Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:323, Did:0, useCase: 1
Jonass Millers. Foto: AP/Scanpix
2

Pēc austrieša kritiena kamanas izlido no Siguldas trases

Siguldā notikušais Pasaules kausa kamaniņu sportā posms pagalam neveiksmīgs izrādījās austrietim Jonasam Milleram. Pirmajā braucienā viņš piedzīvoja kritienu, tomēr tika līdz finišam. Taču otrajā braucienā Millers krita tik smagi, ka kamanas izlidoja no trases. Par laimi – tehniskās zonas, nevis skatītāju pusē.

Iepazīstam Bērziņu: Ronaldu, ceļošana, traumas, kritieni un šļūkšana ar lāpstu

Jau šajā nedēļas nogalē (6. - 8. janvāris) Siguldā norisināsies Eberspacher Pasaules kausa 4. posms kamaniņu sportā. Tajā piedalīsies arī Latvijas labākie kamaniņu braucēji, Gintu Bērziņu ieskaitot. Portāls Sportacentrs.com sadarbībā ar Latvijas Kamaniņu Sporta federāciju turpina tuvāk iepazīstināt ar Latvijas izlases pārstāvjiem. Šoreiz kārta tieši Gintam.

Ābols, Čavars, Samoilova, Vītoliņš, Lomažs un citi sveic Jaunajā gadā

Piedāvājam Latvijas sportistu sveicienus un laba vēlējumus 2023. gadā.
2

#131 "Ārpus kadra" 2022. gada sporta apskats

Piedāvājam "Ārpus kadra" 2022. gada sporta apskatu, kurā Sportacentrs.com žurnālisti Rolands Eliņš, Jānis Celmiņš un Toms Mālmeisters atskatās uz aizvadīto gadu Latvijas sportā, dalot balvas dažādās nominācijās. Kurš iegūs "Gada tīģera" balvu, kurš ir aizvadītā gada "āmuriņš", bet kurš Tīģera gadā aplauzās?

Iepazīstam Aparjodi: ģimene, pozitīvā Zirne, sapņu auto, greznas kleitas...

Kamaniņu sporta sezona jau startējusi. Portāls Sportacentrs.com sadarbībā ar Latvijas Kamaniņu Sporta federāciju sezonas ievadā tuvāk iepazīstinās ar visiem Latvijas izlases kamaniņu braucējiem. Šoreiz kārta Kendijai Aparjodei.

Iepazīstam Botu un Plūmi: kurš gudrāks? Kurš trases malā pamana meitenes?

Kamaniņu sporta sezona jau startējusi. Portāls Sportacentrs.com sadarbībā ar Latvijas Kamaniņu Sporta federāciju sezonas ievadā tuvāk iepazīstinās ar visiem Latvijas izlases kamaniņu braucējiem. Šoreiz kārta vīru divniekam Mārtiņam Botam un Robertam Plūmem.
4

#8 "eXi": izēšanās, sporta uzturs un dopings, kā sveikt svētkos komandas biedru?

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” ceturtās sezonas astoto epizodi, kurā bijušie sportisti Kaspars Gorkšs, Jānis Blūms un Oļegs Sorokins tiekas iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole Alfa", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās.0:00:00 – 0:05:10 – šodien raidījumā;0:05:11 – 0:08:09 – “eXi” tikšanās pie AKROPOLE ALFA Ziemassvētku egles;0:08:10 – 0:46:32 – izēšanās, sporta uzturs un dopings;0:48:54 – 0:51:42 – viesošanās BALLZY BUNGALO un VITAMINS.LV;0:51:43 – 1:22:11 – komandas biedru sveikšana un pārsteigumi svētkos.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_SportsSportacentrs.com · #8 "eXi": izēšanās, sporta uzturs un dopings, kā sveikt komandas biedru svētkos?
1

Iepazīstam Aparjodu: BMW, TikTok, māsa Kendija, Lebrons, bailes no Kivlenieka…

Kamaniņu sporta sezona jau startējusi. Portāls Sportacentrs.com sadarbībā ar Latvijas Kamaniņu Sporta federāciju sezonas ievadā tuvāk iepazīstinās ar visiem Latvijas izlases kamaniņu braucējiem. Pirmajam kārta Latvijas izlases līderim Kristeram Aparjodam
Aleksandra Oberštolca. Foto: Jānis Pastars

Kontinentālā kausa 2. diena: Siguldas trasē startē tikai drosmīgākās meiteņu ekipāžas

Sestdien, 3. decembrī pirmais Jauniešu kontinentālais kauss noslēdzās ar “Jaunieši A” zēnu un meiteņu divvietīgo ekipāžu sacensībām. Abās disciplīnās Latvijas komandu pārstāvēja pa vienai ekipāžai. Zēnu divvietīgo ekipāžu astoņu duetu konkurencē Jānis Gruzdulis-Borovojs/Uldis Jakseboga pirmajā braucienā ierindojās ceturtajā pozīcijā. Otrajā braucienā Gruzdulis-Borovojs/Jakseboga uzlaboja sava pirmā brauciena rezultātu, kas bija trešais labākais braucienā, taču divu braucienu summā sportisti ierindojās tūlīt aiz goda pjedestāla, ceturtajā vietā, ļaujot Vācijas valstsvienības sportistiem izcīnīt vietu uz visiem trīs goda pjedestāla pakāpieniem.Starp četriem meiteņu duetiem latvietes pēc pirmā brauciena ceturtās. Otrajā braucienā, finišā uzlabojot savu pirmā brauciena rezultātu par 0.930 sekundēm, latvietes divu braucienu summā ierindojās ceturtajā vietā. Zelta un sudraba godalgas vācietēm, savukārt bronza Itālijas sportistēm.
Aleksis Siņiļņikovs. Foto: Jānis Pastars

Aizupe un Siņiļņikovs ātrākie no mūsējiem Kontinentālā kausa sacensībās Siguldā

2. decembrī ar “Jaunieši A” zēnu sacensībām tika atklāts Jauniešu kontinentālais kauss kamaniņu sportā, kas norisinās Siguldas Bobsleja un kamaniņu sporta trasē. Starp 29 zēniem par godalgām savā mājas trasē cīnījās pieci latvieši: Aleksis Siņiļņikovs, Uldis Jakseboga, Ričards Daukšte, Roberts Lazdāns un Eduards Marts Markitāns. Labākais no latviešiem – Aleksis Siņiļņikovs, kurš divu braucienu summā izcīnīja septīto vietu.“Jaunieši A” meiteņu konkurencē 19 sportistu konkurencē startēja četras Latvijas Jauniešu izlases kamaniņu braucējas: Amanda Ogorodņikova, Agnija Bogdānova, Margita Sirsniņa un Anna Aizupe. Labāko rezultātu no latvietēm pirmajā Jauniešu kontinentālajā kausā uzrādīja Anna Aizupe, izcīnot augsto piekto vietu.
3

#7 "eXi": punktu rēķināšana, spiediens no malas un spēlētāju līgumu nianses

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” ceturtās sezonas septīto epizodi, kurā bijušie sportisti Kaspars Gorkšs, Jānis Blūms un Oļegs Sorokins tiekas iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole Rīga", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās.0:00:00 – 0:04:40 – šodien raidījumā;0:04:50 – 0:14:11 – viesošanās sporta bārā "O'Learys": aktuāli par PK izcīņu futbolā;0:14:23 – 0:44:42 – punktu skaitīšana, rēķināšana un spiediens uz treneriem un spēlētājiem;0:47:06 – 1:28:58 – spēlētāju līgumu nianses - prēmijas un atvilkumi no algām.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_SportsSportacentrs.com · #7 "eXi": punktu rēķināšana, spiediens no malas un spēlētāju līgumu nianses
1

"Prezidenta kauss": noskaidroti labākie kamaniņu braucēji starta rāvienos

Sestdien, 12. novembrī, Siguldas Bobsleja un kamaniņu trases starta estakādē norisinājās starta rāviena sacensības “Prezidenta kauss”, oficiāli atklājot jauno 2022./2023. gada sezonu kamaniņu sportā. Ņemot vērā to, ka kamaniņu sportā starta ātrumam ir liela nozīme augstvērtīga rezultāta sasniegšanā, starta rāvienu sacensības ļauj uzzināt labākos un ātrākos sportistus starta izpildījumā, kas sevī iekļauj gan starta tehnisko izpildījumu, gan tā saucamos "pingvīnus" jeb atgrūdienus pa ledus virsmu, lai paātrinātu kamanu trases sākuma posmā. Sacensībās piedalījās 103 sportisti, tostarp desmit divvietīgās ekipāžas.
7

#5 "eXi": secinājumi un atlaišanas pēc pirmajām 10 sezonas spēlēm, biļešu cenas

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” ceturtās sezonas piekto epizodi, kurā bijušie sportisti Kaspars Gorkšs, Jānis Blūms un Oļegs Sorokins tiekas iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole Alfa", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās.0:00:00 – 0:03:42 – šodien raidījumā;0:03:43 – 0:54:48 – kādus secinājumus var izdarīt pēc 10 sezonas spēlēm? Atlaist vai paturēt?0:54:49 – 1:29:58 – skatītāju pilnas tribīnes un biļešu cenas.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_SportsSportacentrs.com · #5 "eXi": secinājumi un atlaišanas pēc pirmajām 10 sezonas spēlēm? Biļešu cenas

Latvijas čempionāts kērlingā vīriešiem: fināls. Spēles ieraksts

2022.05.15. Latvijas čempionāts kērlingā vīriešiem: fināls. Spēles ieraksts

Latvijas čempionāts kērlingā vīriešiem: pusfināls. Spēles ieraksts

2022.05.15. Latvijas čempionāts kērlingā vīriešiem: pusfināls. Spēles ieraksts
8

#126 Ārpus kadra: Bendika par Pekinu, pasaules biatlonu, naudu, kašķiem

Jaunākajā podkāsta "Ārpus kadra" epizodē ciemos pie "Sportacentrs.com" žurnālista Almanta Poikāna atnākusi Latvijas labākā biatloniste Baiba Bendika. Runājam par vilšanos Pekinas olimpiskajās spēlēs, situāciju pasaules biatlonā, kašķiem Latvijas dīķī un iespējamām pārmaiņām. Un vispār - vai ar biatlonu nodarboties ir finansiāli ienesīgi?Sportacentrs.com · #126 Ārpus kadra - Baiba Bendika

LČ kērlingā junioriem fināls: CC Riga/BUNCIS - TKK/Zass. Spēles ieraksts

LČ kērlingā junioriem fināls: CC Riga/BUNCIS - TKK/Zass. Spēles ieraksts

LČ kērlingā juniorēm: KJJ/Barone - SK OB/Stabulniece. Spēles ieraksts

LČ kērlingā juniorēm: KJJ/Barone - SK OB/Stabulniece. Spēles ieraksts

LČ kērlingā junioriem: CC Riga/Buncis - TKK/Zass. Spēles ieraksts

LČ kērlingā junioriem: CC Riga/Buncis - TKK/Zass. Spēles ieraksts
1

#124 Ārpus kadra: Miņins par darbu ar Ķīnas izlasi, konfliktiem, Melbārdi

Svaigākajā podkāsta "Ārpus kadra" epizodē pie Almanta Poikāna ciemojas viens no neatkarīgās Latvijas labākajiem bobsleja pilotiem Jānis Miņins. Sarunā viņš pastāsta par iepriekšējo gadu darbu ar Ķīnas izlasi, vietējo un ārzemju treneru īpatnībām, tāpat parunājam arī par Latvijas izlasi un atceramies laiku pēc Vankūveras olimpiskajām spēlēm, kad Miņins konfliktēja ar Sandi Prūsi un Latvijas bobsleju. Neilgi pēc tam Miņins nieka 30 gadu vecumā noslēdza bobslejista karjeru un sāka strādāt par treneri. Miņins arī dalās pārdomās, kā tikt galā ar vāciešu dominanci bobslejā. Viena no tēmām arī Oskars Melbārdis, kurš savas titulētās karjeras sākumā bija tieši stūmējs Miņina ekipāžā.Sportacentrs.com · #124 Ārpus kadra - Jānis Miņins