Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Ikauniece-Admidiņa: "Treneris sabojāja visu prieku par veiksmīgo startu Rio"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Ikauniece-Admidiņa: "Treneris sabojāja visu prieku par veiksmīgo startu Rio"
Laura Ikauniece-Admidiņa
Romāns Kokšarovs, F64

Pērnā gada Latvijas labākā sportiste, septiņcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa sarunā ar žurnālu "OK!" atklāj, ka pēc sekmīgā starta olimpiādē visu prieku sabojājis treneris, kuram "galvā kaut kas aizgāja ciet". Latvietei tagad ir vēlme uztetovēt olimpiskos riņķus.

Neskatoties uz veselības problēmām, 2016. gada olimpiskajās spēlēs mūsu septiņcīņniece izcīnīja augsto ceturto vietu. "Rio neizjutu nekādu spiedienu, jo aizbraucu traumēta. Zināju, ka no manis neko labu nevar gaidīt. Vairāk izjutu psiholoģisko spiedienu, kas bija citiem," informē Laura Ikauniece-Admidiņa. "Stadionā vienmēr meklēju mūsu karogu - tad zinu, ka Latvija ir ar mani. Kāds skatās pa televizoru, atbalsta - radinieks vai nepazīstams. Tas sūta labo enerģiju un palīdz."

Pēc olimpiskajām spēlēm pārtrauca sadarbību ar ilggadējo treneri Andi Austrupu. "Es nepārtraucu, viņš pārtrauca," precizē sportiste.

Radās iespaids, ka tas notika tāpēc, ka neapmierināja ceturtā vieta olimpiādē. "Nē, es biju ļoti laimīga! Bet treneris par ceturto vietu bija ļoti nelaimīgs. Viņš sabojāja visu prieku par veiksmīgo startu. Viņam vienkārši kaut kas galvā aizgāja ciet. Šādas lēkmes, kad viņš gribējis no manis atteikties, Austrupam ir uznākušas arī agrāk, bet tad tas neizgāja publiskajā telpā, un es piekāpos. Šoreiz viņš tā izdomāja - nu, labi... Var jau būt, ka treneri sadeg."

Kopš oktobra jūrmalniece katru mēnesi brauc uz nometnēm Tallinā, kur strādā Lauras jaunais treneris Andrejs Nazarovs (Igaunija). "Pirmais gads pie jaunā trenera būs grūts, jāaprod. Bet pārmaiņas vienmēr ir uz labu, noteikti iemācīšos ko jaunu," uzskata latviete.

Sportistus vēro daudzi skatītāji, tāpēc jārāda labs piemērs, it sevišķi lielajos mačos. Svarīgs arī ārējais izskats. "Sacensības ir kā izrāde. Mēs trenējamies, gatavojamies kā aktieri mēģinājumos un tad ejam uz izrādi. Mūsu skatuve ir stadions. Tie ir mani svētki, gribas sapucēties. Arī ikdienā man patīk būt sievišķīgai. Bieži vien ir priekšstats - o, sportiste, tad jau viņa ir puiciska! Cenšos parādīt, ka sportistes var būt skaistas, varam siet matu lentes, visu ko. Es uzlīmēju tetovējumus, īstu gan vēl nav. Pēc labā starta Rio tagad man gribas uztetovēt olimpiskos riņķus," atklāj Laura Ikauniece-Admidiņa.

Vai ir doma pārspēt mammas Vinetas Ikaunieces rekordus? "Centīšos. Man ir grūtāk - septiņas disciplīnas, viņai bija tikai sprints. Bet nekas nav neiespējams, gan jau kādu dienu izdosies. Es nepadošos!"

Izmantotie resursi:
Žurnāls "OK!", intervijas autore: Sandra Landorfa

1 2 3 80 komentāri

 +13 [+] [-]

, 2016-11-07 12:13, pirms 6 gadiem
14 gadi tomēr ilgs laiks, strādājot kopā. Cits jau ātrāk būtu sadedzis.
Vienkārši pienāca laiks pārmaiņām.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +3 [+] [-]

, 2016-11-07 12:23, pirms 6 gadiem
sportists32 rakstīja: Akal treners vainīgs, bet pati......
Tu laikam vispār rakstu neizlasīji,treneris atteicās no viņas un to izdarīja publiskajā telpā. Ne vecis,bet princese uz zirņa!!!

  +2 [+] [-]

, 2016-11-07 12:30, pirms 6 gadiem
Treneris aizved līdz sasniegumiem, bet, kad zvaigžņu slimība un nauda samaitā, tā treneris ir tukša vieta.

  +5 [+] [-]

, 2016-11-07 12:35, pirms 6 gadiem
Nu nevajaga no trenera taisīt kkādu melno tēlu. Neviens jau negrib vainot tādu princessi, taču varbūt viņu mērķis tomēr bija medālis..
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

 +12 [+] [-]

, 2016-11-07 13:12, pirms 6 gadiem
Lai arī Laura ir super cīnītāja un patriote, nevajag tomēr nolikt treneri par to, ka arī viņam ir vēlmes karjerā. Daudz džeks izdarījis!

     [+] [-]

, 2016-11-07 13:22, pirms 6 gadiem
chubaki rakstīja: Treneris aizved līdz sasniegumiem, bet, kad zvaigžņu slimība un nauda samaitā, tā treneris ir tukša vieta.
Vai tad nebija otrādi? Treneris atteicās un to jau izdarīja otreiz,šoreiz publiski. Pēc PČ arī atteicās,bet tas netika darīts caur presi.

 +12 [+] [-]

, 2016-11-07 13:26, pirms 6 gadiem
chubaki rakstīja: Treneris aizved līdz sasniegumiem, bet, kad zvaigžņu slimība un nauda samaitā, tā treneris ir tukša vieta.
Pilnīgi piekrītu. Un tā intervija no viņas mātes ,ka olimpiskā vienība nāca pretī un paņēma sportistes privāto masieri līdz ir apliecinājums tam ,ka pārāk daudz konsultantu bij saradies un trenera lēmumi netika ņemti vērā!
Un par tām traumām vispār smiekls parāva! Kurš prof sportists ir bez traumām???
Lai pamēģina kārtējo mātes testu iziet, moš kas ir mainījies psiholoģiskā sagatavotībā un tās noturībā, ārējo un iekšējo apstākļu ietekmē!

 +25 [+] [-]

, 2016-11-07 13:28, pirms 6 gadiem
Lauriņ! Pastāsti, kurā vietā biji traumēta? Kur bija problēma, kuru es neatrisināju? Kreisais celītis sāpēja, kuru pati sačakarēji neklausot man? Vēl kaut kas? Izskatījies pēc fiziocentra reklāmas lapas, bet īstu problēmu jau nebija. Man

  +6 [+] [-]

, 2016-11-07 13:34, pirms 6 gadiem
aizermans rakstīja: Vai tad nebija otrādi? Treneris atteicās un to jau izdarīja otreiz,šoreiz publiski. Pēc PČ arī atteicās,bet tas netika darīts caur presi.
Tam bija iemesls, ja treneri vairs neklausa, bet pati dara kā zin, tad arī lūk rezultāts, no potenciālās pirmās vietas tikai 4.

 +27 [+] [-]

, 2016-11-07 13:41, pirms 6 gadiem
Man bija izvēle - turpināt trenēt iedomīgu, neuzticamu un mantrausīgu lelli, bez savām smadzenēm, vai turpināt savu darbu ar savu grupu, kurā ir jauni talanti. Tas bija mans pareizākais lēmums dzīvē, atkratīties no Tevis. Mēs norunājām viens par otru vairs nekad nerunāt, bet pati uzprasījies! Aizveries un strādā, es visu izdarīju pareizi un Tu visu izdarīji pareizi, tikai nekad vairs nerunā par mani! Publiska veļas mazgāšana? Savādāk viņa nesaprot!

  +5 [+] [-]

, 2016-11-07 13:57, pirms 6 gadiem
Nesaprotu kādēļ šādi publiski jāmazgā netīrā veļa. Treneri jebkurā sporta veidā sportistiem nāk un iet, tas tākā ir normāli.
Pat ja trenerim bija mērļis iekļūt top3 un sportistam apmierinoši arī 4. vieta... viss tak ir normāli ....

 +11 [+] [-]

, 2016-11-07 14:11, pirms 6 gadiem
Izcilā mātes intervija visu salika pa plauktiem, nākotne parādīs kam taisnība. Pagaidām izskatās ka bijušajam trenerim...

 +20 [+] [-]

, 2016-11-07 14:11, pirms 6 gadiem
Ja, kādreiz man sportiste likās ļoti simpātiska, tad ar olimpiādes stāstu ir atklāta čūsku ģimenīte, kur odziņa ir vecā muterene, kas īsti vesela neizskatījās nevienā intervijā. Ar zvaigžņu slimību nav viegli sadzīvot, treneri sūtīt d**st ar gan ir viegli, bet tagad publiksi ņaudēt, ka princesītei sabojāts prieciņš ir vienkārši bērnišķīgi.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +7 [+] [-]

, 2016-11-07 14:30, pirms 6 gadiem
Un cik ilgi viņa tagad ņaudēs par to epizodi?
Slēpts komentārs: Smacee nost

  +1 [+] [-]

, 2016-11-07 14:41, pirms 6 gadiem
Nu, šoreiz jau laikam vainīgi žurnālisti...kurš pērk un lasa tādu OK?...tad noskatās, kà Tripàns saraudina Lauru un saprot, ka ar šàdu sievieti var emocionāli manipulēt un dabūt laukā karstu materiālu! ...dzeltenās žurkas!
Nepàrmetīsim ne trenerim, ne Laurai, ne mammai...viņi visi ir iekrituši dzeltenàs preses slazdà, no kurienes neviens tīrs laukā netiks, bet dzeltenie nopelnīs !...

  +2 [+] [-]

, 2016-11-07 14:44, pirms 6 gadiem
Nu es ļoti šaubos, ka tikai treneris pie visa ir vainīgs. Te ir kas tāds, ko mēs nezinam, un noteikti, šitais skuķis pats arī nav bez vainas. Man liekas, ka fizioterepeits sāka tēlot treneri un Laura sāka klausīt šo, īsto un vienīgo treneri atmetot otrajā plānā, kā rezultātā arī sākās kašķis.

  -2 [+] [-]

, 2016-11-07 14:46, pirms 6 gadiem
Saboja sie stulbie itka patrioti ,nu kam Laura vajadzigs man zunat olimpisko rinku tetovesana tavam kermenim? Un tik briesmigs treneris kurs nepriecajas par 4v. Treneris ir ari cilveks kurs luek visu ko spej, ja starte olimpuade.

  +1 [+] [-]

, 2016-11-07 15:10, pirms 6 gadiem
dakots rakstīja: Nu, šoreiz jau laikam vainīgi žurnālisti...kurš pērk un lasa tādu OK?...tad noskatās, kà Tripàns saraudina Lauru un saprot, ka ar šàdu sievieti var emocionāli manipulēt un dabūt laukā karstu materiālu! ...dzeltenās žurkas!
Nepàrmetīsim ne trenerim, ne Laurai, ne mammai...viņi visi ir iekrituši dzeltenàs preses slazdà, no kurienes neviens tīrs laukā netiks, bet dzeltenie nopelnīs !...
Ak jā, tie kūdītāji masu mediji, vnm viņi izjauc attiecības un sanaido cilvēkus! Tu galīgi aptaurēts? Kas gan tie par cilvēkiem un attiecībām, ja mediji ko tādu var izdarīt? Nav dūmu bez uguns un te ir pilnīgi skaidrs, ka uguns tur bija ugunsgrēka apmēros. Tā ka nav ko te meklēt idiotiskus attaisnojumus.

  +8 [+] [-]

, 2016-11-07 15:13, pirms 6 gadiem
nesmuki dāma izrunājās, bojā savu pozitīvo reputāciju..

  +4 [+] [-]

, 2016-11-07 15:39, pirms 6 gadiem
Pārāk daudz meitene šūdzās mēdijos un mazgā savu netīro veļu.Tas neraksturo sportisti no pozitīvās puses.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2016-11-07 16:45, pirms 6 gadiem
Neprofesionāla rīcība no abām pusēm šīs tēmas sakarā.

  +5 [+] [-]

, 2016-11-07 17:02, pirms 6 gadiem
FATBOY rakstīja: Pilnīgi piekrītu. Un tā intervija no viņas mātes ,ka olimpiskā vienība nāca pretī un paņēma sportistes privāto masieri līdz ir apliecinājums tam ,ka pārāk daudz konsultantu bij saradies un trenera lēmumi netika ņemti vērā!
Privātais masieris vai tik nav viņas pašas vīrs. Varbūt vēl pati uzstāja, lai paņemtu šo līdzi. Ja tā, tad ticami, ka uzradās konsultanti, vai pat sportiskais rezultāts kļuva ne tik svarīgs.
Slēpts komentārs: shitaa
Slēpts komentārs: shitaa

  +7 [+] [-]

, 2016-11-07 18:05, pirms 6 gadiem
Man liekas, ka Tev vajadzētu! Cik zinu, jau sen!

  +1 [+] [-]

, 2016-11-07 18:36, pirms 6 gadiem
That's a spirit !

  +1 [+] [-]

, 2016-11-07 19:21, pirms 6 gadiem
nav ko te cepties! Reizēm pārmaiņas ir vajadzīgas lai dzīve ietu uz augšu! Un nevajag nevienu vainot jo tapat nav īsti skaidrs kurš no tā visa ir ieguvējs, bet kurš zaudētājs.
Slēpts komentārs: Smarcha

  +2 [+] [-]

, 2016-11-07 20:44, pirms 6 gadiem
shitaa rakstīja: WTF! kādam te nav pilns rublis... nu bac... kādam te reāli ir aizgājis ciet...!
he hē! daimondu līgas lielā shēmotāja pamodusies!? ā āāāaaaa
https://www.youtube.com/watch?v=RCv...
1 2 3 80 komentāri