Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

WBC pagaidu čempions: "Par triumfu Supersērijā saņemtu vairāk nekā četrus miljonus"

Rolands Eliņš

WBC pagaidu čempions: "Par triumfu Supersērijā saņemtu vairāk nekā četrus miljonus"
Redžiss Progreiss. Foto: BoxingScene

ASV bokseris Redžiss Progreiss, WBC pagaidu čempions otrajā vieglajā svarā un Pasaules boksa Supersērijas pusfinālists, sarunā ar mediju „Ringside Boxing Show” apliecinājis, ka viņam šobrīd nav pretenziju pret Supersēriju finansiālo saistību izpildīšanas ziņā, pauda nedrošību par turnīra turpinājumu un atklāja, ka par uzvaru turnīrā viņam paredzēta vairāk nekā četru miljonu dolāru vērta prēmija.

Neskaitot Supersērijas dibināšanas brīdī paziņoto par 50 miljonu dolāru lielo balvu fondu, WBSS bija salīdzinoši klusa par saviem honorāriem un prēmijām bokseriem, konkrētas summas piesaucot reti. Sakarā ar pēdējo mēnešu notikumiem, kad vairāki Supersērijas bokseri laikā nesaņēma prēmijas par uzvaru ceturtdaļfinālos, šī tēma kļuva vēl aktuālāka, un poļu mediji vēstīja, ka Kšištofam Glovackim bijis paredzēts 200 tūkstošu dolāru honorārs par cīņu un 400 tūkstošu dolāru honorārs par uzvaru, attiecīgi iespējams pieņemt, ka Mairim Briedim šie skaitļi bijuši līdzīgi (Brieža pārstāvji par finansiālajiem jautājumiem nevēlas publiski izteikties - aut.p.).

Pavisam konkrētu summu ASV medijiem tikmēr nosaucis citas svara kategorijas pārstāvis Redžiss Progreiss (23-0, 19 KOs), kurš „Ringside Boxing Show” ēterā apstiprināja, ka par uzvaru Supersērijā viņam līgumā paredzēta summa, kas lielāka par četriem miljoniem dolāru. Supersērijas otrās sezonas trīs svara kategorijās plānotās prēmijas gan nav paredzētas vienādas, tās atkarīgas no iesaistīto bokseru popularitātes lielākajos tirgos, proti, ASV un Lielbritānijā, un, visticamāk, Progreisa svara kategorijā prēmija par uzvaru finālā ir lielāka nekā Brieža pārstāvētajā pirmajā smagajā svarā.

Progreisa menedžeris Sems Katkovskis pirms pāris dienām ESPN norādīja, ka arī viņa komanda nav saņēmusi pilnu norēķinu no Supersērijas par ceturtdaļfinālu, taču Progreiss savā intervijā apgalvoja, ka ar viņu viss šajā ziņā kārtībā. Progreiss neslēpa vēlēšanos turpināt dalību Supersērijā, taču arī atzina, ka IBF čempiona Ivana Barančika paziņojums par izstāšanos ir mazinājis viņa motivāciju par Supersēriju: „Es vēlos iegūt visas čempiona jostas, un, ja Barančiks vairs nepiedalīsies, turnīrā paliks vairs tikai viena josta. Tas vairs nav tik labi, taču tāpat novērtēju turnīra formātu – tas man sniedz iespēju piedalīties tādās cīņās, kuras citādi būtu grūti sarunāt, piemēram, tagad pusfinālā par WBA titulu pret Kirilu Reliku.”

Taču arī Progreisam bija grūti sniegt konkrētāku atbildi par šajā svara kategorijā notiekošo: „Ja godīgi, es nemaz nezinu, kas notiek ar Supersēriju. Dzirdēju runas, ka citi bokseri nav saņēmuši solīto, un tas man rada satraukumu par pusfinālu. Taču ļoti vēlos cīnīties ar Reliku, vēlos gūt iespēju titulcīņai, bet vienkārši neko vairāk nezinu par to. Bija dzirdētas runas, ka šī cīņa būs 18. maijā Skotijā, taču tagad nav skaidrības, vai Barančika un Džosā Teilora cīņa vispār notiks. Tā ka mēs arī savā ziņām tiekam turēti tumsā – nezinām, kas notiek Supersērijā, kas notiek Barančika un Teilora nometnēs, atliek tikai gaidīt, kā viss atrisināsies.”

Izmantotie resursi:
https://www.spreaker.com/user/thegr...

     [+] [-]

, 2019-02-12 18:00, pirms 3 mēnešiem
Četri miljoni? Zauerlands šo palūdza lai pablefo?

     [+] [-]

, 2019-02-12 21:28, pirms 3 mēnešiem
Damokla zobens rakstīja: Četri miljoni? Zauerlands šo palūdza lai pablefo?
Supersērijas otrās sezonas trīs svara kategorijās plānotās prēmijas gan nav paredzētas vienādas, tās atkarīgas no iesaistīto bokseru popularitātes lielākajos tirgos, proti, ASV un Lielbritānijā, un, visticamāk, Progreisa svara kategorijā prēmija par uzvaru finālā ir lielāka nekā Brieža pārstāvētajā pirmajā smagajā svarā.

     [+] [-]

, 2019-02-12 21:44, pirms 3 mēnešiem
4 miljoni Itālijas liras