Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 2

Mārtiņš Bots un Roberts Plūme 2022. gada 10. februārī. Foto: Xinhua/Scanpix
4

LOV sastāvā ziemas sporta veidiem apstiprina 82 sportistu kvotas

LETA. Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) sastāvā ziemas sporta veidos būs 82 sportistu kvotas, piektdien ziņo LOV.
Maikena Kaspersena Falla. Foto: AP/Scanpix
10

Olimpiskā čempione distanču slēpošanā Falla beidz karjeru

LETA--Reuters. Olimpiskā čempione distanču slēpošanā Maikena Kaspersena Falla ir beigusi karjeru, paziņoja Norvēģijas sportiste.
Miks Zvejnieks (kalnu slēpošana). Foto: LOK/ Mikus Kļaviņš

Miks Zvejnieks sezonu noslēdz ar sudrabu slalomā

Latvijas kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks sezonas noslēdzošajā startā Sundsvallā, Zviedrijā izcīnījis otro goda pjedestālu divu dienu laikā, šodien sasniedzot otro vietu FIS kategorijas slaloma sacensībās.
Miks Zvejnieks.
Foto: E.Lukšo/ski.lv

Miks Zvejnieks izcīna pjedestālu sezonas priekšpēdējā startā

Kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks izcīnījis trešo vietu FIS kategorijas slaloma sacensībās Zviedrijas pilsētā Sundsvallā.
Foto: Infoski.lv
8

Latvijas slēpošanā visu laiku sekmīgākā un nebijušiem panākumiem bagātākā sezona

Pagājušā sezonā Latvijas distanču slēpotāji izcīnīja pirmo medaļu pasaules U23 čempionātā un pirmo zeltu Eiropas Jaunatnes Ziemas olimpiskajā festivālā (EJZOF), pirmo reizi vēsturē tika trīsdesmitniekā olimpiskajās spēlēs, turpināja iekļūt labāko trīsdesmit vidū Pasaules kausa posmos, sasniedza labāko mūsu valsts vietu pasaules junioru čempionātā puišiem. Šie panākumi tad arī ļauj viennozīmīgi pagājušo sezonu nosaukt par Latvijas slēpošanā, jo ne tikai distanču slēpošanā, visu laiku sekmīgāko un nebijušiem panākumiem bagātāko. Turklāt to paveica nevis viens vai viena slēpotāja, bet gan vairāki.
A.Boļšunovs. Foto: Maxim Thore/BILDBYRÅN
19

Boļšunovs:''PK bez krieviem būs Norvēģijas čempionāts''

Nu jau trīskārtējai olimpiskais čempions un pēdējo piecu sezonu viens no pasaules vadošajiem distanču slēpotājiem Aleksandrs Boļšunovs uzskata, ka Pasaules kauss distanču slēpošanā daudz zaudēs gan dalībnieku, sponsoru un mediju ziņā bez krievu dalības, ziņo Norvēģijas slēpošanas portāls.
Žaks Gedra. Foto: Emīls Lukšo/ski.lv

Tikai vienam Latvijas kalnu slēpotājam izdodas tikt trijniekā BK kopvērtējumā

Baltijas kausa kalnu slēpošanā kopvērtējumā trijniekā ir ticis tikai viens Latvijas pārstāvis - Žaks Gedra, kurš no gandrīz 200 kalnu slēpotājiem ir izcīnījis 2.vietu.
Sergejs Ustjugovs. Foto: AFP.
12

Vjalbe: "Ustjugovu neviens negribēs komandā"

Krievijas Slēpošanas federācijas prezidente Jeļena Vjalbe šaubās, ka viens no vadošajiem krievu slēpotājiem Sergejs Ustjugovs varēs atgriezties kādreizējā top līmenī, kā arī izteicās, ka Ustjugovu neviena komanda negribēs redzēt.
Foto: Emīls Lukšo/ski.lv

Zvejnieks otrais kvalifikācijā, bet nestartē izslēgšanas kārtās BK paralēlajā slalomā

Ar sacensībām paralēlajā slalomā Somijas ziemeļu ciematā Pihē noslēdzies Baltijas kausa piektais posms kalnu slēpošanā, ko rīkoja Latvijas Slēpošanas federācija (LSF). Sievietēm trešo vietu ieguva Samanta Līcīte, bet vīriešiem daudz lielākā un spēcīgākā konkurencē top16 sasniedza Miks un Jurģis Zvejnieki. Arī vīriešiem Latvijai bija iespēja iegūt godalgotu vietu, bet otro laiku kvalifikācijā uzrādījušais Miks Zvejnieks izslēgšanas kārtās uz starta neizgāja, jo vēl nav līdz galam sadziedējis Pekinā gūto plaukstas traumu.
Markuss Krāmers. Foto: Nordic Focus/Modica.
6

Krāmers ir spiests pārtraukt krievu distanču slēpotāju trenēšanu

Vācu distanču slēpošanas treneris Markuss Krāmers, kurš bija arī viens no Krievijas izlases treneriem un strādāja ar vairākiem pasaules vadošiem krievu slēpotājiem, ir spiests atkāpties no savu pienākumu pildīšanas un vismaz pagaidām ar Krievijas izlases slēpotājiem nestrādās.