Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 0

PK posmā šorttrekā Krūzbergam vēlreiz kritiens ceturtdaļfinālā, bet izcīnīta vieta Top20

Ivars Bācis
Ivars Bācis

PK posmā šorttrekā Krūzbergam vēlreiz kritiens ceturtdaļfinālā, bet izcīnīta vieta Top20
Foto: Xinhua/Attila Volgyi

Šodien Ungārijas pilsētā Debrecenā noslēdzošajā dienā Pasaules kausa trešajā posmā šorttrekā ventspilnieks Roberts Krūzbergs 1000m ceturtdaļfinālā piedzīvoja kritienu, tomēr spēja iegūt augsto 19. vietu, bet jelgavnieks Reinis Bērziņš ieņēma 27.vietu vairāk nekā 80 dalībnieku vidū.

Šodien Roberts Krūzbergs 1000m distancē startēja ceturtdaļfinālā labāko divdesmit vidū, kas bija sadalīti četros slidojumos pa pieci katrā, bet Reinis Bērziņš cīnījās par 26.-29.vietu.

Roberts bija pēdējā ceturtā slidojumā. Iesākums ventspilniekam bija labs, bet, sākoties izšķirošajiem notikumiem un mēģinot apdzīt priekšā esošos konkurentus, Krūzbergs tāpat kā vakar 500m diemžēl piedzīvoja kritienu. Beigās viņš tika ierindots 19.vietā, tādējādi atkārtojot šī posma labāko sasniegumu, ko bija guvis 500m.

Bērziņš 4 dalībnieku slidojumā par 26.-29.vietu bija trešais, kas kopējā ieskaitē deva 28.vietu. Tā kā ceturtdaļfinālā divas dzeltenās kartītes par pārkāpumiem saņēma Ungāriju pārstāvošais ķīnietis, kurš tika diskvalificēts, tad jelgavniekam izdevās pakāpties par vienu pozīciju augstāk. Labāko rezultātu Bērziņš uzrādīja 1500m, kur bija pusfinālā 21.vietā.