Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Džonsons otrreiz uzveic Dodsonu un nosargā UFC titulu

Jānis Eisaks
Jānis Eisaks

Džonsons otrreiz uzveic Dodsonu un nosargā UFC titulu
Demetriuss Džonsons
Foto: ufc.com

Sava UFC visvieglākā svara čempiona titula septīto veiksmīgo aizstāvības cīņu aizvadījis amerikānis Demetriuss Džonsons (23-2-1), kurš piecu raundu cīņā ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu pēc punktiem uzveicis Džonu Dodsonu (17-7-0), kuru bija uzveicis jau iepriekš.

Divdesmit deviņus gadus vecais Demetriuss Džonsons, kurš par UFC visvieglākā svara čempionu kļuva 2012. gadā, pirmo reizi ar savu trīsdesmit gadīgo tautieti Džonu Dodsonu cīņu būrī tikās pirms diviem gadiem.

Toreiz uzvaru pēc punktiem ar dalītu tiesnešu lēmumu izcīnīja Džonsons, kuram tā bija pirmā UFC titula aizstāvības cīņa.

Aizritot diviem gadiem, Džonsona – Dodsona ceļi atkal krustojās. Šo cīņu sportisti uzsāka visai augstā tempā, daudz kustoties pa cīņu būri, izdarīja daudz sitienu un vairākkārt mēģināja viens otru nomest parterā.

Jau no pirmā raunda aktīvāks izskatījās čempions, kurš pateicoties saviem asajiem uzbrukumiem savam pretiniekam lika ne reizi vien vairāk aizdomāties par aizsardzību.

Savukārt otrajā raundā Dodsons izlīdzināja spēku samērus, taču jau nākamajā raundā tempu atkal palielināja Džonsons un daudz strādāja ar sitienu kombinācijām. Pēdējos divos noslēdzošajos raundos cīņas temps kritās, taču vēl joprojām pārliecinoši strādāt turpināja Demetriuss Džonsons, kurš uzvarēja gandrīz katrā epizodē.

Pēc cīņu būrī aizvadītajiem visiem pieciem piecu minūšu raundiem, sānu tiesneši ar vienbalsīgu lēmumu pēc punktiem 50-45, 49-46 un 49-46 uzvaru atdeva Demetriusam Džonsonam, kuram šī bija septītā veiksmīgā viņa UFC titula aizstāvības cīņa.

„Džons Dodsons teica, ka esmu mēsls, esmu garlaicīgs, bet tagad paskatieties uz viņa seju. Šobrīd es izskatos daudz skaistāks par viņu!” pēc uzvaras uzvilkts, un vienlaicīgi saviļņots bija Džonsons.

„UFC 191” rezultāti:

Nr.UzvarētājsZaudētājsMetodeRaundsLaiks
1.Demetrious JohnsonJohn Dodsondecision (unanimous)55:00
2.Andrei ArlovskiFrank Mirdecision (unanimous)35:00
3.Anthony JohnsonJimi ManuwaKO (punches)20:28
4.Corey AndersonJan Blachowiczdecision (unanimous)35:00
5.Paige VanZantAlex Chamberssubmission (armbar)31:01
6.Ross PearsonPaul Felderdecision (split)35:00
7.John LinekerFrancisco Riverasubmission (guillotine choke)12:08
8.Raquel PenningtonJessica Andradesubmission (rear-naked choke)24:58
9.Tiago TratorClay Collarddecision (split)35:00
10.Joe RiggsRon StallingsDQ (illegal upkick)22:28
11.Joaquim SilvaNazareno Malegariedecision (split)35:00

Izmantotie resursi:
Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...

  -1 [+] [-]

, 2015-09-08 15:10, pirms 4 gadiem
UFC vēl vajag izveidot blusu divīziju, kur 2 blusas ieliek 0.5l burkā un tad 25 minūtes lidinās un paijā vienu otru. Būtu apmēram tas pats, kas šeit.