Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2274, Did:0, useCase: 0

Edgars Bergs. Publicitātes foto

Paralimpieši gatavojas un komplektē sastāvu Tokijai, pagaidām normatīvu izpildījuši seši

Jūnija sākumā Edgara Berga izcīnītā zelta medaļa Eiropas čempionātā lodes grūšanā devusi pozitīvu impulsu Latvijas Paralimpiskās komitejas vasaras darba cēlienam, lai pēc iespējas labāk sagatavotos 2020.gada pārceltajām paralimpiskajām spēlēm, kas augusta beigās notiks Tokijā, informē komiteja.
Diāna Dadzīte. Foto: Vladislavs Proškins, F64

Dadzīte: "Ļoti patīkami, ja šķēps un disks ar katru dienu lido par centimetru tālāk"

24. augustā sāksies Tokijas paralimpiskās spēles. 2016. gada Riodežaneiro paralimpiādes zelta medaļniece šķēpmešanā un vicečempione diska mešanā Diāna Dadzīte sociālajā tīklā vēsta, ka treniņu process ir grūts, taču to kompensē gandarījums par rezultātu uzlabošanos.
Edgars Bergs. Publicitātes foto.
1

Paravieglatlēts Bergs uzvar Eiropas čempionātā lodes grūšanā

Latvijas parasportists un divkārtējais paraolimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs Edgars Bergs šodien izcīnījis uzvaru Eiropas čempionātā paravieglatlētikā lodes grūšanas disciplīnā, vienīgajam sasniedzot 14m robežu.
Ceļu satiksmes zīme pie Tokijas valdības ēkas 2021. gada 22. janvārī. Foto: Reuters/Scanpix
1

Lozannas miljardi: kāpēc Tokijas spēles netiks atceltas?

Olimpiskās spēles Tokijā sāksies pēc 50 dienām, 23. jūlijā. Foruma pārcelšana par vienu gadu izmaksājusi 2,8 miljardus ASV dolāru, pret spēlēm iebilst līdz 80% Japānas iedzīvotāju un Uzlēcošās saules zemē nebūs ārzemju skatītāju, taču šobrīd izskatās, ka viss notiks, vēsta ziņu aģentūras "Associated Press" korespondents Stīvens Veids.
Tomass Bahs. Foto: Du Xiaoyi/Pool Photo/AP/Scanpix

Bahs: "Līdz olimpisko spēļu startam varētu būt vakcinēti vairāk nekā 80% dalībnieku"

Tokijas olimpisko spēļu ciematā lielais vairums iedzīvotāju būs vakcinēts pret Covid-19, lēš Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomas Bahs.
Foto: Degruyter.com
1

Sporta špikeris: kas ir dopings? Antidopinga kodekss - tā definīcijas līkločos

Sabiedrībā tiek uzskatīts, ka dopings ir tikai kādas aizliegtās substances lietošana, bet patiesībā, skatoties no Pasaules Antidopinga kodeksa perspektīvas, dopings tiek definēts kā viens vai vairāki kodeksa noteikumu pārkāpumi.
Mairis Briedis. Foto: WBSS
13

Latvijas sportā 2020. gadā dominē bokss – triumfē Briedis, Šiholajs un Minhene

Šovakar tika paziņoti jaundibinātās "Trīs zvaigžņu balvas" laureāti jeb Latvijas sporta izcilnieki. Ar "hat-trick" izcēlās bokss – Mairis Briedis, viņa Supersērijas fināls un arī treneris Dmitrijs Šiholajs.

Video: #103 Ārpus kadra: Blēdīšanās ar dopingu Latvijā, melnais tirgus un kontroliera ikdiena

Šajā "Ārpus kadra" epizodē Sportacentrs.com žurnālists Almants Poikāns sarunājas ar Latvijas Antidopinga biroja vadītāju Mārtiņu Dimantu. Viņš pastāsta par aizliegto vielu lietotājiem Latvijā, pie mums gana izplatīto dopinga melno tirgu, sacensībām, no kurām mūk sportisti, un kā no šīs sērgas pasargāt jaunos censoņus. Šie un vēl citas tēmas jaunākajā podkāsta epizodē!Audio formātā podkāstu klausies: Spotify, Podbean, Apple Podcasts, PlayerFM, Google Podcasts, Stitcher, TuneIn, podkasti.lv, SoundCloud u.c.
Foto: IZM

IZM skaidro - joprojām turpinās sarunas par Paralimpiskā sporta centra projektu

Reaģējot uz Paralimpiskās komitejas sašutumu par valdības pieņemto lēmumu atbalstīt ar 13.65 miljoniem eiro komandas sporta spēļu halles būvniecību, to nosaucot par spļāvienu sejā, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) publicējusi skaidrojumu, kāpēc vēl Paralimiskā sporta centra projekts nav īstenots.
Foto: Picture-alliance/dpa

Aicina sporta organizācijas vairāk iesaistīties cīņā pret aizliegtām vielām

Latvijas sporta vide nav starp vājākajām antidopinga jomā, taču pašmāju antidopinga biroja vadītājs Mārtiņš Dimants jaunākajā podkāsta "Ārpus kadra" epizodē mudina vietējo sporta sabiedrību vairāk iesaistīties cīņā pret aizliegtajām vielām.