Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Edgars Skrīvers cīnīsies ar bijušo ACB čempionu Magomedu Magomedovu

Jānis Eisaks
Jānis Eisaks

Edgars Skrīvers cīnīsies ar bijušo ACB čempionu Magomedu Magomedovu
Edgars Skrīvers
Foto: tukumabrali.lv

24.martā savu kārtējo MMA cīņu aizvadīs Latvijas vadošais pusvieglā svara (-62 kg) cīkstonis tukumnieks Edgars “Lāčplēsis” Skrīvers (16-4), kurš Azerbaidžānā notiekošā cīņu šova “ACB 83: Baku” ietvaros krustos dūres ar krievu sportistu Magomedu Magomedovu (14-2).

Divdesmit sešus gadus vecais Skrīvers ar Groznijā (Krievijā) bāzēto MMA organizāciju Absolute Championship Berkut (ACB) līgumattiecības uzsāka pērnā gada izskaņā. Kontrakts tika parakstīts uz trim cīņām.

Debijas mačā, kas notika pērnā gada oktobrī Kanādā, tukumnieks ar dalītu tiesnešu lēmu pēc punktiem uzveica UFC vidējā svara čempiona Džordža Santpjēra (26-2) treniņu biedru Ksavjē Aloi (8-3).

Pēc veiksmīgās debijas Edgars Skrīvers uzreiz cerēja uz cīņu ar tā brīža ACB pusvieglā svara čempiona jostas īpašnieku Pjotru Janu (8-1), taču par cik Jans parakstīja līgumu ar pasaules vadošo MMA organizāciju UFC, šāda cīņa vairs nav iespējama.

Tā vietā organizatori piedāvāja latvietim maču ar bijušo ACB čempionu Magomedu Magomedovu, kuru tieši Pjotrs Jans savulaik gāza no čempiona troņa.

Mogomedovs, kurš daudziem palicis atmiņā ar uzvarām pār Dīnu Garetu (9-2-1), Bruno Diazu (19-10) un Oļegu Borisovu (20-2-1), uz doto mirkli reitingā iekļauts starp pasaules TOP 60 spēcīgākajiem pusvieglā svara MMA cīkstoņiem, turpretī Skrīvers šajā ranga tabulā ieņem “tikai” 185. pozīciju.

Visticamāk, ka Skrīvera – Magomedova pāra uzvarētājs savā nākamajā cīņā jau spēkosies par pagaidām vakanto ACB pusvieglā svara (- 62 kg) čempiona titulu, kuru 24. martā savā starpā izspēlēs Oļegs Borisovs ar Rustamu Kerimovu (10-0). Ja Edgaram izdosies uzvarēt, viņš ne tikai būs atstrādājis divas no trim līgumā paredzētajām cīņām, bet nonācis stipri tuvāk savam sapnim nokļūšanai UFC.

Izmantotie resursi:
Tapology | The MMA Network