Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Sporta sarunu šovs "eXi" – maijā katru ceturtdienu!

TV raidījums
TV raidījums

Labas ziņas no sporta sarunu šova “eXi” veidotājiem! Kopš aizvadītā gada 5.septembra raidījums pie saviem skatītājiem devās katru otro ceturtdienu, bet maijā tas notiks katru ceturtdienu un būs skatāms Sportacentrs.com TV kanālā ierastajā laikā - plkst. 21.15.

Sporta sarunu šovs "eXi" ir Jāņa Celmiņa un Sportacentrs.com veidots raidījums. Tajā bijušie sportisti – basketbolists Kristaps Valters, hokeja vārtsargs Edgars Lūsiņš un futbolists Jurijs Žigajevs apskata aktuālus sporta notikumus caur bijušo atlētu prizmu, atklājot līdz šim nedzirdētas lietas par sevi un saviem laika biedriem. Līdzšinējās 18 šova epizodēs sarunu šovā “eXi” viesojušies arī joprojām aktīvi atlēti – Kaspars Kambala, Edgars Točs, Sindija Bukša, Kitija Laksa, Mārtiņš Pļaviņš, Reinis Nitišs, Koba Jass, Kristaps Zutis un citi.

“Esam paveikuši daudz, taču jūtams, ka spējam būt aktuāli arī tā sauktajā “Paliec mājās” laikā, kad aktuālā sporta dzīve pasaulē ir pilnībā apstājusies. Aizvadītajās 18 šova epizodēs esam skāruši vairāk nekā 50 tēmas, taču stāstu bijušajiem sportistiem pietiks arī maijam,” saka raidījuma viens no veidotājiem un tā vadītājs Jānis Celmiņš.

Sporta sarunu šova “eXi” veidotāji saka paldies par atbalstu ne tikai saviem regulārajiem skatītājiem, bet arī atbalstītājiem, bez kuriem raidījuma veidošana nebūtu iespējama. Īpašais paldies iepirkšanās un izklaides galvaspilsētai “Akropole” – raidījuma atbalstītājam, kas ar “eXiem” kopā ir kopš pirmās šova epizodes un Douglas, kas kopā ar mums bijuši jau 17 sērijās.

Sportacentrs.com TV kā vienīgais sporta kanāls iekļauts bezmaksas Nacionālajā apraidē, kas nodrošina kanāla pieejamību 95% Latvijas iedzīvotāju. Raidījums būs pieejams arī internetā – portālā Sportacentrs.com, kā arī “eXi” sociālajos tīklos.

Līdzšinējās sporta sarunu šova “eXi” epizodes:

#1 "eXi": Lūsiņš par Irbi, Žigajevs par...
#2 "eXi": tiesnešu netaisnības, karjeras beigas...
#3 "eXi": federāciju "bosi", sarunātās spēles...
#4 "eXi": kautiņi laukumā un ārpus tā,...
#5 "eXi": veterāni, sports pēc iedzeršanām un...
#6 "eXi": komandu līderi, patriotisms sportā un...
#7 "eXi": ņirgāšanās par treneriem, māņticība...
#8 "eXi": sports un mūzika, interneta komentāri...
#9 "eXi": sporta uzturs un dopinga lietošana,...
#10 "eXi": numerologs K. Valters un...
#11 "eXi": spēlēšana ar savainojumiem,...
#12 "eXi": kāds ir ideāls izlases spēlētājs? Kā...
#13 "eXi": zaudējumu sērijas, principiāli...
#14 "eXi": kolorītie Kambala, Šķēle un...
#15 "eXi": saslimšanas un epidēmijas, sadzīves...
#16 "eXi": dīkstāve sportā, komandas biedru...
#17 "eXi": Vai var iztikt bez profesionālā...
#18 "eXi": sportisti biznesā, pārmaksātie, cik...

“eXi” sociālajos tīklos:
YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTube
Facebook: https://www.facebook.com/exisports/
Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/
Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports