Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Sporta sarunu šova "eXi" ceturto sezonu ievadīs Gorkšs, Blūms un Sorokins

TV raidījums
TV raidījums

Sporta sarunu šova "eXi" ceturto sezonu ievadīs Gorkšs, Blūms un Sorokins
Oļegs Sorokins, Kaspars Gorkšs, Jānis Blūms un Jānis Celmiņš. Foto: Krišjānis Pulkstenis

Ceturtdien, 8. septembrī, startēs sporta sabiedrībā iemīļotā sarunu šova “eXi” ceturtā sezona. Aizvadītās sezonas “eXi” tehnisko sporta veidu varoņus - Krišjāni Cauni, Matīsu Karro un Nelliju Štolcermani - šosezon aizstās trīs bijušie komandu sporta veidu pārstāvji. Basketbolu pārstāvēs ilggadējais izlases kapteinis Jānis Blūms, kuram līdzās būs viņa amata brālis no futbola laukumiem Kaspars Gorkšs, savukārt hokeja stāsti tikmēr būs bijušā Latvijas hokeja izlases aizsarga Oļega Sorokina pārziņā.

“Pavisam nemanot klāt septembris, kas man jau ceturto gadu iezīmē ne tikai jauno mācību gadu, bet arī “eXi” jaunās sezonas sākumu. Raidījuma galvenā vērtība ir bijušo sportistu atklāti stāsti no viņu karjerām - to centīsimies saglabāt arī šajā sezonā, kuru iestartēsim ar trim spilgtiem bijušajiem komandu sporta veidu pārstāvjiem. Centīsimies izzināt viņu pārstāvēto sporta veidu aizkulises un nianses. Diviem no viņiem ir pieredze izlašu kapteiņu pienākumu pildīšanā, tāpēc domāju, ka stāsti būs ļoti aizraujoši. Visiem trim “eXiem” aiz muguras ļoti spilgtas karjeras, turklāt visi jau uzsākuši dzīves posmus pēc sportistu karjerām, citam šis posms garāks, citam īsāks. Būs interesanti,” pirms jaunās sezonas sākuma sola raidījuma “eXi” vadītājs Jānis Celmiņš.

Reizi pa reizei kādu no regulārajiem dalībniekiem aizstās kāds cits bijušais sportists, taču pamatā sastāvs būs nemainīgs. Bijušie atlēti raidījuma filmēšanās katru otro nedēļu tiksies jau aizvadītajās sezonās ierastajā “eXi” tikšanās vietā - iepirkšanās un izklaides centrā “AKROPOLE Rīga”, taču atšķirībā no iepriekšējām trim sezonā, šosezon raidījuma filmēšanas norisināsies arī “AKROPOLE Alfa”.

“Patiess prieks turpināt iesākto tradīciju un atbalstīt nu jau ceturto “eXi” sezonu! Priecājamies, ka sadarbības laikā, plašākai publikai tiks radīta interese par sportu, jo sportistu dzīves un panākumu stāsti ir ne tikai aizraujošas sarunu tēmas, bet arī labs pamudinājums katram no mums ikdienā vairāk pievērsties sportiskajām aktivitātēm un veselīga dzīvesveida ievērošanai,” uzsver Valdis Portnajs, iepirkšanās un izklaides centra “AKROPOLE Rīga” vadītājs.

“Jaunajā raidījuma sezonā dažādība novērojama ne tikai sporta varoņu vidū, bet arī norises vietu paplašināšanā. Mēs būsim pagodināti uzņemt viesmīlīgajās “AKROPOLE Alfa” telpās raidījuma varoņus un esam pārliecināti – jaunā lokācija spēs iedvesmot un sniegs visu nepieciešamo izcila satura radīšanai,” saka Zane Kaktiņa, iepirkšanās centra “AKROPOLE Alfa” vadītāja.

Pareizo sajūtu aromātu jau ceturto sezonu “eXi” studijā dos “Douglas”.

Kā ierasts, arī šosezon sporta sarunu šovs “eXi” būs skatāms katru otro ceturtdienu plkst. 21.30 kanālā “TV4”, ar atkārtojumiem piektdienu rītos plkst. 8.30. Tāpat raidījums būs pieejams arī internetā – portālā Sportacentrs.com, bet spilgtākie raidījuma fragmenti - “eXi” sociālo tīklu kontos un citos Latvijas medijos. Savukārt, audio satura patērētāji “eXus” varēs atrast un klausīties populārākajās audio straumēšanas vietnēs.

“eXi” sociālo tīklu konti:

YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTube
Facebook: https://www.facebook.com/exisports/
Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/
Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports

  +3 [+] [-]

, 2022-09-07 10:58, pirms gada
OK! Varētu būt interesanti!

     [+] [-]

, 2022-09-07 11:16, pirms gada
Visi šīs sezonas eXi tika piesaukti, mēģinot tos uzminēt pie iepriekšējā raksta. Tagad zinām, ka Blūms pirms spēlēm apčurāja pirkstus, Gorkšam ir bijis paliels bāra rēķins, bet Sorokinam caurdurta plauša un ne tikai. Noteikti būs interesanta raidījuma sezona!

https://sportacentrs.com/raidijums_...

  +1 [+] [-]

, 2022-09-07 11:28, pirms gada
Uz papīra lainaps labs! Vajadzētu būt uvažuhai! Gaidīšu pirmo raidījumu!

  +2 [+] [-]

, 2022-09-07 12:58, pirms gada
Celmiņš beidzot saprata, ka jāatgriežas pie saknēm, pie personībām. Ar to es negribu teikt ka pagājušās sezonas exi nav personības, bet arī personībām ir dažāds svars.
Pagājušo sezonu skatījos tikai dažus raidījumus, nu kaut kā nepavilka.
Tas mans subjektīvais, nekā personīga.

     [+] [-]

, 2022-09-07 12:59, pirms gada
Pag,bet liekot minēt, vai tad bija pareiza info? Blums ir spēlējis pret Dirku, bija rakstīts, ka Parkers bijis slavenākais pretinieks. Gorkšs ir spēlējis pret Ronaldu, viņam tika minēts Ibra ka slavenākais pretinieku futbolists.

  -1 [+] [-]

, 2022-09-07 13:03, pirms gada
H.E.N.R.Y. rakstīja: Pag,bet liekot minēt, vai tad bija pareiza info? Blums ir spēlējis pret Dirku, bija rakstīts, ka Parkers bijis slavenākais pretinieks. Gorkšs ir spēlējis pret Ronaldu, viņam tika minēts Ibra ka slavenākais pretinieku futbolists.
Es ar par šito sāku domāt. Tāpēc, meklējot, kas varētu būt vainīgie, skatījos vairāk Rus virzienā, jo tiem tādi - monstri pretinieki būtu retāk, kā Gorkšam EPL laikā.. Un no basketistiem skatījos uz Haraldu Kārli, kuram Pārkers noteikti bija lielākā figūra pretī. Kamēr Blūmam ir bijis Novickis, ja nejaucu arī brāļi Gazoli - respektīvi plaša izvēle. Klausoties exus gan jau tas būs viens no Celmiņa uzdotajiem jautājumiem. Varbūt tieši Gorkšs un Blūms šos noteikuši, kā slavenākos.

  +3 [+] [-]

, 2022-09-07 13:15, pirms gada
H.E.N.R.Y. rakstīja: Pag,bet liekot minēt, vai tad bija pareiza info? Blums ir spēlējis pret Dirku, bija rakstīts, ka Parkers bijis slavenākais pretinieks. Gorkšs ir spēlējis pret Ronaldu, viņam tika minēts Ibra ka slavenākais pretinieku futbolists.
Faktus par sevi rakstīja katrs no "eXiem" pats. Tās ir viņu domas un viedoklis.

     [+] [-]

, 2022-09-07 13:44, pirms gada
Jānis Celmiņš rakstīja: Faktus par sevi rakstīja katrs no "eXiem" pats. Tās ir viņu domas un viedoklis.
Paldies!

     [+] [-]

, 2022-09-07 13:49, pirms gada
Geralt of Rivia rakstīja: Es ar par šito sāku domāt. Tāpēc, meklējot, kas varētu būt vainīgie, skatījos vairāk Rus virzienā, jo tiem tādi - monstri pretinieki būtu retāk, kā Gorkšam EPL laikā.. Un no basketistiem skatījos uz Haraldu Kārli, kuram Pārkers noteikti bija lielākā figūra pretī. Kamēr Blūmam ir bijis Novickis, ja nejaucu arī brāļi Gazoli - respektīvi plaša izvēle. Klausoties exus gan jau tas būs viens no Celmiņa uzdotajiem jautājumiem. Varbūt tieši Gorkšs un Blūms šos noteikuši, kā slavenākos.
Man liekas, ka Gorkšs EPL nemaz pret Ronaldu nav spēlējis.

  -1 [+] [-]

, 2022-09-07 14:47, pirms gada
sporta lidzzinatajs rakstīja: Celmiņš beidzot saprata, ka jāatgriežas pie saknēm, pie personībām. Ar to es negribu teikt ka pagājušās sezonas exi nav personības, bet arī personībām ir dažāds svars.
Pagājušo sezonu skatījos tikai dažus raidījumus, nu kaut kā nepavilka.
Tas mans subjektīvais, nekā personīga.
sporta spēles ir populārākas, populārāki ir arī sportisti sabiedrībā. Kā arī komandu sporta veidos ir variāk cilvēku, ar kuriem darīšana - komandu maiņas, savstarpējās attiecībās, nauda un intrigas. Citur tas vienkārši ir mazākā mērogā. Krišjānis Caune gan arī ir ar interesantu pieredzi un pats labs šovmenis.

     [+] [-]

, 2022-09-07 14:54, pirms gada
Lieliska izvēle! Trīs ievērojamas personības Latvijas sportā. Ar interesi skatīšos. Šiem džekiem noteikti būs daudz kas interesants, ko pastāstīt.

     [+] [-]

, 2022-09-07 15:17, pirms gada
H.E.N.R.Y. rakstīja: Man liekas, ka Gorkšs EPL nemaz pret Ronaldu nav spēlējis.
Varbūt LV izlasē domāts.

     [+] [-]

, 2022-09-07 15:35, pirms gada
krisla rakstīja: Varbūt LV izlasē domāts.
Izlase, protams.

     [+] [-]

, 2022-09-07 18:04, pirms gada
WOW šis tiešām varētu būt interesanti trīs izlašu spēlētāji no trim dažādiem sporta veidiem..

     [+] [-]

, 2022-09-07 19:22, pirms gada
Šī varētu būt jaudīga sezona. Visi trīs, manuprāt, ir viena līmeņa. Citādāk iepriekšējoreizi Kambala baigi visu ņēma uz sevi.

     [+] [-]

, 2022-09-09 11:07, pirms gada
Blūms vienmēr tik pareizs bijis, nezinu, ko interesantu varēs pastāstī? Varbūt solāriju reklamēs?