Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2840, Did:0, useCase: 3

Uz laiku atstādina visus 36 boksa tiesnešus, kuri strādāja Rio olimpiādē

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Uz laiku atstādina visus 36 boksa tiesnešus, kuri strādāja Rio olimpiādē
AIBA vadība
Foto: aiba.org

Starptautiskā amatieru boksa asociācija (AIBA) uz izmeklēšanas laiku atstādinājusi visus 36 tiesnešus, kuri tiesāja Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs.

AIBA vadība izskatījusi jautājumus, kas saistīti ar olimpiskajām spēlēm un nepieciešamajām reformām. "Riodežaneiro spēles bija AIBA pavērsiena laiks. Bokss atradās uzmanības centrā pozitīvu lietu dēļ, bet reizēm bija arī negatīvi iemesli," atzīst amatieru boksa pasaules vadītājs Činkuo Vu. Aizvadītajās olimpiskajās spēlēs amatieru boksa vadību vairākkārt kritizēja par maču tiesāšanas jautājumiem, vairāki tiesneši tika atstādināti jau olimpiādes laikā.

Oktobra sākumā AIBA paziņoja, ka uz izmeklēšanas laiku atstādināti visi 36 tiesneši, kuri tiesāja Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs.

Kā jau ziņots, šī gada vasarā AIBA nobalsoja par to, ka turpmāk olimpiādē varēs piedalīties arī profesionāli bokseri. Iepriekš spēkā esošie noteikumi (AIBA statūtu 13. pants) profesionālam bokserim ļāva pretendēt uz olimpiskajām spēlēm tikai tādā gadījumā, ja parakstījis līgumu ar AIBA un aizvadījis ne vairāk par 15 mačiem profesionālajā boksā. Līdz šīm bokss bija viens no nedaudzajiem olimpiskajiem sporta veidiem, kas olimpiādē nebija atvērts visiem profesionālajiem sportistiem. Tiesa, zaļā gaisma tika dota novēloti, profesionālā boksa organizācijas lika šķēršļus, līdz ar to Rio spēlēs augsta ranga profesionālie bokseri nestartēja.

Izmantotie resursi:
insidethegames.biz
aiba.org

  +1 [+] [-]

, 2016-10-07 17:01, pirms 7 gadiem
Olimpiādē vajadzētu noskaidrot labāko starp visām Profesionālajām Boksa Organizācijām!

     [+] [-]

, 2016-10-09 16:28, pirms 7 gadiem
oxa rakstīja: Olimpiādē vajadzētu noskaidrot labāko starp visām Profesionālajām Boksa Organizācijām!
Tas nekad dzīvē nenotiks.