Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627), Fid:2934, Did:0, useCase: 1
Marians Pahara "Southampton" kreklā. Foto: thesefootballtimes.co
2

Pahars: "Jaunā futbolista darbiņus Anglijā veica arī pats Beils"

Latvijas futbola izlases bijušajam uzbrucējam Marianam Paharam, kurš lielu savas karjeras daļu aizvadīja “Southampton” klubā Anglijā, bijis savs kluba akadēmijas futbolists – jaunais spēlētājs, kurš rūpējies par futbola apavu tīrīšanu un dažādām citām lietām, lai Paharam par to nebūtu jādomā pašam.
Jānis Blūms un Kaspars Gorkšs. Foto: Krišjānis Pulkstenis

''eXi'' runā: tik dažādie treneri - psihologi, taktiķi, "tusētāji" un iekaustītāji, sievietes un sportisti

Sarunu šova ''eXi'' ceturtās sezonas ceturtajā epizodē bijušais basketbolists Jānis Blums, kādreizējais futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs un bijušais hokeja valstsvienības aizsargs Oļegs Sorokins apsprieda savu profesionālo gaitu laikā pieredzētās epizodes attiecībās ar komandu galvenajiem treneriem, kā arī apsprieda sieviešu lomu savās karjerās.
Foto: Mārcis Martini
1

''eXi'' runā: pāreja no sportista par funkcionāru, sezonu sākumi un savdabīgi treneri

Sarunu šova ''eXi'' ceturtās sezonas trešajā epizodē bijušais hokejists Oļegs Sorokins, basketbolists Jānis Blūms un futbolists Kaspars Gorkšs iepirkšanās un izklaides centrā ''Akropole Alfa'' apsprieda profesionālās karjeras beigas un pāreju citā statusā pēc tās, kā arī atcerējās ne pārāk pozitīvās attiecības ar komandu treneriem.
Jānis Blūms un Kaspars Gorkšs. Foto: Krišjānis Pulkstenis

''eXi'' runā: Blūms un Gorkšs atceras Grieķiju, Sorokins kritizē tēlošanu

Sporta sarunu šova ''eXi'' ceturtās sezonas otrajā epizodē bijušie sportisti – futbolists Kaspars Gorkšs, basketbolists Jānis Blūms un hokejists Oļegs Sorokins – iepirkšanās un izklaides centrā ''Akropole Rīga'' dalījās pieredzes stāstos par attiecībām un komunikāciju ar spēles tiesnešiem, minēja spilgtākās atmiņas no labākajām atmosfērām zālēs un stadionos, kādas piedzīvotas karjerā, kā arī atklāja, kas bijušos sportistus karjeras laikā spējis nokaitināt.
Oļegs Sorokins, Kaspars Gorkšs, Jānis Blūms un Jānis Celmiņš. Foto: Krišjānis Pulkstenis
16

Sporta sarunu šova "eXi" ceturto sezonu ievadīs Gorkšs, Blūms un Sorokins

Ceturtdien, 8. septembrī, startēs sporta sabiedrībā iemīļotā sarunu šova “eXi” ceturtā sezona. Aizvadītās sezonas “eXi” tehnisko sporta veidu varoņus - Krišjāni Cauni, Matīsu Karro un Nelliju Štolcermani - šosezon aizstās trīs bijušie komandu sporta veidu pārstāvji. Basketbolu pārstāvēs ilggadējais izlases kapteinis Jānis Blūms, kuram līdzās būs viņa amata brālis no futbola laukumiem Kaspars Gorkšs, savukārt hokeja stāsti tikmēr būs bijušā Latvijas hokeja izlases aizsarga Oļega Sorokina pārziņā.
6

"eXi" trešā sezona noslēgsies ar trim raidījumiem par un ap hokeju

Jau 13. maijā Somijā startēs pasaules čempionāts hokejā, kurā dalību ņems arī Latvijas valstsvienība. Hokejs būs galvenā tēma arī sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas noslēgumā - 12., 19. un 26. maijā, kad kanālā TV4 un portālā Sportacentrs.com būs skatāmi noslēdzošie šīs sezonas raidījumi. Tajos dalībnieku vidū būs bijušie Latvijas izlases hokejisti.

Šovakar eXi speciālizlaidums ar bijušajiem hokeja olimpiešiem Sorokinu un Tribuncovu

Šovakar plkst. 21.30 TV4 kanālā un portālā Sportacentrs.com būs skatāms sporta sarunu šova “eXi” speciālizlaidums. Šī būs reize, kad viss raidījums tiks veltīts vienai tēmai – Latvijas hokejistiem olimpiskajās spēlēs. Pie Jāņa Celmiņa viesosies viņa pieredzējušais kolēģis Jānis Matulis, kā arī divi bijušie Latvijas izlases aizsargi Oļegs Sorokins un Atvars Tribuncovs.
Matīss Karro, Krišjānis Caune, Jānis Celmiņš un Nellija Štolcermane. Foto: Mārcis Baltskars
15

"eXi" trešo sezonu ievadīs tehnisko sporta veidu pārstāvji - Caune, Karro un Štolcermane

16. septembrī startēs sporta sarunu šova “eXi” trešā sezona. Aizvadītās sezonas “eXi” varoņus Edgaru Masaļski, Kasparu Kambalu un Renāru Rodi aizstās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.

Piedalies "eXi" konkursā un iegūsti balvu no veikala 4F

Jaunākajā sporta sarunu šova “eXi” epizodē bijušie sportisti Edgars Masaļskis, Kaspars Kambala un Jurijs Žigajevs viesojās Iepirkšanās un izklaides galvaspilsētas AKROPOLE vienā no veikaliem - 4F. Tajā tika runāts par to, kā uzturēt sportisko formu mājas apstākļos. Raidījuma skatītājiem ir iespēja piedalīties konkursā un iegūt balvu no veikala 4F. Viss, kas jādara - jādodas uz "eXi" Facebook.com lapu.
10

Sporta sarunu šova "eXi" otrajā sezonā jauni varoņi un jauni bijušo sportistu stāsti

10. septembrī “Sportacentrs.com TV” kanālā ceļu pie skatītājiem uzsāks sporta sarunu šova “eXi” otrā sezona. Ierastos raidījuma varoņus – bijušos sportistus Edgaru Lūsiņu, Juriju Žigajevu un Kristapu Valteru nomainījuši citi trīs bijušie atlēti, kuru stāsti solās būt ne mazāk interesanti.

Šovakar "eXi": ideāla trenera portrets, sportistu automašīnas, sports - toreiz un tagad

Šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā pie skatītājiem dosies sporta sarunu šova “eXi” jaunā epizode, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Jurijs Žigajevs un Edgars Lūsiņš pārrunās

Šovakar "eXi" jubileja: raidījuma divdesmitā epizode

Klāt ir ceturtdiena, kas nozīmē tikai vienu: šovakar plkst. 21:15 Sportacentrs.com TV kanālā gaidāma tikšanās ar bijušajiem izlašu spēlētājiem Kristapu Valteru, Juriju Žigajevu un Edgaru Lūsiņu, kā arī raidījuma vadītāju Jāni Celmiņu.

Šovakar "eXi": Māmiņdienas noskaņas un veiksmīgas sportista karjeras recepte

Šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā pie skatītājiem dosies sporta sarunu šova “eXi” jaunā epizode, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Jurijs Žigajevs un Edgars Lūsiņš pārrunās motivāciju treniņiem starpsezonā un citas profesionālās sporta nianses.

Sporta sarunu šovs "eXi" – maijā katru ceturtdienu!

Labas ziņas no sporta sarunu šova “eXi” veidotājiem! Kopš aizvadītā gada 5.septembra raidījums pie saviem skatītājiem devās katru otro ceturtdienu, bet maijā tas notiks katru ceturtdienu un būs skatāms Sportacentrs.com TV kanālā ierastajā laikā - plkst. 21.15.
Mārtiņš Pļaviņš. Foto: Mikus Kļaviņš, Latvijas Olimpiskā komiteja
2

Pļaviņš: "Septembra turnīri ir saules stariņš, kas dod motivāciju trenēties"

"Sportacentrs.com TV" sporta sarunu šovā "eXi" olimpisko spēļu bronzas medaļnieks pludmales volejbolā Mārtiņš Pļaviņš atklāj, ka šogad un nākamgad grib spēlēt, bet pēc tam būs jāskatās. Ja vairs nespēs tikt pamatturnīros un pretendēt uz olimpiskajām spēlēm, tad jābeidz karjera.
9

Trešdien tiešraidē "eXi Special" #2. Jautā un diskutē arī tu!

Sporta sarunu šova “eXi” dalībnieki jau trešdienas vakarā aicina skatītājus uz īpašu tiešraidi savā “YouTube.com” kanālā. Abonē “eXi” kanālu un pievienojies jau ceturtdien plkst. 21.00.
Foto: instagram.com/svetlana.zigajeva un instagram.com/annasedokova
22

Žigajevu ģimene provokatīvi kopē Timmu un viņa mīļoto

"Sportacentrs.com TV" sarunu šovā "eXi" viens no runātājiem ir bijušais Latvijas izlases futbolists Jurijs Žigajevs. Viņa sieva Svetlana Žigajeva šodien publiskoja efektīgu foto, kas īstenībā ir sava veida atdarinājums.

Šovakar "eXi": tituli vai nauda – kas svarīgāks? Kāda ir profesionāla sportista ikdiena?

Šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā pie skatītājiem dosies sporta sarunu šova “eXi” jaunā epizode, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Jurijs Žigajevs un Edgars Lūsiņš atcerēsies, kāda bija viņu ikdiena laikā, kad visi profesionāli nodarbojās katrs ar savu sporta veidu, atklās, kas svarīgāks sportistam – kļūt bagātam vai tikt pie tituliem, kā arī paudīs viedokli, vai pasaule var iztikt bez profesionālā sporta?

"eXi" šovakar atklās lielākos jokotājus un dalīsies pieredzē par aģentiem

Šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā pie skatītājiem dosies sporta sarunu šova “eXi” 16. epizode, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Jurijs Žigajevs un Edgars Lūsiņš 1. aprīļa iespaidā atcerēsies lielākos jokotājus Latvijas sportā, stāstīs par pieredzi ar aģentiem, kā arī spriedīs par koronvīrusa radītās pauzes ietekmi uz sportu un sportistiem.

Šovakar raidījumā "eXi": spēlēšana pie tukšām tribīnēm, saslimšanas un vilšanās

Šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā pie skatītājiem dosies sporta sarunu šova “eXi” 15. epizode, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Jurijs Žigajevs un Edgars Lūsiņš atcerēsies spilgtākos momentus no ne tiem pozitīvākajiem karjeras brīžiem.