Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Jaunais cīkstonis Morozovs zaudē Eiropas kadetu čempionāta pusfinālā

Jaunais cīkstonis Morozovs zaudē Eiropas kadetu čempionāta pusfinālā
Aleksandrs Morozovs pēc zaudējuma cīņā par bronzu
Foto: Ekrānšāviņš

Jaunais Latvijas cīkstonis Aleksandrs Morozovs pirmdien sasniedza Eiropas kadetu čempionāta pusfinālu, bet tajā zaudēja un otrdien aizvadīs cīņu par bronzu.

Svara kategorijā līdz 51 kilogramam Morozovs vispirms pieveica šveicieti Kaju Neijeru, bet ceturtdaļfinālā uzvarēja arī slovāku Tomāšu Csoergo, abus dueļus noslēdzot priekšlaicīgi, kad bija sasniedzis desmit punktu pārsvaru.

Vakarā viņš izgāja uz paklāja pret Ademu Buraku Uzemu no Turcijas. Šī cīņa sākās līdzvērtīgi, tomēr kādā no epizodēm Latvijas sportists tika pie soda par pasivitāti, bet uzreiz pēc tam turks sekmīgi notvēra Morozovu un ļoti īsā laikā piecas reizes pārvēla viņu sev pāri, kas deva panākumu ar 10:0.

Otrdienas vakarā Morozovu gaida duelis par trešo vietu, bet viņa pretinieks noskaidrosies vien rīt pēc gandarījuma turnīra.

Pārējie Latvijas cīkstoņi čempionāta pirmajā dienā startēja neveiksmīgāk. Tā Dāvis Rimševics zaudēja pirmajā cīņā svarā līdz 60 kilogramiem, kamēr Osmanam Dzaseževam tāds pats rezultāts bija svarā līdz 71 kilogramam. Tiesa, Dzaseževu uzvarējušais pretinieks vēlāk vakarā sasniedza finālu, līdz ar to Latvijas cīkstonis otrdien piedalīsies gandarījuma turnīrā - ja viņš pieveiks baltkrievu Vitaliju Ihnatoviču, kvalificēsies cīņai par bronzu.

Eiropas kadetu čempionāts ilgs līdz svētdienai.