Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627), Fid:2934, Did:0, useCase: 1
6

"eXi" trešā sezona noslēgsies ar trim raidījumiem par un ap hokeju

Jau 13. maijā Somijā startēs pasaules čempionāts hokejā, kurā dalību ņems arī Latvijas valstsvienība. Hokejs būs galvenā tēma arī sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas noslēgumā - 12., 19. un 26. maijā, kad kanālā TV4 un portālā Sportacentrs.com būs skatāmi noslēdzošie šīs sezonas raidījumi. Tajos dalībnieku vidū būs bijušie Latvijas izlases hokejisti.

Šovakar eXi speciālizlaidums ar bijušajiem hokeja olimpiešiem Sorokinu un Tribuncovu

Šovakar plkst. 21.30 TV4 kanālā un portālā Sportacentrs.com būs skatāms sporta sarunu šova “eXi” speciālizlaidums. Šī būs reize, kad viss raidījums tiks veltīts vienai tēmai – Latvijas hokejistiem olimpiskajās spēlēs. Pie Jāņa Celmiņa viesosies viņa pieredzējušais kolēģis Jānis Matulis, kā arī divi bijušie Latvijas izlases aizsargi Oļegs Sorokins un Atvars Tribuncovs.
Matīss Karro, Krišjānis Caune, Jānis Celmiņš un Nellija Štolcermane. Foto: Mārcis Baltskars
15

"eXi" trešo sezonu ievadīs tehnisko sporta veidu pārstāvji - Caune, Karro un Štolcermane

16. septembrī startēs sporta sarunu šova “eXi” trešā sezona. Aizvadītās sezonas “eXi” varoņus Edgaru Masaļski, Kasparu Kambalu un Renāru Rodi aizstās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.

Piedalies "eXi" konkursā un iegūsti balvu no veikala 4F

Jaunākajā sporta sarunu šova “eXi” epizodē bijušie sportisti Edgars Masaļskis, Kaspars Kambala un Jurijs Žigajevs viesojās Iepirkšanās un izklaides galvaspilsētas AKROPOLE vienā no veikaliem - 4F. Tajā tika runāts par to, kā uzturēt sportisko formu mājas apstākļos. Raidījuma skatītājiem ir iespēja piedalīties konkursā un iegūt balvu no veikala 4F. Viss, kas jādara - jādodas uz "eXi" Facebook.com lapu.
10

Sporta sarunu šova "eXi" otrajā sezonā jauni varoņi un jauni bijušo sportistu stāsti

10. septembrī “Sportacentrs.com TV” kanālā ceļu pie skatītājiem uzsāks sporta sarunu šova “eXi” otrā sezona. Ierastos raidījuma varoņus – bijušos sportistus Edgaru Lūsiņu, Juriju Žigajevu un Kristapu Valteru nomainījuši citi trīs bijušie atlēti, kuru stāsti solās būt ne mazāk interesanti.

Šovakar "eXi": ideāla trenera portrets, sportistu automašīnas, sports - toreiz un tagad

Šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā pie skatītājiem dosies sporta sarunu šova “eXi” jaunā epizode, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Jurijs Žigajevs un Edgars Lūsiņš pārrunās

Šovakar "eXi" jubileja: raidījuma divdesmitā epizode

Klāt ir ceturtdiena, kas nozīmē tikai vienu: šovakar plkst. 21:15 Sportacentrs.com TV kanālā gaidāma tikšanās ar bijušajiem izlašu spēlētājiem Kristapu Valteru, Juriju Žigajevu un Edgaru Lūsiņu, kā arī raidījuma vadītāju Jāni Celmiņu.

Šovakar "eXi": Māmiņdienas noskaņas un veiksmīgas sportista karjeras recepte

Šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā pie skatītājiem dosies sporta sarunu šova “eXi” jaunā epizode, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Jurijs Žigajevs un Edgars Lūsiņš pārrunās motivāciju treniņiem starpsezonā un citas profesionālās sporta nianses.

Sporta sarunu šovs "eXi" – maijā katru ceturtdienu!

Labas ziņas no sporta sarunu šova “eXi” veidotājiem! Kopš aizvadītā gada 5.septembra raidījums pie saviem skatītājiem devās katru otro ceturtdienu, bet maijā tas notiks katru ceturtdienu un būs skatāms Sportacentrs.com TV kanālā ierastajā laikā - plkst. 21.15.
Mārtiņš Pļaviņš. Foto: Mikus Kļaviņš, Latvijas Olimpiskā komiteja
2

Pļaviņš: "Septembra turnīri ir saules stariņš, kas dod motivāciju trenēties"

"Sportacentrs.com TV" sporta sarunu šovā "eXi" olimpisko spēļu bronzas medaļnieks pludmales volejbolā Mārtiņš Pļaviņš atklāj, ka šogad un nākamgad grib spēlēt, bet pēc tam būs jāskatās. Ja vairs nespēs tikt pamatturnīros un pretendēt uz olimpiskajām spēlēm, tad jābeidz karjera.
9

Trešdien tiešraidē "eXi Special" #2. Jautā un diskutē arī tu!

Sporta sarunu šova “eXi” dalībnieki jau trešdienas vakarā aicina skatītājus uz īpašu tiešraidi savā “YouTube.com” kanālā. Abonē “eXi” kanālu un pievienojies jau ceturtdien plkst. 21.00.
Foto: instagram.com/svetlana.zigajeva un instagram.com/annasedokova
22

Žigajevu ģimene provokatīvi kopē Timmu un viņa mīļoto

"Sportacentrs.com TV" sarunu šovā "eXi" viens no runātājiem ir bijušais Latvijas izlases futbolists Jurijs Žigajevs. Viņa sieva Svetlana Žigajeva šodien publiskoja efektīgu foto, kas īstenībā ir sava veida atdarinājums.

Šovakar "eXi": tituli vai nauda – kas svarīgāks? Kāda ir profesionāla sportista ikdiena?

Šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā pie skatītājiem dosies sporta sarunu šova “eXi” jaunā epizode, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Jurijs Žigajevs un Edgars Lūsiņš atcerēsies, kāda bija viņu ikdiena laikā, kad visi profesionāli nodarbojās katrs ar savu sporta veidu, atklās, kas svarīgāks sportistam – kļūt bagātam vai tikt pie tituliem, kā arī paudīs viedokli, vai pasaule var iztikt bez profesionālā sporta?

"eXi" šovakar atklās lielākos jokotājus un dalīsies pieredzē par aģentiem

Šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā pie skatītājiem dosies sporta sarunu šova “eXi” 16. epizode, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Jurijs Žigajevs un Edgars Lūsiņš 1. aprīļa iespaidā atcerēsies lielākos jokotājus Latvijas sportā, stāstīs par pieredzi ar aģentiem, kā arī spriedīs par koronvīrusa radītās pauzes ietekmi uz sportu un sportistiem.

Šovakar raidījumā "eXi": spēlēšana pie tukšām tribīnēm, saslimšanas un vilšanās

Šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā pie skatītājiem dosies sporta sarunu šova “eXi” 15. epizode, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Jurijs Žigajevs un Edgars Lūsiņš atcerēsies spilgtākos momentus no ne tiem pozitīvākajiem karjeras brīžiem.
1

"eXi": jautrie Jaungada pantiņi

Šodien noslēdzas 2019. gads, atnesot sporta līdzjutējiem jaunu raidījumu "eXi", kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Edgars Lūsiņš un Jurijs Žigajevs tiekas iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā "Akropole", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās. Kā zināms, raidījumu skatās arī Ziemassvētku vecītis, kurš gadu mijā atsūtījis raidījuma veidotājiem un dalībniekiem jautru sveicienu. Ja arī tev padomā ir kāds gadu mijas pantiņš par un ap "eXiem", dalies ar to komentāru sadaļā!

Šovakar "eXi": komandu līderi, patriotisms sportā un jauniešu agrīnā specializācija

Šovakar plkst. 21:15 Sportacentrs.com TV kanālā būs skatāma sporta sarunu šova “eXi” sestā epizode. Bijušie sportisti Kristaps Valters, Edgars Lūsiņš un Jurijs Žigajevs atcerēsies savas karjeras spilgtākos līderus, stāstīs par patriotismu sportā, kā arī paudīs viedokli par jauniešu agrīnu specializāciju.
Kristaps Valters un Jurijs Žigajevs. Foto: "eXi"
11

Šovakar "eXi": veterāni, spēles un treniņi pēc iedzeršanas... viesos – Bukša

Šovakar plkst. 21:15 Sportacentrs.com TV kanālā būs skatāma sporta sarunu šova “eXi” piektā epizode. Bijušie sportisti Kristaps Valters, Edgars Lūsiņš un Jurijs Žigajevs atcerēsies savas karjeras spilgtākos brīžus, kad nācies spēlēt pēc iedzeršanas, pastāstīs par savu pieredzi spēlējot pret bijušajām komandām, kā arī to, ko nozīmē sportot pēc karjeras beigām. Raidījuma īpašā viešņa, iespējams, ātrākā latviete uz zemes – Sindija Bukša.

Šovakar "eXi": dūru vicināšana, ģimenes un dzīvesbiedres, sociālie tīkli

Šovakar plkst. 22:00 Sportacentrs.com TV kanālā būs skatāma sporta sarunu šova “eXi” ceturtā epizode. Bijušie sportisti Kristaps Valters, Edgars Lūsiņš un Raivis Hščanovičs atcerēsies savas karjeras spilgtākos brīžus, kad nācies vicināt dūres, lai aizstāvētu sevi, kā arī to, ko nākas pārdzīvot profesionālu sportistu ģimenēm un dzīvesbiedrēm. Vēl viena no tēmām būs par to, kā sociālie tīkli ietekmē sportistu dzīvi. Raidījuma īpašais viesis - HK “Kurbads” spēlētājs Koba Jass.
Jānis Sprukts. Foto: HK Mogo
10

"eXi" atskaņas: Sprukts iebilst pret to, ka Lipmans nekad nav palicis parādā

Iepriekšējā sporta sarunu šovā “eXi”, runājot sporta federāciju bijušajiem un esošajiem vadītājiem, izskanēja apgalvojums, ka bijušais LHF prezidents Kirovs Lipmans nekad nav palicis parādā. Publiski pret to iebilda „Kurbada” hokejists, ilggadējais Latvijas izlases spēlētājs Jānis Sprukts.