Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Patrīcija Eiduka.
1

Eiduka pasaules čempionātā pirmo reizi iekļūst četrdesmitniekā distancē

Pasaules čempionātā distanču slēpošanā sievietēm 15km skiatlonā (7,5km klasikā+7,5km slidsolī) Latvijas vadošā slēpotāja Patrīcija Eiduka 59 dalībnieču vidū finišēja 38.vietā (+5:18.7), sasniedzot savu otro labāko rezultātu pasaules čempionātos un pirmo reizi distancē tiekot četrdesmitniekāe, kur neviens Latvijas slēpotājs nekad nav bijis tuvumā. Titulu pārliecinoši nosargāja norvēģiete Terēze Juhauga.
Patrīcija Eiduka.
4

Cerībā uz panākumiem un labākām vietām skiatlonā

Šodien Oberstdorfā turpināsies pasaules čempionāts distanču slēpošanā ar otro disciplīnu, sievietēm un vīriešiem sacenšoties skiatlonā (klasika+slidsolis). Latviju pārstāvēs Patrīcija Eiduka un Raimo Vīgants, cenšoties sasniegt mūsu valsts labākos rezultātus pasaules čempionātos.
Divas zelta medaļas pasaules čempionātā izcīnījusī L.Guta-Behrami turpina sekmīgi startēt arī PK posmos. Foto: AP

Guta-Behrami pirmo reizi šosezon uzvar nobraucienā

Pasaules kausa posmā kalnu slēpošanā, kas vakar sākās Valdifassā (Itālija), nobraucienā sievietēm ātrākā ļoti līdzīgā cīņā bija bronzas medaļas ieguvēja šajā disciplīnā pasaules čempionātā Lara Guta-Behrami no Šveices, izcīnot karjerā 31. uzvaru un pirmo šajā sezonā nobraucienā.
Titulētā sprintere Maikena Kaspersena Falla.Tik viegli uzvaras viņai čempionātos nav nākušas. Foto: NTB Scanpix.

Falla atkārto Šifrinas rekordu

Vakar pirmajā pasaules čempionāta startā sprintā klasiskajā stilā pārliecinošu uzvaru svinēja zviedriete Jonna Sundlinga, kurai tā bija pirmā reize trijniekā, tikmēr otrās vietas ieguvēja Maikena Kaspersena Falla izcīnīja medaļu jau piektajā pasaules čempionātā pēc kārtas, ko nav paveicis neviens no distanču slēpotājiem individuālajā disciplīnā. To pašu pirms nedēļas sasniedza kalnu slēpotāja Mikaela Šifrina, kura piekto reizi pēc kārtas bija trijniekā slalomā.
Aleksandrs Boļšunovs. Foto: EPA/Scanpix
3

Boļšunovam uzlikts naudas sods un noteikts pārbaudes laiks

Krievijas Slēpošanas federācijas vadītāja Jeļena Vjalbe atklāj, ka par Pasaules kausā notikušo incidentu slēpotājam Aleksandram Boļšunovam uzlikts sods un noteikts arī pārbaudes laiks uz pieciem startiem.
J.H.Klēbo uzvar otro reizi pēc kārtas. Foto: NordicFocus
3

Klēbo aizstāv sprinta titulu, viss pjedestāls norvēģiem

Pasaules čempionātā distanču slēpošanā, kas šodien sākās Oberstdorfā, klasiskā stila sprintā vīriešiem 2019.gadā izcīnīto titulu aizstāvēja norvēģis Johannes Hesflots Klēbo, pierādot, ka sprintā viņš pasaulēs ir labākais jau ceturto gadu. Tikmēr 159 dalībnieku konkurencē labākais no mūsējiem četriem slēpotājiem bija madonietis Raimo Vīgants, kurš kvalifikācijā uzrādīja 70. laiku (+26,47 sek.).
Jonna Sundlinga. Foto; Fischersports.

Sundlinga pārliecinoši izcīna zeltu klasikas sprintā

Šodien Oberstdorfā (Vācijā) sākušajā pasaules čempionātā distanču slēpošanā sprintā klasiskajā stilā sievietēm pārliecinošu uzvaru izcīnīja zviedriete Jonna Sundlinga, otrajā vietā atstājot iepriekšējo divu čempionātu uzvarētāju Maikenu Kaspersenu Fallu no Norvēģijas. Latvijas labākā slēpotāja Patrīcija Eiduka čempionātu iesāka ar 112 dalībnieču vidū uzrādīto 43 laiku (+ 15 sek.) prologā jeb sprinta klasiskajā stila kvalifikācijā, apsteidzot šī gada pasaules U23 čempioni sprintā Līzu Lomani no Vācijas un sasniedzot Latvijas visu laiku otro labāko rezultātu pasaules čempionātos
R.Vīgants.

Mūsu labākie vīrieši pasaules čempionātā sprintā ap septiņdesmitajām vietām

Pasaules čempionātā distanču slēpošanā, kas šodien sākās Oberstdorfā, klasiskā stila sprinta kvalifikācijā vīriešiem 159 dalībnieku konkurencē labākais no mūsējiem četriem slēpotājiem bija madonietis Raimo Vīgants, kurš uzrādīja 70. laiku (+26,47 sek.) un par vienu pozīciju atpalika no iepriekšējā čempionāta veikuma.
Patrīcija Eiduka.

Eiduka apsteidz pasaules U23 čempioni sprintā un ieņem 43. vietu klasikas sprintā

Latvijas labākā slēpotāja Patrīcija Eiduka Oberstdorfā (Vācijā) notiekošo pasaules čempionātu iesāka ar 112 dalībnieču vidū uzrādīto 43 laiku (+ 15 sek.) prologā jeb sprinta klasiskajā stila kvalifikācijā, apsteidzot šī gada pasaules U23 čempioni sprintā Līzu Lomani no Vācijas un sasniedzot Latvijas visu laiku otro labāko rezultātu pasaules čempionātos.
Patrīcija Eiduka.
3

Izteikto sprinteru vidū Eiduka mēģinās arī klasikā šajā disciplīnā iekļūt četrdesmitniekā

Latvijas labākā slēpotāja Patrīcija Eiduka pagājušajā čempionātā Zēfeldē (2019.gadā) sprintā slidsolī, kas ir viņas spēcīgākais slēpošanas stils, ieguva 36.vietu un sasniedza Latvijas augstāko vietu pasaules čempionātos. Šodien klasiskā stila sprintā, kur starta listē ir ļoti daudz spēcīgu sprinteru un tieši uz šo disciplīnu specializējušos slēpotāju, pagājušā čempionāta vietas atsārtošana jau būs uzskatāma par ļoti labu rezultātu, jo pēc reitinga cītīgā latviete ir 39., bet aiz viņas vēl ir dažas ļoti spēcīgas klasiskā sprinta meisatares