Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Šovakar "eXi" jubileja: raidījuma divdesmitā epizode

Agris Suveizda

Klāt ir ceturtdiena, kas nozīmē tikai vienu: šovakar plkst. 21:15 Sportacentrs.com TV kanālā gaidāma tikšanās ar bijušajiem izlašu spēlētājiem Kristapu Valteru, Juriju Žigajevu un Edgaru Lūsiņu, kā arī raidījuma vadītāju Jāni Celmiņu.

Lai arī profesionālajam sportam būtu jāiet roku rokā ar veselīgu dzīvesveidu, pareizu uzturu, disciplinētu režīmu, tā notiek nebūt ne vienmēr. Jubilejas epizode ievadtēma būs par atkarībām sportā – alkohols, cigaretes, datorspēles, azartspēles.

Kuram sportistam gan nepatīk parunāt ar tiesnešiem – pavaicāt, kas jauns bankas kontā, kā ar veselību vai kura komanda viņam labāk patīk. Tiesneši un viņu attiecības ar spēlētājiem laukumā un ārpus tā būs otrā tēma šāvakara "eXi" sarunu šovā.

Komandas sporta veidu pārstāvja ikdiena ir attiecību veidošana ar komandas biedriem kā laukumā, tā arī ģērbtuvēs vai ārpus stadiona teritorijas. Kā likums, komandā nepieciešams kāds, kurš noskaņojumu uzlabo ne tikai sev, bet arī pārējiem. Raidījuma noslēgumā Lūsiņš, Valters un Žigajevs veidos jautrāko hokejistu, basketbolistu un futbolistu topu.

"eXi" 20. epizodi Sportacentrs.com TV kanālā skaties jau šovakar plkst. 21.15, internetā jaunā epizode būs pieejama jau piektdien.

Sporta sarunu šovs "eXi" ir Jāņa Celmiņa un Sportacentrs.com veidots raidījums, kas katru otro ceturtdienas vakaru, pulksten 21.15 skatāms Sportacentrs.com TV kanālā, kā arī pēcāk pieejams portālā Sportacentrs.com. Tajā bijušie sportisti apskata aktuālus sporta notikumus caur bijušo atlētu prizmu.

Sporta sarunu šova “eXi” lieldraugs: iepirkšanās un izklaides galvaspilsēta AKROPOLE.

Seko "eXi" sociālajos tīklos:

YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTube
Facebook: https://www.facebook.com/exisports/
Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/
Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports