Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Šovakar "eXi": Māmiņdienas noskaņas un veiksmīgas sportista karjeras recepte

Rolands Eliņš

Šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā pie skatītājiem dosies sporta sarunu šova “eXi” jaunā epizode, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Jurijs Žigajevs un Edgars Lūsiņš pārrunās motivāciju treniņiem starpsezonā un citas profesionālās sporta nianses.

„eXu” studijas dalībnieki Valters, Žigajevs un Lūsiņš šoreiz pievērsās situācijai, kas sporta sabiedrību šobrīd sasniegusi piespiedu kārtā, proti, starpsezonu periodam. Vīri apsprieda, kā ir atrast motivāciju treniņiem šādā laikā, un dalījās pieredzē.

Trīs sporta veidu pārstāvji gaidāmās Māmiņdienas noskaņās atskatījās uz vecāku lomu sportistu dzīves dažādos posmos, kā arī atzīmēja, ka veiksmīgas sportista karjeras recepte var nebūt tikai labs sniegums laukumā vien – ir arī vairākas citas nianses, kas jāņem vērā.

“eXi” 19. epizodi Sportacentrs.com TV kanālā skaties jau šovakar plkst. 21.15, internetā jaunā epizode būs pieejama jau piektdien.

Sporta sarunu šovs "eXi" ir Jāņa Celmiņa un Sportacentrs.com veidots raidījums, kas katru otro ceturtdienas vakaru, pulksten 21.15 skatāms Sportacentrs.com TV kanālā, kā arī pēcāk pieejams portālā Sportacentrs.com. Tajā bijušie sportisti apskata aktuālus sporta notikumus caur bijušo atlētu prizmu.

Sporta sarunu šova “eXi” lieldraugs: iepirkšanās un izklaides galvaspilsēta AKROPOLE.