Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 3

A. Šics sāks darbu FIL kā mākslīgās ledus trases tehniskais direktors

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

A. Šics sāks darbu FIL kā mākslīgās ledus trases tehniskais direktors
Andris Šics. Foto: Mareks Gaļinovskis|FIL

Ceturtdien, 14. aprīlī, Starptautiskā kamaniņu sporta federācija (FIL) paziņoja, ka Andris Šics 2022./2023. gada kamaniņu sporta sezonā strādās par mākslīgās ledus trases tehnisko direktoru. Šo personāla lēmumu pieņēma FIL prezidijs kopā ar tehnoloģiju viceprezidentu starptautiska konkursa rezultātā.

Andris Šics kopā ar brāli Juri piedalījies piecās olimpiskajās spēlēs, izcīnot trīs medaļas. Vienu no tām brāļi Šici ieguva komandu stafetē. 2022. gada Pekinas olimpiskajās spēlēs sportisti izcīnīja piekto vietu. Savukārt 2021./2022. gada sezonā trīs Pasaules kausa sacensībās kāpa uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena.

Andris Šics: "Tehniskā direktora amats ir liels izaicinājums man pašam, un esmu ļoti pagodināts, ka FIL, izvērtējot kandidātus uz šo amatu, uzticējusi man iespēju pierādīt sevi šajā pozīcijā. Tehniskie noteikumi un sporta kamanu būvēšana vienmēr ir bijis mans aicinājums, un ceru, ka iepriekš gūtā pieredze man palīdzēs pildīt pienākumus godam.”

Viņam pēc Lieldienām paredzēta saruna ar FIL par to, vai jaunos pienākumus iespējams apvienot ar sportista karjeras turpināšanu, zināms portālam Sportacentrs.com. Lielāka skaidrība gaidāma nākamajā nedēļā.

Izmantotie resursi:
A. Šics uzsāks darbu Starptautiskajā kamaiņu...

     [+] [-]

, 2022-04-14 18:42, pirms 2 gadiem
Interesanti, ka pirms apstiprināšanas nebija zināms, vai varēs turpināt sportista karjeru paralēli amatam. Ja nevarēs, tad kam par labu izlems?

     [+] [-]

, 2022-04-14 19:25, pirms 2 gadiem
Ne vella nesapratu, kas tā par mākslīgā ledus trasi... Bet lai veicas!

     [+] [-]

, 2022-04-14 19:53, pirms 2 gadiem
elements rakstīja: Ne vella nesapratu, kas tā par mākslīgā ledus trasi... Bet lai veicas!
piemēram, Siguldas trase.

     [+] [-]

, 2022-04-14 20:46, pirms 2 gadiem
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: piemēram, Siguldas trase.
Nu tad laikam pareizs tituls būs "mākslīgO traŠU tehniskais direktors"