Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:296, Did:0, useCase: 0

Brazīliešu veterāns Teišeira dominē pār amerikāni Smitu

Agris Suveizda

Brazīliešu veterāns Teišeira dominē pār amerikāni Smitu
Glovers Teišeira sit bezpalīdzīgo Entoniju Smitu. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Floridas štata pilsētā Džeksonvilā tukšu tribīņu priekšā notiekošā UFC cīņu vakara galvenajā kaujā pārliecinošu uzvaru svinēja 40 gadus vecais brazīlietis Glovers Teišeira (31-7), piektajā raundā ar tehnisko nokautu pārspējot 31 gadu veco amerikāni Entoniju Smitu (33-15).

Cīņu gan aktīvāk sāka favorīts Smits, kurš izdarīja vairākus labus sitienus, taču otrā raunda vidū amerikānis strauji sāka pagurt un Teišeira no aizsardzības pārgāja izteiktā uzbrukumā. Trešajā raundā brazīlietis ar kreiso nogāza sāncensi zemē un turpināja izdarīt sitienu kārtu, pārsitot Smitam kreiso ausi.

Smits izmisīgi izturēja spiedienu un ceturtā raunda ievadā uzbruka arī pats, izdarot gan labu sitienu no apakšas, gan labi trāpot ar elkoni, tomēr drīz vien atkal nokļuva zemē. Teišeiram gan neizdevās sagaidīt padošanos, un viņš apzināti ļāva Smitam piecelties, acīmredzot uzskatot, ka vertikālā stājā Smits ir ievainojamāks.

Drīzumā cīņa atkal atgriezās uz grīdas, un šoreiz Teišeira mainīja taktiku, nevis sitot no abiem sāniem, bet gan caur rokām uzbrūkot ar elkoni. Arī šo raundu Smits izturēja, bet piektajā gan viss beidzās ar paredzamu iznākumu. Teišeira nogāza Smitu, izmantoja pretinieka nogurumu, uzsēžoties viņam uz vēdera un raidot sitienu gūzmu pa galvu – tiesnesim nebija citas izejas kā vien apturēt cīņu.

Trīs raundu cīņā ar tiesnešu dalītu lēmumu uzvaru svinēja 38 gadus vecais amerikāmis Bens Rotvels (38-12), ar 28:29, 29:28, 29:28 pārspējot 37 gadus veco amerikāni Ovinsu Senprū (24-14), kuram tā bija debija UFC smagsvaru divīzijā. Drū Doubers (23-9-1) otrajā raundā ar tehnisko nokautu uzvarēja Aleksandru Ernandesu (11-3), savukārt Tjagu Moiziss (13-4) otrā raunda ievadā piespieda padoties Maiklu Džonsonu (19-16). Ar tiesnešu dalītu lēmumu pie panākuma tika Rikijs Saimons (16-3), bet ar vienbalsīgu lēmumu uzvarēja baltkrievs Andrejs Arlovskis (29-19-2).

     [+] [-]

, 2020-05-14 08:59, pirms 2 nedēļām
Nabaga Smitam zobi jādod tiesnesim

     [+] [-]

, 2020-05-14 11:23, pirms 2 nedēļām
Pirms cīņas likās, ka Smith uzvarēs! Vismaz cerēju, ka dabūs Titul Shot atkal. Jones kopš cīņas ar Smith izskatās arvien sliktāk!

     [+] [-]

, 2020-05-14 16:10, pirms 2 nedēļām
Pirms cīņas biju diezgan pārliecināts, ka Entonijs Gloveru izskolos trīs raundu laikā. Bet pēctam atklājās, ka Smith stūris ir vienkārši zem jebkādas kritikas. Absolūti nesaprotamas komandas, kuru dēļ jau pēc otrā raunda no staminas nekā nebija palicis. Nezinu kā citiem, bet man trešais un ceturtais raunds bija izteikti 10-8 Texeira labā. Pēc ceturtā raunda Smith saka, ka viņam krīt ārā zobi, bet viņi sūta viņu cīnīties tālāk. Kāpēc nesargā savu fighteri, ja ir acīm redzams tas, ka pēc punktiem uzvarēt vienkārši jebkādā situācijā vairs nav iespējams, un finišs arī ir ļoti maz ticams. Normāla komanda būtu pārtraukusi viņa mocības, nevis bezjēgā sūtījusi noklapēt vēl tālāk...