Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 3

Juris Šics papildina Itālijas kamaniņu sporta izlases personālu

Juris Šics papildina Itālijas kamaniņu sporta izlases personālu
Juris Šics. Foto: Mareks Gaļinovskis|FIL

Itālijas ziemas sporta federācija (FISI) šodien ziņo, ka kamaniņu izlases personālu pēc sportista karjeras beigām ir papildinājis Juris Šics. Oficiālajā preses relīzē norādīts, ka latvietis darbosies ar materiālu apstrādi un tehnikas niansēm.

39 gadus vecais Juris Šics kopā ar savu ilggadējo partneri kamanu divniekos - brāli Andri - pēc aizvadītās sezonas paziņoja, ka noslēdz sportistu gaitas. Karjeras laikā brāļi Šici izcīnīja trīs olimpiskās medaļas - divas divniekos (sudrabs un bronza) un vienu stafetē (bronza).

Iepriekš tika ziņots, ka divus gadus jaunākais brālis Andris braukšanu trasē nomainījis pret tehniskā direktora amatu Starptautiskajā kamaniņu sporta federācijā, un pēc sportista karjeras beigām kamaniņu vidē palicis arī Juris Šics, kurš ar zināšanām un pieredzi dalīsies Itālijas kamaniņu sporta izlasē. Latvietis būs atbildīgs par tehniku.

"Viņa pieredze mums palīdzēs augt tālāk. Viņš cieši strādās ar divnieku komandām, un esam droši, ka uzlabos to kvalitāti," citēts leģendārais itāļu kamaniņu braucējs, izlases tehniskais direktors Armīns Cīgelers, sadarbību paredzot ar skatu uz 2026. gadā Milānā un Kortīnā gaidāmajām ziemas olimpiskajām spēlēm.

Labākais itāļu kamaniņu divnieks aizvadītajās Pekinas olimpiskajās spēlēs bija Emanuels Rīders/Simons Kaincvaldners, kas ieņēma sesto vietu, ieridnojoties tieši aiz brāļiem Šiciem. Minētais Itālijas duets ieņēma ceturto vietu sezonas Pasaules kausa kopvērtējumā.

Izmantotie resursi:
https://fisi.org/juris-sics-entra-n...

  +1 [+] [-]

, 2022-07-14 11:45, pirms gada
Itālijai ir vairāki konkurētspējīgi kamanu divnieki. Stiprina personālu uz mājas Olimpiskajām spēlēm

https://www.fil-luge.org/cdn/upload...

     [+] [-]

, 2022-07-14 13:26, pirms gada
un itāļu skeletonistus ,kā jau parasti uz lielajiem pseidomačiem gatavos vecais blēdis Villijs
https://www.insidethegames.biz/arti...

     [+] [-]

, 2022-07-14 13:34, pirms gada
ice F-1 rakstīja: un itāļu skeletonistus ,kā jau parasti uz lielajiem pseidomačiem gatavos vecais blēdis Villijs
https://www.insidethegames.biz/articles/1123396/skeleton
domā bija iesaistīts Soču šmaukšanās pasākumā vai kas cits? Statistika gatavojot mājiniekus uz OS viņam laba.