Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2840, Did:0, useCase: 1
Rio olimpiādes medaļas
Foto: Alex Fero / rio2016.com
3

Rio spēļu organizatoriem atdotas atpakaļ vismaz 130 bojātas medaļas

Riodežaneiro olimpisko un paralimpisko spēļu organizatori saņēmuši atpakaļ vismaz 130 medaļas, kurām vajadzīgs remonts.
Aleksejs Rumjancevs 
Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Rumjancevs atkopjas pēc pleca operācijas un mērķē uz pasaules čempionātu

Riodežaneiro olimpiādes 200m smaiļošanas sprinta piektās vietas īpašnieks Aleksejs Rumjancevs sarunā ar laikrakstu "Diena" atklāj, ka uzreiz pēc tam pārcieta pleca operāciju, līdz ar to jaunajā sezonā būs grūtāk sasniegt labus rezultātus.
Laura Ikauniece-Admidiņa
Romāns Kokšarovs, F64
18

Ikauniecei-Admidiņai piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis

Riodežaneiro olimpisko spēļu ceturtās vietas īpašniece septiņcīņā Laura Ikauniece-Admidiņa saņems trešās šķiras Triju Zvaigžņu ordeni, liecina oficiālā publikācija "Latvijas Vēstnesī".
Jevgēņijs Borodavko
Foto: Romāns Kokšarovs, F64
5

Antidopinga aģentūras prasības nav ievērojuši trīs Latvijas sportisti

Vairāki Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) sportisti 2016.gada decembrī nav ievērojuši Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) un Antidopinga kodeksa prasības par savlaicīgu, precīzu un pilnīgu informācijas sniegšanu par savu atrašanās vietu nākamajā kalendārajā ceturksnī (01.01.2017. – 31.03.2017.) WADA datubāzē ADAMS, portālu Sportacentrs.com informēja Latvijas Olimpiskajā komitejā.
Aldons Vrubļevskis
Foto: Romāns Kokšarovs/f64
10

Vairāki sportisti pārkāpuši Antidopinga noteikumus, LOK draud ar sankcijām

Latvijas Olimpiskā komiteja savā mājaslapā vēsta, ka komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis šā gada 6. janvārī Latvijas Olimpiskās vienības treneriem un sportistiem nosūtīja paziņojumu, kurā atgādina par Antidopinga noteikumu ievērošanas nepieciešamību un brīdina par iespējamām sankcijām samazinātu pabalstu veidolā.
2015. gada pasaules čempionāta pjedestāls: Brianna Teisena-Ītone, Džesika Enisa-Hila, Laura Ikauniece-Admidiņa 
Foto: AP/Scanpix
4

Ītons un Ītone atvadās no daudzcīņas

Divkārtējais olimpiskais čempions desmitcīņā Eštons Ītons (ASV) un Riodežaneiro olimpiādes bronzas medaļniece septiņcīņā Brianna Teisena-Ītone (Kanāda) trešdien paziņoja par karjeras beigām. Laulātais pāris turpmāk nodarbosies ar citām lietām. No 2015. gada pasaules čempionāta laureātēm septiņcīņā palikusi tikai Latvijas labākā sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa.
Rebeka Koha
Foto: Romāns Kokšarovs, F64
4

Koha: "Pēc ceturtās vietas olimpiādē bija sarūgtinājums, tagad ir miers"

Riodežaneiro olimpiādes ceturtās vietas ieguvēja un Eiropas čempionāta bronzas īpašniece Rebeka Koha (18) pirmdien viesojās LTV1 raidījumā "Sporta Studija". Mūsu svarcēlāja atzina, ka olimpiādē pēc ceturtās vietas viņai bija sarūgtinājums, bet tagad vairāk ir miers.
Tomass Bahs un Vladimirs Putins 
Foto: AP/Scanpix
92

Maklarena ziņojuma 2. daļa: Krievijas elites sportistu rezultāti tika viltoti

Starptautiskajā pretkorupcijas dienā Londonā risinājās preses konference, kur tika publiskota Maklarena ziņojuma otrā daļa, kas apstiprina pirmajā daļā izdarītos secinājumus par valsts atbalstīto dopinga piesegšanas sistēmu Krievijā. Ziņojuma otrajā daļā norādīts, ka Soču spēlēs manipulācijas ar dopinga testiem notika arī diviem sportistiem, kuri izcīnīja četras zelta medaļas.
Pita Taufatofua
Foto: AFP/Scanpix
2

Tongas puskailais karognesējs grib startēt arī ziemas olimpiskajās spēlēs

33 gadus vecais Pita Taufatofua, kurš Riodežaneiro olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā kļuva par interneta slavenību, jo Tongas karogu stadionā ienesa puskails un ieziedies ar eļļu, paudis apņēmību startēt arī ziemas olimpiskajās spēlēs.
Jana Kudrjavceva un Margarita Mamuna - planētas labākās mākslas vingrotājas Rio 
Foto: Vladimirs Veļengurins, kp.ru
7

Mākslas vingrošanas vadītāja: "Mums ir vajadzīgi zēni"

Krievijas Mākslas vingrošanas federācijas prezidente Irina Vinere-Usmanova uzskata, ka šī sporta veida attīstībai nepieciešama zēnu piesaistīšana.
Jana Kudrjavceva
Foto: Staņislavs Krasiļņikovs, tass.ru

Mākslas vingrošanas pavēlniecei kājas lūzums liedz turpināt karjeru

Pēdējo trīs gadu pasaules čempione un olimpiskā sudraba medaļniece mākslas vingrošanas daudzcīņā, 19 gadus vecā Jana Kudrjavceva (Krievija) savainojuma seku dēļ faktiski ir beigusi karjeru.
Laura Ikauniece-Admidiņa
Romāns Kokšarovs, F64

Latvijas olimpiskā komanda prezentējusi grāmatu "Latvija Rio"

Šodien – 24.novembrī, Latvijas Olimpiskā komanda “Rio 2016” aicināja interesentus uz noslēdzošo tikšanos un grāmatas “Latvija Rio” prezentāciju, kas pielika “simbolisku punktu” Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm.
Laura Ikauniece-Admidiņa
Romāns Kokšarovs, F64
80

Ikauniece-Admidiņa: "Treneris sabojāja visu prieku par veiksmīgo startu Rio"

Pērnā gada Latvijas labākā sportiste, septiņcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa sarunā ar žurnālu "OK!" atklāj, ka pēc sekmīgā starta olimpiādē visu prieku sabojājis treneris, kuram "galvā kaut kas aizgāja ciet". Latvietei tagad ir vēlme uztetovēt olimpiskos riņķus.
Aleksandrs Žukovs un Jeļena Isinbajeva 
Foto: Aleksejs Fiļipovs, rsport.ru
5

Krievijā nosaka kriminālatbildību par pamudināšanu uz dopinga lietošanu

Krievijas Valsts dome šodien pieņēma likumu, kas nosaka kriminālatbildību par pamudināšanu uz dopinga lietošanu. Krievu olimpiešu vadītājs Aleksandrs Žukovs norāda, ka tā ir arī atbilde kritiķiem ārzemēs.
Diāna Dadzīte, Edgars Bergs, Aigars Apinis
Foto: Romāns Kokšarovs, F64
32

Rio veiksminiekiem valdība piešķir 1 051 948 eiro

Ministru kabineta sēdē šodien nolēma piešķirt Latvijas sportistiem naudas balvas maksimālajā apmērā par izciliem sasniegumiem vasaras olimpiskajās spēlēs un paralimpiskajās spēlēs. Kopumā tie ir 1 051 948 eiro.
Jeļena Isinbajeva
Foto: Aleksandrs Viļfs, rsport.ru
36

42 Krievijas vieglatlētiem kompensācijas par nepielaišanu Rio spēlēm

Riodežaneiro olimpiādei nepielaistajiem Krievijas vieglatlētiem tiks izmaksātas kompensācijas. Lielāko summu saņems tie, kuri potenciāli varēja izcīnīt augstāko vietu - neoficiāli te figurē kārtslēcēja Jeļena Isinbajeva, barjersprineris Sergejs Šubenkovs un augstlēcēja Marija Kučina.
Rio olimpiskais ciemats 
Foto: Gabriel Heusi / rio2016.com
5

Rio olimpiādē 28 dopinga lietas, bet ne sieviešu svarcelšanā

Saistībā ar Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm tika ierosinātas 28 dopinga lietas, vēsta Starptautiskā antidopinga aģentūra (WADA). Vairākas lietas vēl turpinās, savukārt no šiem gadījumiem 14 sportisti lietojuši aizliegtu vielu ar atļauju (norāde "TUE").
Diāna Dadzīte triumfē Rio paralimpiādē 
Foto: Juris Bērziņš-Soms, lpkomiteja.lv
2

Sporta padome rekomendē 1 009 262 eiro olimpiešu un paralimpiešu prēmijām

Latvijas Nacionālās Sporta padomes sēdē šodien akceptēja Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto priekšlikumu, kas Latvijas sportistiem paredz piešķirt naudas balvas maksimālajā apmērā par izciliem sasniegumiem vasaras olimpiskajās spēlēs un paralimpiskajās spēlēs. Kopumā tie varētu būt 1 009 262 eiro.
2015. gada pasaules čempionāta pjedestāls: Brianna Teisena-Ītone, Džesika Enisa-Hila, Laura Ikauniece-Admidiņa 
Foto: AP/Scanpix
2

Septiņcīņas superzvaigzne Enisa-Hila beidz karjeru

Londonas olimpisko spēļu čempione un Riodežaneiro olimpiādes sudraba medaļniece Džesika Enisa-Hila šodien paziņoja, ka beidz sportistes karjeru. Varenā angliete daudzus gadus bija viena no vadošajām septiņcīņniecēm.
AIBA vadība 
Foto: aiba.org
2

Uz laiku atstādina visus 36 boksa tiesnešus, kuri strādāja Rio olimpiādē

Starptautiskā amatieru boksa asociācija (AIBA) uz izmeklēšanas laiku atstādinājusi visus 36 tiesnešus, kuri tiesāja Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs.