Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 0
Autors: Andrejs Siliņš

Lielā saruna ar Agri Galvanovski

Lielā saruna ar Agri Galvanovski
Agris Galvanovskis
Foto: Mārtiņš Sīlis

Sportacentrs.com trešdien dodas Kurzemes tūrē un rīta pusē viesosies Liepājā, lai apraudzītu, kā klājas "Liepājas Lauvām", gatavojoties jaunajai sezonai. Pēc treniņā esam ieplānojuši parunāties ar "lauvu" galveno treneri Agri Galvanovski, kurš aizvadītajā vasarā bija arī viens no Latvijas izlases treneriem.

Galvanovskis trenera karjeras laikā strādājis ar Gulbenes "Bukiem", "Ventspils" komandām, bijis Latvijas U-20 izlases galvenais treneris, kad Eiropas čempionāts norisinājās Rīgā, kā arī asistējis Ainaram Bagatskim darbā ar Latvijas pieaugušo valstsvienību aizvadītajā vasarā. Priekšā jauns izaicinājums - "Liepājas Lauvu" dresēšana.

Kamēr esam ceļā uz vēju pilsētu, ikvienam interesentam iespēja uzdot savu jautājumu trenerim šī raksta komentāru sadaļā un, iespējams, to pajautāsim sarunas laikā.

Kurzemes tūre turpināsies ar Ventspils apmeklējumu, kur darīsim visu, lai jums labā kvalitātē parādītu pirmo MasterCard Baltijas Basketbola līgas (BBL) spēli jaunajā sezonā starp vietējo un "Rudupis" komandu.


, 2010-09-28 17:41, pirms 8 gadiem
Kaut kādā mērā varētu salīdzināt ar VEFa Kurtinaiti, katrā ziņā es liktu abus šos trenerus uz viena liela plauktiņa blakus. Liepājai šogad lieli mērķi un lai izdodas! Vēl viens spēcīgs klubs mūsu basketā!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
, 2010-09-28 18:00, pirms 8 gadiem
1. Kā Agrim izdodas sastrādāties ar Štālbergu?
2. Vai jaunajam trenerim patīk Liepāja kā pilsēta un vai viņš jūt, ka tieši viņš ir tas posms, kas trūcis komandai, kurai ir lieliska zāle un tradīcijas?
3. Par sastāvu. Vai E.Mičels ir pārliecinājis pēc pāris treniņiem, ka nebija nepieciešama pārbaude spēlēs pirms vienošanās? Gabrāns šajā situācijā paliek? Kas uzņemsies līdera lomu, ja Jurēvičs pamet Lauvas? Centra spēlētāja problēma. Uzskatu, komandā ir trīs spēlētāji, kas faktiski ir centra uzbrucēji (arī Aleksejevs). Vai tiek strādāts pie stabila centra piesaistes? Paldies un veiksmi darbā Agrim un komandai!
, 2010-09-28 18:02, pirms 8 gadiem
vai notiek vel kada speletāja meklēšana? un ja drikst zinat kura pozicija un ka vinu sauc ja tas nav noslepums?
, 2010-09-28 18:03, pirms 8 gadiem
vai treneris ir guvis kādas jaunas atziņas treniņu procesā pēc darba izlasē un, ja jā, tad kādas?

kā tiek sadalīti pienākumi ar asistentiem? par ko kas atbild?

kā notiek un kurš atbild par spēlētāju piesaisti klubam?

vai esot laukumā M. Meijeram komandas produktivitāte aizsardzībā nesamazīnās par 2/3 potenciāla?
, 2010-09-28 18:04, pirms 8 gadiem
es domaju daudziem ir viens jautajums. Vai Jurevičus paliks Liepājā? es arii novēlu veiksmi un izturību visas sezonas garumā!!!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
, 2010-09-28 18:07, pirms 8 gadiem
Nu parak nesekoju lidzi Latvijas basketbolam, bet tas jautajums varetu but saistits ar Galvanovska trenera spejam. Agrak treneja Bukus, tad Ventspili un tagad Liepaju, ja paskatas uz komandu speletaju sastaviem, tad liekas, ka tie ir bijusi un ir loti normali, bet ta isti lielus sasniegumus vinam ta ari neizdevas sasniegt... Varbut varetu pajautat, kas bija tie iemesli, kapec nesanaca un kadus speletajus, ja butu iespejams pasam no nulles veidot komandu vins izveletos ? [nav svarigi, NBA, Eiroliga, Lietuva vai Latvija]. Un kads ir vina basketbola redzejums, ko vins censas iemacit saviem padotajiem ?
, 2010-09-28 18:11, pirms 8 gadiem
Vai Agris uzsākot treniņprocesu Lauvās juta, ka vienam otram jaunajam ir iekšā, bet nepareizā pieeja treniņos vai psiholoģija (''zaudētāju'') nav ļāvusi savu potenciālu realizēt? Vai ir trenerim vīzija, kad darbs varētu nest augļus un parādīties "buku" sīkstums un nepiekāpība, kā savulaik Gulbenes komandai?
, 2010-09-28 20:23, pirms 8 gadiem
Agri, pastāsti lūdzu kā Tu pirmoreiz sastapies ar basketbolu (pirmie basketbola treneri)? Es pats arī esmu lubānietis, tāpat kā Tu!
, 2010-09-28 20:25, pirms 8 gadiem
KADI MERĶI JAUNAJA SEZONA LBL UN BBL. CIK LIELAS PERSPEKTIVAS GALVANOVSKIS REDZ LIEPAJA UN KA TO ATTISTIT???!!
, 2010-09-28 20:28, pirms 8 gadiem
pastāsti,kas tur bija ar Ventspili? ar tiem spēlētājiem nebija kaut kas kārtībā? no BKV gvardes,kad trenēji,kurš spēlētājs bija visaktīvākais,visstrādīgākais un tas kurš vienmēr centās un palika pusstdnu arī pēc treniņiem?
, 2010-09-28 20:32, pirms 8 gadiem
Agri, cik tev vāģim zirgu ir?
, 2010-09-28 20:38, pirms 8 gadiem
Tagad vēl vari ielikt no augšas?
, 2010-09-28 20:48, pirms 8 gadiem
Vai tādu spēlētāju kā Timermanis, Veselovs, Feldmanis, Skirmants, Brūniņš u.c. ar kuriem iepriekš esi strādājis, piesaiste Lauvām bija neiespējama , finansiālu apsvērumu dēļ, vai arī vienkārši viņi neiederētos komandas taktiskajā shēmā?
, 2010-09-28 21:23, pirms 8 gadiem
Vai Galvenovskim neliekas ka komandas komplektācija būs tomer nedaudz par vāju, lai spētu uzrādīt kadu normālu rezultātu? Pēc 5 minūtēm jau sezonas sākums un komandai nav pat normala limeņa centra speletājs. Katru gadu Lauvu vadība cenšas piesaistīt skatitajus, bet vēl joprojām viņi nav sapratuši ka neviens nenāks skatīties uz komandu kura mūsu vadošajam trijniekam un lietuviešu komandām zaudēs ar -40. Iepriekšējogadu pieredze to ļoti labi parada..
, 2010-09-29 00:21, pirms 8 gadiem
kāds būs LBL top5 pēc regulārās sezonas?
protams kluba mērķi LBL;BBL?