Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:214, Did:0, useCase: 0

Zemgales Amatieru Hokeja Augstākā līga finišējusi

Aizvadītajās brīvdienās medaļu komplektus sadalīja arī augstākās līgas komandas.Zelts - Mūsai, sudrabs - Mītavai , bronza - Bauskai.

Aizvadītajās brīvdienās , starp olu kaujām , tika aizvadītas trīs pēdējās spēles , kas izrādījās pašas svarīgākās visā garajā ZAHL sezonā.
Pirms pēdējās kārtas trim komandām (Mūsai,Bauskai un Mītavai) bija pa 8 punktiem.Olaine sekoja līderu trijniekam ar divu punktu deficītu. Pie zināmas apstākļu sakritības visas četras komandas varēja izcīnīt zelta medaļas .

Taču dzīvē notika savādāk . Pārsteigumu nebija .
Bez liekas piepūles Mūsa pieveica Igati (6:1) , savukārt Mītavieši nekādas cerības uz veiksmi spēlē neatstāja Ledusvīriem , rezultāts tieši tāds pats (6:1).

Līdz ar to pirms pēdējās izšķirošās spēles Mūsas un Mītavas hokejisti jau bija savā pūrā ieguvuši pa 11 punktiem .Mūsai šai brīdī priekšroka , jo savstarpējā spēlē viņi ar pēcspēles metienu palīdzību bija guvuši uzvaru pār Mītavas hokejistiem.

Iejaukties šai līderu duetā vairs varēja tikai Bauščenieki , kas izcīnot uzvaru spēles tīrajā laikā pār Olaini ,pat apsteigtu abus līderus un izcīnītu čempiona titulu.
Olaines hokejistiem , gadījumā , ja viņi pārspētu Bauščeniekus nu jau vairs tikai pastāvēja iespēja nostāties uz pedjestāla trešā pakāpiena .
Spēle aizritēja , pat ļoti saspringtā gaisotnē , gan laukumā , gan tribīnēs , kur ar lielu interesi līdzi sekoja netikai skatītāji , bet arī Mītavas un Mūsas hokejisti.
Visā spēles gaitā neliels , bet pārsvars bija Olaines hokejistiem , taču pateicoties abu komandu vārtsargu Normunda Zvaigznes (Bauska) un Gunta Kārkliņa (Olaine) lieliskajai darbībai spēle noslēdzas bez vārtu guvuma.

Tādējādi abas līdzi jutēju un pārdzīvotāju komandas varēja atviegloti uzelpot .Pēc spēles metienu sērija vairs neko nevarēja mainīt Mūsas un Mītavas komandu un arī ne pašu metienu izpildītāju likteņos.

Zelta medaļas izcīnīja Mūsas hokejisti , sudrabs Mītavai , bronza Bauskai.
Par korektāko komandu augstākajā līgā kļuva Igates komanda.

Čempionāta rezultatīvākais spēlētājs - Dmitrijs Panovs (Mītava).
Labākais vārtsargs - Normunds Zvaigzne (Bauska)
Labākais aizsargs - Uvis Ritums (Olaine)
Labākais uzbrucējs - Artis Dīcmanis (Bauska)

Regulārais čempionāts noslēdzies , bet sezona vēl nav galā.Jau nākošajās brīvdienās tiks aizvadītas pirmās ZAHL kausa izslēgšanas spēles visās trijās līgās , kur komandas cīnīsies par katras līgas lielāko trofeju – ceļojošo ZAHL kausu.

Augstākās līgas pusfinālu pāros tiksies:
Mītava – Bauska un Mūsa – Olaine

Pirmajā līgā : Tērvete - Bokova un Stājhokejs - MMM

Otrajā līgā : Lielupe - Predators un LICO – Eleja

Visās līgās spēles noritēs līdz divām uzvarām.

     [+] [-]

, 2010-04-11 23:49, pirms 9 gadiem
Predators ir komanda bez medmāsiņas , bez trenera un autobusa.

     [+] [-]

, 2010-07-31 18:59, pirms 9 gadiem
un bez hokejistiem..