Jurdža bijušājām komandām ThSV "Eisenach", kurai ir četri punkti un kura arī ir to komandu grupā, kas atrodas turnīra tabulas lejasgalā.