Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0

LOK aicina sporta organizācijas būt aktīvākām: "Viens nav cīnītājs - ne IZM, ne LOK""

Agris Suveizda

LOK aicina sporta organizācijas būt aktīvākām: "Viens nav cīnītājs - ne IZM, ne LOK""
Žoržs Tikmers. Foto: Ģirts Ozoliņš/F64

Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers ar organizācijas mājaslapas palīdzību sporta organizācijas būt saprotošas un arī pašām aktīvi iesaistīties procesu virzīšanā Covid-19 pandēmijas laikā.

“Latvijas Olimpiskajai komitejai sadarbība ar Izglītības un zinātnes ministriju ir bijusi lietišķa, racionāla un produktīva. Mēs novērtējam ministrijas panākto lēmumu atvērt sporta objektus, tajā skaitā reģionālos olimpiskos centrus. Tomēr jāsaprot, ka faktiskie lēmumu pieņēmēji šajā Covid-19 krīzē ir medicīnas eksperti, nevis sporta dzīves vadītāji”, atklāj LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.

“Apzināmies, ka joprojām ir liela neskaidrība par citiem ar sporta dzīvi saistītiem jautājumiem, tāpēc aicinu arī citas vadošās sporta organizācijas daudz aktīvāk iesaistīties, analizējot situāciju un piedāvājot savu redzējumu IZM. Viens nav cīnītājs – ne IZM, ne LOK, un daudzi no sporta sabiedrības aktuāliem jautājumiem ir valdības kompetencē, tāpēc esam aicinājuši sasaukt Nacionālās sporta padomes sēdi šā gada maijā.”

Izmantotie resursi:
Ciešāka sadarbība ar IZM dod iespēju...

     [+] [-]

, 2020-05-14 16:01, pirms 2 gadiem
Dormojeds