Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:215, Did:0, useCase: 0

"Prāta Vētra" sestdien spēlēs pret Latvijas U-19 sieviešu izlasi

Mārcis Martini
Mārcis Martini

Grupa Prāta Vētra atklātā amatieru čempionāta mini futbolā “Mītava Open 2009″ fināla posmā, kas notiks 15. augustā Skonto futbola stadionā kopā ar turnīra tiesnešiem ir nolēmuši izveidot "čempionāta organizatoru komandu" un uz jautru, sportisku maču uzaicinājuši Latvijas sieviešu U-19 izlasi.

"Braucot uz čempionāta posmiem, arī pašiem gribas "uzraut futeni", taču, tā kā esam Mītava Open rīkotāji, piedalīties spēlēs nevaram, ja nu tikai pauzēs padzenāt bumbu," stāsta Jānis Jubalts. Tomēr iespēju spēlēt labākajā futbola stadionā Latvijā - Skonto futbola stadionā - grupa laist garām negrib, tādēļ nolēmusi uz draudzības spēli aicināt Latvijas futbola sieviešu U-19 izlasi. "Mums kā amatieriem tas ir gods un izaicinājums stāties pretī Latvijas U-19 sieviešu izlasei.

Spēlēt Skonto stadionā un vēl ar Latvijas izlasi - tas ir vienreizējs piedzīvojums, it sevišķi, ja spēles beigās varēs samainīties ar krekliņiem," par gaidāmo spēli saka Mītavas Karalis Kaspars Roga. "Mūsu turnīrā redzam, ka bieži spēles iznākumu nosaka veiksme, mums tā būs vajadzīga, lai cīnītos ar Latvijas labākajām un smukākajām futbolistēm," tā Māris Mihelsons.

Gaidāmajai spēlei gatavojas arī U-19 izlase: "Viena lieta ir redzēt savus elkus koncertā uz skatuves, bet otra - uzspēlēt pret viņiem futbolu, kas ne tikai mums visām, bet arī klātesošajiem skatītājiem būs aizraujošs notikums," atzīst pagājušā gada Latvijas labākā futboliste Ieva Bīdermane, kura jau izpētījusi dažu Prāta Vētras futbolistu spējas uz laukuma: "Jubalts un Roga spēlē ļoti labi - viņi būs aktīvāk jāpiesedz. Šī draudzības spēle mums būs arī kā sagatavošanās Latvijas U-19 un U-17 izlašu Baltijas Kausam."

LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis par gaidāmo spēli saka: "Tas ir ļoti labi, ka grupai Prāta Vētra interesē futbols un viņi pievērš tam uzmanību. Mūsu meitenēm spēle būs labs treniņš un papildus motivācija turpmākajām gaitām futbolā."

Jau ziņots ka uz “Mītava Open 2009″ fināla posmu Skonto futbola stadionā ieeja būs bez maksas. Spēles sāksies plkst. 10.00 un kopā ar grupas Prāta Vētra puišiem tās komentēs sporta komentētājs Māris Rīmenis. "Mītava Open 2009" finālam būs iespējams sekot no jebkuras vietas pasaulē, jo eSports.lv tiks nodrošināta finālspēļu tiešraide no Skonto futbola stadiona.

Čempionātu Mītava Open 2009 organizē grupa Prāta Vētra sadarbībā ar SIA Unititled. Spēļu norisi atbalsta: sporta apģērbu un aksesuāru izplatītājs Sporta punkts, iepirkšanās centrs Olympia, Skonto stadions.

Informatīvie atbalstītāji: Latviešu Radio, Kas Jauns, Neatkarīgā Rīta Avīze, Telegraf, eSports.lv, tvnet.lv, orb.lv, fhm.lv, Bad Dog.

Informāciju sagatavoja: Sigita Kaņepe, Prāta Vētras menedžments.

  +2 [+] [-]

, 2009-08-10 13:17, pirms 11 gadiem
būs interesanti...

  +2 [+] [-]

, 2009-08-10 14:10, pirms 11 gadiem
100%, kā meičam bus sagrave

  +9 [+] [-]

, 2009-08-10 14:16, pirms 11 gadiem
tas ir vienreizējs piedzīvojums, it sevišķi, ja spēles beigās varēs samainīties ar krekliņiem
viltīgs

     [+] [-]

, 2009-08-16 14:50, pirms 11 gadiem
lbvrf rakstīja: 100%, kā meičam bus sagrave
nu jaa visu cieņu meitenēm bet laikam taa ari būs