Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Bijušais UFC čempions Rua cīnīsies ar Vilanti

Bijušais UFC čempions Rua cīnīsies ar Vilanti

Maurisio Rua
Foto: sherdog.com

Pēc gadu ilgas pauzes 11. martā savā dzimtenē Brazīlijā notiekošajā MMA cīņu šovā “UFC Fight Night 107” ringā atgriezīsies bijušais UFC pussmagā svara čempions Maurisio Rua (24-10), kurš krustos dūres ar amerikāni Džaenu Vilanti (15-7).

Lai arī cīņu ar bijušo UFC pussmagā svara čempionu Maurisio Rua UFC vadībai lūdza Latvijas labākais MMA cīkstonis Mihails Cirkunovs (13-2), ar brazīlieti 11. martā cīnīsies trīsdesmit vienu gadu vecais Džaens Vilante.

Trīsdesmit piecus gadus vecais Rua, kurš šobrīd reitingā atrodas starp pasaules TOP10 spēcīgākajiem pussmagā svara atlētiem, uzkrājis divu cīņu uzvaru sēriju pār Antonio Rodžerio Nogeiru (22-8) un Koriju Andersonu (9-2).

Nākamais ar, ko viņš cīnīsies būs Vilante, kurš UFC nonāca pēc iepriekšējās darba vietas “Strikeforce” likvidēšanas. UFC rindās viņš aizvadījis deviņas cīņas, no tām piecās svinot uzvaras.

Amerikānis nevar palepoties nedz ar prestižiem tituliem, nedz ar skaļām cīņām, taču gandrīz visas cīņas, ko viņš zaudējis ir zaudējis pēc punktiem, kas apliecina viņa izturību. Protams, divkaujā ar Maurisio Rua amerikāņu cīkstonis uz papīra nebūs pat teorētisks favorīts.

Izmantotie resursi:
Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...

Tev jābūt autorizētam,