Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 0
Andrejs Siliņš

Lielā saruna ar Agri Galvanovski

Sportacentrs.com trešdien dodas Kurzemes tūrē un rīta pusē viesosies Liepājā, lai apraudzītu, kā klājas "Liepājas Lauvām", gatavojoties jaunajai sezonai. Pēc treniņā esam ieplānojuši parunāties ar "lauvu" galveno treneri Agri Galvanovski, kurš aizvadītajā vasarā bija arī viens no Latvijas izlases treneriem.

Lielā saruna ar Agri Galvanovski
Agris Galvanovskis
Foto: Mārtiņš Sīlis

Galvanovskis trenera karjeras laikā strādājis ar Gulbenes "Bukiem", "Ventspils" komandām, bijis Latvijas U-20 izlases galvenais treneris, kad Eiropas čempionāts norisinājās Rīgā, kā arī asistējis Ainaram Bagatskim darbā ar Latvijas pieaugušo valstsvienību aizvadītajā vasarā. Priekšā jauns izaicinājums - "Liepājas Lauvu" dresēšana.

Kamēr esam ceļā uz vēju pilsētu, ikvienam interesentam iespēja uzdot savu jautājumu trenerim šī raksta komentāru sadaļā un, iespējams, to pajautāsim sarunas laikā.

Kurzemes tūre turpināsies ar Ventspils apmeklējumu, kur darīsim visu, lai jums labā kvalitātē parādītu pirmo MasterCard Baltijas Basketbola līgas (BBL) spēli jaunajā sezonā starp vietējo un "Rudupis" komandu.

 

2010-09-28 17:37

Nākamais: Nākums ar biatlona rezultātiem apmierināts un optimistisks