Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Rouzija: “Man nepieciešams laiks, lai izdomātu par nākotni”

Rouzija: “Man nepieciešams laiks, lai izdomātu par nākotni”

Ronda Rouzija
Foto: hollywoodlife.com

Pasaules slavenākā sieviešu kārtas MMA cīkstone amerikāniete Ronda Rouzija (12-2) pēc 30. decembrī piedzīvotās smagās sakāves cīņā ar pašreizējo UFC čempioni brazīlieti Amandu Nuņjesu (14-4) vēlas paņemt nelielu pauzi.

Jau 2015. gada novembrī pēc UFC titula zaudēšanas cīņā ar bijušo bokseri Holiju Holmu (10-2), kas priekš Rondas bija pirmais zaudējums karjerā, Rouzija krita dziļā depresijā un no cīņu aprites pazuda gandrīz uz gadu.

Daudzi domāja, ka 2008. gada Pekinas Olimpisko spēļu bronzas ieguvēja džudo vairs nekad neatgriezīsies profesionālā MMA ringā, bet tad viņa piekrita divkaujai ar esošo čempioni Amandu Nuņjesu, kura čempiones tronī kāpa 2016. gada jūlijā, uzvarot Mišu Teitu (18-7).

Rouzija tomēr pēc gadu ilgas pauzes atgriezās cīņu būrī un mēģināja atgūt UFC čempiones jostu, taču šis mačs beidzās ar skaļu fiasko – amerikāniete tika sakauta četrdesmit astoņu sekunžu laikā. Šobrīd atkal ir atklāts jautājums, ko Ronda Rouzija darīs tālāk?

“Atgriezties ringā nav viegli. Visu pagājušo gadu es biju koncentrējusies ne tikai uz atgriešanos cīņu būrī, bet arī uz uzvaru. Taču dažreiz, pat, ja treniņos esi izlicis sevi pilnībā, ne viss notiek kā plānots,” divas dienas pēc zaudētās cīņas atklāja Rouzija.

“Man prieks par to cik strauji ir attīstījusies sieviešu divīzija UFC, taču man būs nepieciešams laiks, lai apdomātu nākotni. Paldies par ticību un sapratni.”

Jāpiezīmē, ka Ronda Rouzija honorārā par cīņu ar Amandu Nuņjesu algas čekā saņēma 3 miljonus ASV dolāru, savukārt pašai čempionei tika ieskaitīti tikai 300 tūkstoši.

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader in Sports

Tev jābūt autorizētam,