Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0

Tokijas olimpiskās spēles varētu notikt 2021. gada jūlijā-augustā

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Tokijas olimpiskās spēles varētu notikt 2021. gada jūlijā-augustā
Foto: Swimming World Magazine / olympics.org

Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) Koordinācijas komisijas vadītājs Džons Koutss atklāj, ka tiek strādāts piet tā, lai Tokijas olimpiskās spēles notiktu 2021. gada jūlijā-augustā.

Atgādinām, ka koronavīrusa pandēmijas dēļ tika nolemts Tokijas olimpiskās spēles pārcelt uz nākamo gadu. Sākotnēji tika noteikts, ka būs "ne vēlāk kā vasarā". Savukārt vakar SOK prezidents Tomass Bahs uzstājās video konferencē un neizslēdza iespēju, ka spēles varētu notikt pat janvārī.

Džons Koutss atklāj, ka olimpiskajās spēles varētu notikt starp diviem lielajiem tenisa turnīriem (Vimbldonas "Grand Slam" beigsies 5. jūlijā, bet "U.S. Open" sāksies 30. augustā). Tajā pašā laikā uz galda ir vairāki varianti. "Vairāk vai mazāk konkretizēt vēlamies četru nedēļu laikā," informē SOK koordinators.

Minētajā periodā tiek plānots aizvadīt arī pasaules čempionātus peldēšanā (no 16. jūlija līdz 1. augustam) un vieglatlētikā (no 6. līdz 15. augustam), taču olimpisko spēļu dēļ peldētāji un vieglatlēti savas sacensības droši vien var pārcelt uz citu laiku.

Kā jau ziņots, SOK prezidents teica: "2021. gadā olimpiskās spēles būs svinības pēc uzvaras pār koronavīrusu."

Izmantotie resursi:
Yomiuri / reuters.com