Tito Ortizs pēc cīņas ar Čelu Sonenu dosies “pensijā”

Tito Ortizs pēc cīņas ar Čelu Sonenu dosies “pensijā”

Tito Ortizs
Foto: mmaweekly.com

Bijušais UFC pussmagā svara čempions Tito Ortizs (18-12-1), kuram 21. janvārī paredzēta divkauja ar bijušo vairākkārtējo UFC titulu pretendentu Čelu Sonenu (28-14-1), pēc šīs cīņas neskatoties uz rezultātu, pametīs profesionālo sportu.

Ortizs jau iepriekš vienreiz devās “pensijā”. Tas notika 2012. gadā pēc zaudējuma cīņā ar citu bijušo UFC pussmagā svara čempionu Forestu Grifinu (19-7), taču divus gadus vēlāk viņš atgriezās sportā un noslēdza līgumu ar iepriekšējās darba vietas UFC galveno konkurenti “Bellator”.

Šobrīd Tito Ortizam jau ir četrdesmit viens gads, un, kā viņš pats izsakās, šoreiz viņš par MMA cimdu kāršanu uz nagliņas domā nopietni.

“Cīņa ar Sonenu man būs pēdējā. Jau divdesmit gadus esmu sportā, un tas ir diezgan daudz. Taču es droši vien, ka turpinātu cīnīties, ja ne vienīgi mani daudzie savainojumi,” ārzemju masu medijiem apgalvoja Ortizs.

“Traumas un operācijas man sagādājušas visīstākās neērtības. Man bija priekšējās krusteniskās saites plīsums, un kopš tā laika mana kreisās kājas ceļgals sastāv 50% no labās kājas ņemtajiem donoru audiem. Man ir izvirzījumi jostas daļā un mugurkaulā, aizstāti C-5 un C-4 diski. Esmu pārcietis 26 - 27 smadzeņu satricinājumus, uz sejas man simtiem šuvju. Mans šā brīža galvenais pretinieks - tā ir mana miesa".

Tito Ortizs “Bellator” pievienojās 2014. gadā un kopumā šīs organizācijas rindās aizvadījis trīs cīņas, no kurām divās izcīnījis uzvaras. Nākamo maču amerikānis aizvadīs ar savu tautieti Čelu Sonenu, kuram šī būs debija “Bellator” rindās.

Izmantotie resursi:
MMA Mania, UFC news, results, videos, rumors,...

Tev jābūt autorizētam,