Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Baltkrievijā aizturēti tajiešu boksa čempioni

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Baltkrievijā aizturēti tajiešu boksa čempioni
Aleksandra Sitņikova ar plakātu: "Nē spīdzināšanām, arestiem, represijām". Foto: Twitter

Baltkrievijā turpinās nepakļāvīgo sportistu aizturēšanas. Varas iestādes aizvadītās diennakts laikā aizturēja daudzkārtējo pasaules čempionu taizemešu boksā Juriju Bulatu un trīskārtējo Eiropas čempionātu laureāti "Muay thai" cīņā Aleksandru Sitņikovu.

Divdesmit četrus gadus vecās Sitņikovas aizturēšana notika otrdien, 13. oktobrī, bet tiesas sēde paredzēta trešdien. Viņa ir daudzkārtēja Baltkrievijas čempione taizemešu boksā un K1, kā arī trīs reizes izcīnījusi bronzas medaļu Eiropas “Muay thai” čempionātā.

“Neticami lepojos ar mūsu cilvēkiem,” nesen instagramā rakstīja sportiste. “Viņi ir gudri, stipri un neticami labsirdīgi – ļoti palīdz viens otram un dara to pieklājīgi. Un tas viss notiek, neskatoties uz valdības briesmīgo vardarbību. Lai dzīvo Baltkrievija!

Daudzkārtējais pasaules čempions taizemešu boksā Jurijs Bulats saņēmis cietumsodu uz 15 diennaktīm, ziņo “Radio Svoboda”. Viņš apsūdzēts par piedalīšanos neatļautās manifestācijās, lai gan ir pierādījumi, ka tajā laikā ar ģimeni atradies citviet.

Bulats ieslodzīts bēdīgi slavenajā aizturēšanas centrā Okrestina ielā. Advokātu pie viņa nelaiž “smagās epidemioloģiskās situācijas dēļ”.

Varas iestādes 30. septembrī aizturēja slaveno basketbolisti Jeļenu Ļevčanku, piespriežot viņai cietumsodu uz 15 diennaktīm. Svētdien, 11. oktobrī, sekoja Baltkrievijas regbija valstsvienības kapteines Marijas Šakuro aizturēšana – viņa ieslodzīta uz 10 diennaktīm.

Izmantotie resursi:
https://www.pressball.by/news/other...
https://www.pressball.by/news/other...

     [+] [-]

, 2020-10-14 16:28, pirms 3 mēnešiem
Kas tie par cīņas čempioniem, ja viņus tik vienkārši var aizturēt.

  +1 [+] [-]

, 2020-10-14 16:31, pirms 3 mēnešiem
antuuns rakstīja: Kas tie par cīņas čempioniem, ja viņus tik vienkārši var aizturēt.
Varēja jau parādīt savu māku un iesēsties uz gadiem 10 ,gudrinieks atradies.

     [+] [-]

, 2020-10-14 16:59, pirms 3 mēnešiem
Nu, OK! Lai tagad sēž deviņus.

     [+] [-]

, 2020-10-14 17:01, pirms 3 mēnešiem
Pamuļķi, neesi ar izkapti dabūjis zaļumballē?

https://www.youtube.com/watch?v=eq2...