Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource418 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource418), Fid:1905, Did:0, useCase: 0

“Liepājas pusmaratonam” iespaidīgs balvu fonds

“Liepājas pusmaratonam” iespaidīgs balvu fonds
Foto: liepaja.lv

Jau šosvētdien, 5. jūnijā, notiks viens no gada vērienīgākajiem sporta notikumiem Liepājā – "Liepājas pusmaratons". Reģistrēties kādā no distancēm internetā iespējams vēl līdz 2. jūnijam. Skrējēji varēs gan sajust sportisku azartu, gan izbaudīt Latvijas vējainākās pilsētas ainavu un cīnīties par vērienīgu balvu fondu.

Pusmaratona distances dalībnieki varēs cīnīties par naudas balvu "Absolūtajā vērtējumā". Naudas prēmijas tiks piešķirtas 1. – 6. vietas ieguvējiem atsevišķi sieviešu un vīriešu konkurencē, neskatoties uz vecuma grupu. Labākā rezultāta ieguvējam un ieguvējai katram tiks piešķirta naudas prēmija 300 eiro apmērā. Kopējais naudas balvu fonds "Liepājas pusmaratonā" ir 1600 eiro. Detalizētāk ar naudas balvas fonda sadalījumu iespējams iepazīties mājaslapā izraviens.eu.
Visi dalībnieki, arī ikviens bērns vai mazulis, kas pieveiks jebkuru no "Liepājas pusmaratona" distancēm, saņems unikāla dizaina medaļu. Savukārt pusmaratona distances katras vecuma grupas 1. – 3. vietu ieguvējiem vīriešu un sieviešu konkurencē papildus piemiņas balvām tiks pasniegtas arī "Liepājas pusmaratona" trofejas "Telefonists" – spīta un izturības simbols. "Telefonists" ir tēls no skulptūru grupas "Pilsētā, kurā piedzimst vējš...". Viens no apskatāmo skulptūru autoriem, tēlnieks Ģirts Burvis, īpaši "Liepājas pusmaratonam" tās ir izveidojis samazinātā versijā. Tie, kas līdz šim trofeju ir saņēmuši, atzīst, - tas ir atšķirīgs no ierastajiem kausiem, tāpēc apbalvojums ir īpašs.
Pirms lielā starta un trases ūdens punktos sacensību laikā dalībnieki varēs veldzēties ar “Venden” dabīgo minerālūdeni un iestiprināties ar "Dion Sportlab" enerģijas batoniņu. Pēc skrējiena enerģiju atgūt ikviens varēs “Liepājas pusmaratona” ēdināšanas zonā.
"Liepājas pusmaratona" atbalstītāji ātrākajiem dalībniekiem sarūpējuši vēl vairākas vērtīgas balvas. "Ātrākā liepājnieka vai liepājnieces" laureāti saņems arī dāvanu karti pirkumiem tirdzniecības namā “Kurzeme”. Kvalitatīvāko un pasaulē atzītāko sporta preču iegādei būs dāvanu kartes no veikala "Sportland". Jaunākajam un vecākajam “kopējā starta” dalībniekam būs specbalva no Liepājas Olimpiskā centra. Pusmaratona “Absolūtā vērtējuma” ātrākajai dāmai un kungam “Lauma Fabrics” pasniegs dāvanu grozu. Elektrokartingu ražotājs "Blue Shock Race" dāvās dāvanu kartes izklaidēm ar elektrokartingiem. “Dzintara Boulings” dos iespēju vairākiem laureātiem savā atpūtas kompleksā nodoties atpūtai un izklaidēm. Savukārt gardas balvas sarūpējusi kafejnīca "Darbnīca", kas ir perfekta vieta kafijai, sarunām un darbam Liepājā.
"Liepājas pusmaratonā" dalībnieku izvēlei būs pieejamas piecas distances – pusmaratons (21,0975 km), NIKE 10 km skrējiens, 5 km skrējiens, nūjošana un atbalsta gājiens. Īpaša vērība tiks pievērsta pašiem mazākajiem, nodrošinot bērnu skrējienus un mazuļu rāpošanas distanci.
Dalībai "Liepājas pusmaratonam" iespējams pieteikties, reģistrējoties mājas lapās izraviens.eu līdz 2. jūnijam. Pēc tam 4. jūnijā Liepājas Olimpiskā centra SPA foajē zonā no plkst. 14, Brīvības ielā 39, vai sacensību dienā 5. jūnijā stadionā "Daugava".
Lai iztiktu bez liekas drūzmēšanās un stresa sacensību dienā stadionā "Daugava", "Liepājas pusmaratona" organizatori aicina tos, kas reģistrējušies līdz 2. jūnijam, izņemt dalībnieka numuru jau 4. jūnijā no pulksten 14:00 Liepājas Olimpiskā centra SPA foajē zonā, Brīvības ielā 39.
Plašāka informācija mājas lapā izraviens.eu.

     [+] [-]

, 2016-05-31 17:33, pirms 3 gadiem
Nu ir baigais balvu fonds,sory Latvija ta var uzjautrinaties ar reklamesanu ,komunistinu stilina.