Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 3

Latvijas šorttrekisti Pasaules kausa pirmajā posmā sasniedz ceturtdaļfinālus trīs distancēs

Agris Suveizda

Latvijas šorttrekisti Pasaules kausa pirmajā posmā sasniedz ceturtdaļfinālus trīs distancēs
Roberts Krūzbergs. Foto: Edijs Pālens/LETA

LETA. Latvijas šorttrekisti Roberts Krūzbergs un Reinis Bērziņš piektdien Monreālā Pasaules kausa pirmajā posmā sasniedza ceturtdaļfinālus trīs distancēs.

1000 metru pirmajā distancē Krūzbergs pirmajā kārtā savā slidojumā bija otrais, piekāpdamies vien Dienvidkorejas sportistam Kimam Tēsunam, un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Savukārt 1500 metros šorttrekisti sacensības sāka no ceturtdaļfināla fāzes, kurā Bērziņš savā slidojumā četrus apļus pirms finiša pārņēma līderpozīciju, taču cīņā par tās noturēšanu zaudēja līdzsvaru un finišēja pēdējais, sestais. Šajā distancē viņš startēs gandarījuma sacensībās, kurās pusfināla sasniegšanai būs nepieciešams pārvarēt divas kārtas.

500 metros Krūzbergs priekšsacīkstēs savā slidojumā bija vadībā un arī finišēja pirmais, iekļūstot sacensību pirmajā kārtā. Arī tajā latvietis slidoja pārliecinoši, vien nelielu distances daļu neatrodoties vadībā, un svinēja drošu uzvaru, kas deva vietu ceturtdaļfinālā.

1000 metru otrajā distancē startēja Bērziņš, kurš pirmās kārtas slidojumā pēc pāris apļiem izvirzījās vadībā un finišēja pirmais, arī iekļūdams ceturtdaļfinālā.

Šajā sezonā Pasaules kausā iecerēti seši posmi: 28.-30.oktobrī Monreālā, Kanādā, 4.-6.novembrī Soltleiksitijā, ASV, 9.-11. un 16.-18.decembrī Alamti, Kazahstānā, 3.-5.februārī Drēzdenē, Vācijā, un 10.-12.februārī Drodrehtā, Nīderlandē.

Izmantotie resursi:
LETA