Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0
Valdis Bērziņš

Eksperta viedoklis: "Nedrīkst Krievijai ļaut iegūt pārsvaru"

"Biju pārliecināts, ka Krievija pieveiks Franciju un Latvijai ceturtdaļfinālā būs jāspēlē pret Franciju, nevis Krieviju. Galvenais - neļaut krievietēm iegūt lielu pārsvaru, tad var cerēt uz panākumu,'' pirms Latvijas izlases spēles ar Krieviju Eiropas basketbola čempionāta ceturtdaļfinālā atzīst eSports.lv eksperts Ainārs Čukste.

Eksperta viedoklis: "Nedrīkst Krievijai ļaut iegūt pārsvaru"
Ainārs Čukste
Foto: Romualds Vambuts, eSports.lv

"Manas prognozes pilnībā izgāzās. Biju pārliecināts, ka Krievija uzvarēs Franciju. Krievija daudz komfortablāk jūtas, ja tā sākumā iegūst pārsvaru. Francija vakar krievietēm to neļāva izdarīt, turēja līdzi, un spēle bija līdzīga. Pēdējā ceturtdaļā Krievija centās, bet Francijai brīžiem paveicās. Nevarētu teikt, ka Francija bija krietni pārāka, bet uzvarēja pelnīti,'' par vakardienas spēli starp Francijas un Krievijas izlasēm izteicās basketbola kluba ''TTT Rīga'' treneris Ainārs Čukste.

Čukste piebilst, ka Latvijai ceturtdaļfinālā noteikti ērtāk būtu spēlēt pret Francijas izlasi, kas parādījusi kā jāspēlē pret Krieviju, lai to uzvarētu. Tagad mūsu izlases treneriem esot jādomā kā apspēlēt krievietes. Pēc Čukstes domām, galvenais - nedrīkst Krieviju ''atlaist plusos''. Ja to izdošoties realizēt, tad būšot izredzes uz panākumu.

Jautāts par to, kas Latvijai bez komandas līderes un rezultatīvākās spēlētājas Anetes Jēkabsones Žogotas varētu dot atbalstu uzbrukumā, Čukste pēc nelielas pauzes atbildēja: ''Jā, Anete ir līdere un izmetusi lielāko daļu metienu no spēles, bez viņas vēl iniciatīvu varētu uzņemties Zane Tamane, Gunta Baško un Ieva Tāre, kuras iepriekšējos mačos epizodiski apliecinājušas to, ka var nospēlēt produktīvi. Ceru, ka trīs atpūtas dienas būs devušas mūsu komandai svaigumu. Nedomāju, ka viss tika ''izšauts'' jau pirmajos mačos.''

Latvijas izlase ceturtdaļfināla maču pret Krieviju aizvadīs rīt plkst.20:15. Kā ierasts, spēle notiks ''Arēnā Rīga'' un būs vērojama TV3 tiešraidē.

 

2009-06-17 20:19

Nākamais: Jiha un Filips spēlēs pret Latviju