Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 3

Valsts prezidents uzņem pilī un sveic ziemas spēļu izcilniekus (+video)

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Valsts prezidents uzņem pilī un sveic ziemas spēļu izcilniekus (+video)
Egils Levits un olimpiskie medaļnieki. Foto: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Levites kundzi šodien Rīgas pilī tikās ar sportistiem, kuri pārstāvēja Latviju ziemas olimpiskajās un paralimpiskajās spēlēs Pekinā.

Tikšanās laikā Egils Levits pasniedza Valsts prezidenta medaļu kamaniņu braucējiem Elīzai Tīrumai, Kristeram Aparjodam un Mārtiņam Botam/Robertam Plūmem par izcīnīto bronzas medaļu komandu stafetē.

"Līdzdalība šajās olimpiskajās spēlēs ir sportistu augstākais sasniegums. Piedalīšanās nozīmē, ka jūs spējat konkurēt ar pasaules sporta eliti. Īpaši pozitīvi panākumi mums bija komandas sportā – kamaniņu sportā un ratiņkērlingā," teica Valsts prezidents , izceļot arī Latvijas ratiņkērlinga komandas pilsonisko stāju, atsakoties spēlēt pret Krievijas komandu.

Sportistu pieņemšanā Andra Levite izteica pateicību sportistiem par to, ka viņi ar savu entuziasmu iedvesmo un rāda priekšzīmi nākotnes sportistiem. Paralimpiskos sportistus Levite uzteica par neatlaidību: "Jūs pierādījāt, ka arī pēc 16 gadu pārtraukuma var atgriezties sportā augstākajā līmenī un sasniegt labu rezultātu." Valsts prezidenta dzīvesbiedre veltīja pateicības vārdus ekspertiem no Latvijas, kuri rūpējās par sniega trašu būvniecību ziemas olimpiskajās spēlēs.

Video: Gatis Bergmanis, Valsts prezidenta kanceleja

Izmantotie resursi:
Galerija - flickr.com
president.lv