Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 3

Siguldas trases iespēja uzņemt 2030. gada Olimpiskās spēles vēl nav apspriesta

Kārlis Justovičs
Kārlis Justovičs

Siguldas trases iespēja uzņemt 2030. gada Olimpiskās spēles vēl nav apspriesta
Siguldas bobsleja un kamaniņu trase. Foto: sigulda.lv

LETA. Ar Latvijas Nacionālā sporta centra (LNSC) vadību, kas pārvalda arī Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi, par iespējamu iesaisti kopīgas kandidatūras ar Zviedriju veidošanā 2030. gada ziemas Olimpisko spēļu rīkošanai neviens pagaidām oficiāli nav runājis, pirmdien ziņo Latvijas Radio.

Kamēr nav juridisku lēmumu, arī sarunu par trases olimpiskajām izredzēm nav bijis, sarunā ar Latvijas Radio uzsvēra LNSC valdes priekšsēdētājs Daniēls Nātriņš.

Tomēr par bobsleja un kamaniņu trases rekonstrukciju, kas ļautu uzņemt sacensības vēl plašākā spektrā, tiek domāts jau tagad. Nātriņš skaidro, ka šobrīd ir sākti priekšdarbi, lai varētu sagatavot metu konkursu un saņemtu mākslinieku un arhitektu piedāvājumus, kā izskatītos trase, kura būtu piemērota arī bobsleja četrinieku ekipāžām un parasportistiem.

Nātriņš arī minēja, ka šobrīd uzņēmumam tik daudz naudas nav, lai varētu aizņemties līdzekļus un garantēt trases rekonstrukciju.

Jau ziņots, ka Latvijas Olimpiskajai komitejai ar Zviedrijas pusi ir bijusi neformāla saruna par 2030. gada iespējamo kandidatūru, taču nekāda turpmāka virzība šajā jautājumā pagaidām nenotiek.