Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

Davis Cup 2021

Piektdiena, 6. marts, 2020 — svētdiena, 5. decembris

Sacensību jaunumi
Pasaules otrās grupas "play-off"6:7(9), 5:7Kārlis Ozoliņš — Mohamed Safwat 
 6:4; 6:3Ernests Gulbis — Karim-Mohamed Maamoun 
finālturnīra kvalifikācija3:1Austrālija — Brazīlija 
 0:3Japāna — Ekvadora 
 3:1Kazahstāna — Nīderlande 
 4:0Itālija — Dienvidkoreja 
 3:1Horvātija — Indija 
 3:1Austrija — Urugvaja 
 4:1Vācija — Baltkrievija 
 3:2Ungārija — Beļģija 
 1:3Slovākija — Čehija 
Pasaules otrās grupas "play-off"4:1Latvija — Ēģipte 
finālturnīra kvalifikācija3:1Zviedrija — Čīle 
 3:1Kolumbija — Argentīna 
Pasaules otrās grupas "play-off"6:3, 6:4Gulbis/Ozoliņš — Maamoun/Safwat 
 6:2, 6:4Ernests Gulbis — Mohamed Safwat 
finālturnīra kvalifikācija4:0ASV — Uzbekistāna 
Pasaules otrās grupas "play-off"6:3, 7:6(3)Roberts Štrombahs — Amr Elsayed Abdou Ahmed Mohamed 
Pasaules otrā grupa7:6(4), 6:4Altuğ Çelikbilek — Roberts Štrombahs 
 6:4, 6:1Cem İlkel — Ernests Gulbis 
 4:0Turcija — Latvija 
 2:6, 6:3, 6:4Çelikbilek/İlkel — Gulbis/Štrombahs 
 6:1, 6:2Ergi Kırkın — Edgars Maņušis 
finālturnīra B grupa0:3Kanāda — Zviedrija 
finālturnīra C grupa2:1Francija — Čehija 
finālturnīra D grupa3:0Horvātija — Austrālija 
finālturnīra A grupa3:0Spānija — Ekvadora 
finālturnīra E grupa1:2ASV — Itālija 
finālturnīra F grupa3:0Serbija — Austrija 
finālturnīra B grupa2:1Kazahstāna — Zviedrija 
finālturnīra C grupa1:2Francija — Lielbritānija 
finālturnīra D grupa2:1Austrālija — Ungārija 
finālturnīra A grupa3:0Krievija — Ekvadora 
finālturnīra E grupa2:1Itālija — Kolumbija 
finālturnīra F grupa1:2Serbija — Vācija 
finālturnīra C grupa2:1Lielbritānija — Čehija 
finālturnīra D grupa2:1Horvātija — Ungārija 
finālturnīra F grupa0:3Kanāda — Kazahstāna 
finālturnīra A grupa1:2Spānija — Krievija 
finālturnīra E grupa1:2ASV — Kolumbija 
finālturnīra F grupa2:1Vācija — Austrija 
1/4 fināls1:2Itālija — Horvātija 
 1:2Lielbritānija — Vācija 
 2:1Serbija — Kazahstāna 
 2:0Krievija — Zviedrija 
pusfināls3. dec, 17:00Horvātija — Serbija 
 4. dec, 17:00Krievija — Vācija 
restorāni Rīgā - saņem atlaides