Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Džonam Džonsam atsavināts UFC čempiona tituls

Jānis Eisaks
Jānis Eisaks

Džonam Džonsam atsavināts UFC čempiona tituls
Džons Džonss
Foto: punchdrunksports.com

Aizliegto vielu lietošanā pieķertais amerikānis Džons Džonss (22-1) šķīries no savas šā gada jūlijā izcīnītās UFC pussmagā svara (-93 kg) čempiona jostas, kura tagad atgriezusies tās iepriekšējā nēsātāja Daniela Kormjē (19-1) īpašumā.

UFC pussmagā svara čempiona tituls atkal atgriezies pie trīsdesmit astoņus gadus vecā Kormjē un viņa pēdējās cīņas rezultāts, kurā viņš atzina Džonsa pārākumu, pēc Kalifornijas Štata Atlētiskās Komisijas (CSAC) lēmuma pasludināts par nenotikušu.

Trīsdesmitgadīgā Džona Džonsa organismā pirms cīņas ņemtajās urīna analīzēs tika atklāta turinabola klātbūtne, kas ir anaboliskais steroīds, ko lieto muskuļa masas izveidei, palielina spēku un izturību. Kombinācijā ar citiem steroīdiem tas ir ļoti iedarbīgs.

Šobrīd Džonss ne tikai šķīries no UFC čempiona titula, bet viņš arī gaida ASV Antidopinga Aģentūras (USADA) lēmumu. Visticamāk, ka Džonam Džonsam tiks piespriesta četru gadu diskvalifikācija.

Izmantotie resursi:
MMAjunkie | UFC and MMA news, rumors, live...