Latvijas kikboksere Millere uzvar “Irish Open” sacensībās Īrijā

Latvijas kikboksere Millere uzvar “Irish Open” sacensībās Īrijā

Amanda Millere (no kreisās) kopā ar savu treneri Lindu Ābeli°
Foto: profesionali.lv

No 2.līdz 5. martam Īrijas pilsētā Dublinā norisinājās pasaules vadošās amatieru kikboksa organizācijas WAKO rīkotās sacensībām „Irish Open 2017”, kuras pulcēja vairāk kā 4000 dalībniekus no 37 valstīm.

Latviju šajos mačos pārstāvēja kikboksa/boksa skola „Rīga” audzēkne, divkārtējā Eiropas čempione Amanda Millere, kura startēja vienā no spēcīgākām disciplīnām – „full contact”.

Dažādu iemeslu dēļ latvietei, kuras ierastā svara kategorijas ir līdz 60 kg, nācās startēt vienu svara divīziju augstāk – svara kategorijā līdz 65 kg. Bet tas netraucēja mūsu sportistei pusfinālā uzvarēt Īrijas sportisti J.Helenu un finālā tikties ar Anglijas sportisti N.Baterfildu, kura pusfinālā uzveica sportisti no Norvēģijas I. Vahlmanu Iversenu.

Fināla mačā pirmajam raundam noslēdzoties, Millere punktu ziņā bija iedzinēja, bet otrā raunda pirmajās sekundēs rezultātu izlīdzināja un raunda beigās izvirzījās vadībā ar 2:0. Trešajā raundā Amanda strādāja pārliecinoši, viņas galvenais uzdevums bija nepieļaut rupjas kļūdas, kas arī izdevās un mūsu atlēte izcīnīja uzvaru, kļūstot par WAKO atklātā Īrijas čempionāta uzvarētāju.

Tev jābūt autorizētam,