Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Nozīmēta cīņa starp MMA smagsvariem Mežijevu un Zaueru

Jānis Eisaks
Jānis Eisaks

Nozīmēta cīņa starp MMA smagsvariem Mežijevu un Zaueru
Igors Zauers
Foto: Levi

27. maijā Salaspils sporta hallē pasākuma “A - One Promotion” ietvaros savā starpā dūres krustos divi Latvijas vadošie pussmagā svara ( -93 kg) MMA cīkstoņi rīdzinieks Hasans Mežijevs (5-0) ar kuldīdznieku Igoru Zaueru (7-5).

Šai cīņai vajadzēja notikt jau 6. maijā Kuldīgā cīņu šova “Gladiator Fights” ietvaros, bet kaut kādu iemeslu dēļ tika atcelts viss pasākums un šis mačs tika pārcelts uz Salaspilī notiekošo cīņu turnīru. Salaspilī uz ringa kāps atlēti ne tikai no Latvijas, bet arī no Krievijas, Ukrainas, Azerbaidžānas, Lietuvas un Baltkrievijas.

Divdesmit četrus gadus vecais Mežijevs šai cīņai gatavojās Zviedrijā kopā ar UFC zvaigzni Aleksandru Gustafsonu (17-4), kuram pašam šonedēļ ieplānota cīņa Zviedrijā. Hasans - 2015. gada pasaules amatieru MMA čempionāta sudraba medaļnieks, profesionāļos aizvadījis piecas cīņas, visās izcīnot uzvaras. Viņš uzvarējis debitantus Paulu Vilbergu (0-1), Gļebu Mihailovu (0-1), Sergeju Moškanovu (0-1), kā arī sportistus ar nedaudz lielāku pieredzi – Roku Stambursku (9-6) un Ruslanu Čapko (0-7).

Savukārt trīsdesmit vienu gadu vecais Zauers gatavošanās posmu aizvadīja tepat Latvijā. Viņš ir bijušais Eirāzijas un Baltijas čempions, aizvadījis cīņas ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā, Polijā, Lietuvā un Azerbaidžānā. Igors ir cīnījies ar daudziem Eiropas TOP klases atlētiem kā Ruslans Hashanovs (16-9), Laurinas Urbanavičus (7-1) un Romāns Skiba (6-8), taču no sakautajiem atlētiem pieredzējušākie bijuši vien azerbaidžānis Akifs Ogli Džavids (6-4), bosnietis Nemanja Karguļs (0-4) un Pāvels Suhlovs (0-5-1) no Latvijas.

Šiem vīriem viņu savstarpējā cīņa būs principiāls mačs, jo abi ir bijušie Latvijas viena no zināmākā MMA trenera Sergeja Domņina audzēkņiem.

“Šeit nav naids, vienkārši mums abiem interesanti kāds būs cīņas rezultāts,” portālam Sportacentrs.com komentēja Igors Zauers.

Izmantotie resursi:
Tapology | The MMA Network

     [+] [-]

, 2017-05-28 15:34, pirms 2 gadiem
Kaapeec nav zinjas par sho pasaakumu?

     [+] [-]

, 2017-06-05 10:27, pirms 2 gadiem
Vardi uzvardi riktigi latviski