Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 3

Baltijas un Polijas ministri vienojas nepieļaut krievu un baltkrievu dalību sacensībās

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Baltijas un Polijas ministri vienojas nepieļaut krievu un baltkrievu dalību sacensībās
Foto: LOK

LETA. Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas par sporta nozari atbildīgie ministri apstiprinājuši kopīgu deklarāciju ar mērķi nepieļaut Krievijas un Baltkrievijas sportistu dalību starptautiskajās sacensībās un pasākumos arī statusā "neitrālie sportisti", informēja Izglītības un zinātnes ministrija.

Videotikšanās laikā ministri nosodīja Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) vēlmi meklēt risinājumus, kā agresorvalstu - Krievijas un Baltkrievijas - sportistiem atgriezties starptautiskajās sacensībās. Tika uzsvērts, ka centieni atgriezt Krievijas un Baltkrievijas sportistus starptautiskajās sporta sacensībās pat zem neitralitātes statusa leģitimizē politiskos lēmumus un abu valstu propagandu, un nedrīkst pieļaut sporta jomas izmantošanu uzmanības novēršanai no Krievijas agresijas pret Ukrainu.

Latvijas izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša (JV) informēja, ka Latvijā šajā ziņā ir ļoti skaidra nostāja. "Starptautiskās sacensībās mūsu valstī netiek pieļauta Krievijas un Baltkrievijas sportistu, treneru vai sporta darbinieku dalība neatkarīgi no tā, vai viņi startē zem neitrālā karoga vai citas valsts licences."

Šāda nostāja Latvijā tiks turpināta, turklāt līgumos par valsts budžeta līdzekļu piešķiršanu Latvijas sporta organizācijām plānots iekļaut nosacījumu, ka valsts budžeta līdzekļi nedrīkst tikt novirzīti tiem sportistiem un sporta darbiniekiem, kuri piedalās sporta sacensībās un kurās piedalās arī Krievijas vai Baltkrievijas sportisti neatkarīgi no to statusa un starptautisko sporta federāciju noteikumiem un lēmumiem, tai skaitā neitrālā sportista statusā.

Valstis turpinās atbalstīt Ukrainas sportistus, trenerus, un sporta jomas pārstāvjus, un turpinās aizstāvēt Baltijas valstu un Polijas kopīgās vērtības, brīvu un demokrātisku valstu intereses.

Jau vēstīts, ka Āzijas Olimpiskā padome (OCA) 26.janvārī paziņoja, ka Krievijas un Baltkrievijas sportisti drīkstēs piedalīties šī gada Āzijas spēlēs. Ja Krievijas un Baltkrievijas sportistiem tiks dota iespēja pildīt Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas kritērijus, tad, piemēram, smaiļošanā, startējot Āzijas zonā, viņi būs ieguvēji, jo tur ir krietni zemāka konkurence nekā Eiropā.

SOK ieskaitā valdības nedrīkstētu izlemt, kuri sportisti var piedalīties sacensībās un kuri nē. Tāpat konsultāciju procesā nonākts pie secinājuma, ka nevienam sportistam nevajadzētu liegt piedalīties sacensībās, liegumu pamatojot tikai ar viņa pilsonību.

Kā priekšnoteikumus, lai sportisti varētu atgriezties sacensību apritē, SOK min, ka tie varētu startēt tikai kā neitrāli sportisti, nekādā veidā nepārstāvot savu valsti vai federāciju, līdzīgi kā tas ir profesionālajās sporta līgās Eiropā, ASV un Kanādā, kā arī atsevišķos individuālajos sporta veidos.

Tāpat sportisti sacensībās varētu piedalīties, ja pilnībā respektē Olimpisko hartu. Pirmkārt, tie var būt tikai sportisti, kas nav aktīvi atbalstījušu Krievijas karadarbību Ukrainā. Otrkārt, šiem sportistiem jāatbilst Pasaules antidopinga kodeksam un citiem antidopinga noteikumiem.

Gadījumā, ja sportisti neievērotu šos priekšnosacījumus, starptautiskajām federācijām un/vai sacensību rīkotājiem nekavējoties jāatstādina viņus no sacensībām, ziņojot par to SOK.

IZM uzsvēra savu nostāju, ka SOK centieni atļaut Krievijas un Baltkrievijas sportistiem piedalīties starptautiskās sacensībās ir pilnīgi nepieņemami un stingri nosodāmi.

Izmantotie resursi;
LETA

Slēpts komentārs: Ulllis

  +8 [+] [-]

, 2023-02-02 18:15, pirms 4 mēnešiem
Pilnīgs atbalsts ,nesen nobērēja talantīgu ukraiņu sportistu,kurš krita aizstāvot Bahmutu.Vajadzēja atvest visus tos SOK un ANO neliešus,kuri velk krievus atpakaļ sportā uz ukraiņu sportistu bērēm.

  -3 [+] [-]

, 2023-02-02 18:51, pirms 4 mēnešiem
Un to viņi pieņēma fonā ejot Nhl,tenisam....
Tomēr uzskatu ,ja pret šiem dažiem sportiem nevar piemerot nekādas sankcijas un nav bijusi nosodoša attieksme, vismaz no Eiropas puses,nu tad tomēr ir jāatļauj tai svoloču valstij startēt kā neitralajiem...
Nebūsim divkoši...

  +1 [+] [-]

, 2023-02-02 19:15, pirms 4 mēnešiem
Ļoti labi, atbalstu. Gaidu, ka atbalstu paudīs arī mūsu sportisti. No Vaičules es to jau dzirdēju.

  +2 [+] [-]

, 2023-02-02 19:41, pirms 4 mēnešiem
Cerams,ka uz ilgu laiku!

  +2 [+] [-]

, 2023-02-02 19:48, pirms 4 mēnešiem
interesanti, kādā sakarā baltkrievija startēs Āzijas spēlēs? ja tā, Latvija varētu pieteikties CONCACAF
Slēpts komentārs: Ulllis
Slēpts komentārs: Slice

  +8 [+] [-]

, 2023-02-02 20:32, pirms 4 mēnešiem
Ulllis rakstīja: ...klau, kāpēc nekas netika apturēts un sankcionēts pēc ASV iebrukuma Irākā, kur pilsētas tika vienkārši noslaucītas no zemes virsas un iznīcināti apt 900 000 !!! iedzīvotāji... tie nebija cilvēki? ...vēlāk paši atzina, ka iebrukums bija pēc kļūdainas informācijas...
Veica operāciju,kuru atbalstīja ES Arābu līga un daļēji ANO un par civilajiem varēji paklusēt ,jo bojā gāja 115 000-120 000 civilistu ,bet vairums no viņiem savstarpējos rēķinos,jo regulāri šiīti sunīti un kurdi viens otru spridzināja mošejās tirgos un publiskos pasākumos.Un nevajag murgot par noslaucītajām pilsētām ,jo pat Bagdāde cieta minimāli salīdzinot ar Mariopoli Bet krievijas iebrukumu neatzina pat NVS valstu militārā alianse KDLO.

  +9 [+] [-]

, 2023-02-02 20:37, pirms 4 mēnešiem
Slice rakstīja: Varbūt vēl atceries Afganistānu, Lībiju, Sīriju, Dienvidslāviju...? Kā Tu nesaproti, ka tas ir kaut kas pavisam cits!
Tūlīt progresīvā SC auditorija sabērs Tev minusus un TVNeta sporta filiāle nobanos.
Dienvidslāvijas pieminēšana smieklīga,jo uzlidojumus veica tikai pret Serbiju.

  +2 [+] [-]

, 2023-02-02 21:39, pirms 4 mēnešiem
Ulllis rakstīja: ...klau, kāpēc nekas netika apturēts un sankcionēts pēc ASV iebrukuma Irākā, kur pilsētas tika vienkārši noslaucītas no zemes virsas un iznīcināti apt 900 000 !!! iedzīvotāji... tie nebija cilvēki? ...vēlāk paši atzina, ka iebrukums bija pēc kļūdainas informācijas...
Atšķirībā no Rusņas un Buļbašlandes iebrukuma Ukrainā, ASV intervences Irākā un Afganistānā tika atļautas no ANO DP puses, un par šiem ASV mandātiem balsoja arī Rusņa.
Kurš ir sankcionējis Rusņas un Buļbašlandes iebrukumu Ukrainā?

  +3 [+] [-]

, 2023-02-02 21:41, pirms 4 mēnešiem
coffijs rakstīja: Veica operāciju,kuru atbalstīja ES Arābu līga un daļēji ANO un par civilajiem varēji paklusēt ,jo bojā gāja 115 000-120 000 civilistu ,bet vairums no viņiem savstarpējos rēķinos,jo regulāri šiīti sunīti un kurdi viens otru spridzināja mošejās tirgos un publiskos pasākumos.Un nevajag murgot par noslaucītajām pilsētām ,jo pat Bagdāde cieta minimāli salīdzinot ar Mariopoli Bet krievijas iebrukumu neatzina pat NVS valstu militārā alianse KDLO.
Kāpēc daļēji? Bija pilns ANO DP mandāts. Ar visiem krievu un ķīniešu par.

  +1 [+] [-]

, 2023-02-02 22:07, pirms 4 mēnešiem
Ulllis rakstīja: ...klau, kāpēc nekas netika apturēts un sankcionēts pēc ASV iebrukuma Irākā, kur pilsētas tika vienkārši noslaucītas no zemes virsas un iznīcināti apt 900 000 !!! iedzīvotāji... tie nebija cilvēki? ...vēlāk paši atzina, ka iebrukums bija pēc kļūdainas informācijas...
P.S. Tas ka Irākai bija ķīmiskie ieroči nevienam nebija noslēpums, jo irākieši 1988. gada 16. martā kurdu pilsētai Halabja uzbruka ar sinepju gāzes un nervus paralizējošu vielu maisījumu , nogalinot 5000 civiliedzīvotāju un sakropļojot, izkropļojot vai nopietni novājinot vēl 10 000. Vienīgi atklāts ir jautājums, kur viņš pirms ASV vadītās koalīcijas iebrukuma nogrūda šos savus ķīmisko ieroču krājumus.

     [+] [-]

, 2023-02-02 22:26, pirms 4 mēnešiem
ice F-1 rakstīja: Un to viņi pieņēma fonā ejot Nhl,tenisam....
Tomēr uzskatu ,ja pret šiem dažiem sportiem nevar piemerot nekādas sankcijas un nav bijusi nosodoša attieksme, vismaz no Eiropas puses,nu tad tomēr ir jāatļauj tai svoloču valstij startēt kā neitralajiem...
Nebūsim divkoši...
Hokejisti NHL un tenisisti saņem finansējumu no Krievijas (Baltkrievijas( valsts iestādēm vai valsts monopolistiem (ķipa GAZPROM u.t.t) ?!
Jā, tiešām nebūsim divkoši. Sastādīsim deklarāciju no kādiem desmit teikumiem , kur skaidri uzrkastīts ka Krievija ir agresorvalsts un ka sportists pilnīgi nosoda un neatbalsta savas valsts politiku un karadarbību. Tas viss ne tikai jāparaksta, bet kameru priekšā , skaidri un godīgi skatoties kamerā u nevis grīdā kaut ko bubinot, skaidri arī jānolasa ! UN ja pēc 24.februāra, karadarbības sākuma, sportists ir saņēmis finansējumu un atbalstu no Krievijas struktūrām kuru minēju augstāk, tad arī automātiski ir aizliegums. Visi kas iziet cauri šim sietam, tie tad visi arī var startēt neitrālajā statusā. Esmu pārliecināts ka pārskaitīsim ja ne uz vienas tad maksimums divu roku pirkstiem tādus visus
Slēpts komentārs: Slice

  -2 [+] [-]

, 2023-02-02 22:52, pirms 4 mēnešiem
White SUPREMACY rakstīja: Hokejisti NHL un tenisisti saņem finansējumu no Krievijas (Baltkrievijas( valsts iestādēm vai valsts monopolistiem (ķipa GAZPROM u.t.t) ?!
Jā, tiešām nebūsim divkoši. Sastādīsim deklarāciju no kādiem desmit teikumiem , kur skaidri uzrkastīts ka Krievija ir agresorvalsts un ka sportists pilnīgi nosoda un neatbalsta savas valsts politiku un karadarbību. Tas viss ne tikai jāparaksta, bet kameru priekšā , skaidri un godīgi skatoties kamerā u nevis grīdā kaut ko bubinot, skaidri arī jānolasa ! UN ja pēc 24.februāra, karadarbības sākuma, sportists ir saņēmis finansējumu un atbalstu no Krievijas struktūrām kuru minēju augstāk, tad arī automātiski ir aizliegums. Visi kas iziet cauri šim sietam, tie tad visi arī var startēt neitrālajā statusā. Esmu pārliecināts ka pārskaitīsim ja ne uz vienas tad maksimums divu roku pirkstiem tādus visus
Sveiks!

Vai drīkstu tavu projektu nosūtīt SOK sekretariātam?

Ziedotāji, cik, bļ*g, jums vēl vajag ukraiņu bērnu un civilo upurus?! Cik aiziet bojā katru dienu? Katra papildus kara diena paņem jaunus upurus. Cik vēl, sēžot dīvānā, gribat vērot TV un lasīt ziņās par šo "brīvības karu"? Gadu, divus, piecus?
Slēpts komentārs: Slice

  +2 [+] [-]

, 2023-02-02 23:32, pirms 4 mēnešiem
Slice rakstīja: Ā, nu ja bija mandāts, tad cita lieta - jeņķu nogalinātie tūkstoši var dusēt mierīgi! Vietējie taču sagaidīja atbrīvotāju tankus ar puķēm un amerikāņi dāļāja bērniem konfektes.
Ivar, laikam neesi redzējis Asanža nopludinātos video ar ASV armijas "varoņdarbiem", kurus paši nofilmējuši? Tur sarīkotais vājprāts un upuru skaits pagaidām nemaz nav salīdzināms ar Ukrainā notikušo. Bet paga, tur taču bija mandāts...
Bet kaut kā nemanīju masu histēriju par aizliegšanu piedalīties vienās sacensībās ar ASV sportistiem un runāt angliski.
Tu esi irākietis/-e vai citas valsts iedzīvotājs vai politiski apmaksāta reklāma? Ja esi latvietis/-e tad kādēļ nav neviena piemēra kā ssseriki nogalināja miljonu Latviešu?(jā ja paskaitīsi pa visu laiku nogalinātos + izpostītās dzīvības nosūtot uz Sibiriju).

AK jā gan jau krievu valoda galvā rada personības dalīšanos...

ps. Viss kas notika - JAU IR NOTICIS(pagātne!). Tādēļ ja es varētu izglābt kaut vienu dzīvību es to izvēlētos - nevis apraudātu 1000 kuri ir jau nomiruši.

  +5 [+] [-]

, 2023-02-02 23:54, pirms 4 mēnešiem
Slice rakstīja: Ā, nu ja bija mandāts, tad cita lieta - jeņķu nogalinātie tūkstoši var dusēt mierīgi! Vietējie taču sagaidīja atbrīvotāju tankus ar puķēm un amerikāņi dāļāja bērniem konfektes.
Ivar, laikam neesi redzējis Asanža nopludinātos video ar ASV armijas "varoņdarbiem", kurus paši nofilmējuši? Tur sarīkotais vājprāts un upuru skaits pagaidām nemaz nav salīdzināms ar Ukrainā notikušo. Bet paga, tur taču bija mandāts...
Bet kaut kā nemanīju masu histēriju par aizliegšanu piedalīties vienās sacensībās ar ASV sportistiem un runāt angliski.
Savus krievu propogandonu naratīvus vari iebāzt tur kur tev nekad gaisma neiespīd.
Vai zini, kad pēdējo reizi tika izveidota 50+ valstu koalīciju cīņā ar kādu agresorvalsti? Lai tev nebūtu ilgi jāmeklē pateikšu priekšā-WW2 laikā cīņai pret hitlerisko Vāciju un tās sabiedrotiem.
Šoreiz visas civilizētās valstis nepieļāva WW2 kļūdu, kad Hitleru neapturēja uzreiz pēc Austrijas anektēšanas. Un tajā, ka tā notika ļoti svarīga loma ir/bija Baltijas valstīm un Polijai, jo gan mēs, gan poļi pavisam skaidri zin, kas par mēsliem ir savoki, kuri jau no 1991. gada gaidīja revanša iespējas par Padumjās savienības sagraušanu.

  +3 [+] [-]

, 2023-02-03 00:08, pirms 4 mēnešiem
damokla_zobens_22 rakstīja: Sveiks!

Vai drīkstu tavu projektu nosūtīt SOK sekretariātam?

Ziedotāji, cik, bļ*g, jums vēl vajag ukraiņu bērnu un civilo upurus?! Cik aiziet bojā katru dienu? Katra papildus kara diena paņem jaunus upurus. Cik vēl, sēžot dīvānā, gribat vērot TV un lasīt ziņās par šo "brīvības karu"? Gadu, divus, piecus?
Turpini, turpini demonstrēt savu krievmīļu seju. No kā tad rodās civilie upuri? No tā, ka ukraiņi aizstāv savu zemi. A no, kā aizstāv? No krieviem, kas ielīduši svešā zemē, bliež ar raķetēm un tankiem pa tiem pašiem civilajiem. Izvāksies krievi no Ukrainas nebūs arīcivilo upuru. Un ja teiksi - cīnieties par mieru caur sarunām - jā, krievs noteikti ir tas ar ko var veikt miera sarunas. To tik labi parāda gan apšaudītie brīvie koridori bēgļiem no kara, gan neievērotie pamieri, kad pirms 8 gadiem sākās karš Ukrainā, gan arī CCCP darbi tepat Latvijā, kad, tā laika Latvijas prominences izlēma darīt, tā, kā tu un vēl daudzi iesaka - nekarojiet, karojot būs pārāk asiņaini. Nekaroja un cik daudzi tika izsūtīti, cik daudzi tika piespiedu kārtā ievilkti rus armijā, cik daudzi tik salikti cietumos vai nošauti pie sienas?

  +5 [+] [-]

, 2023-02-03 00:10, pirms 4 mēnešiem
Ivars Zvirgzdiņš rakstīja: Savus krievu propogandonu naratīvus vari iebāzt tur kur tev nekad gaisma neiespīd.
Vai zini, kad pēdējo reizi tika izveidota 50+ valstu koalīciju cīņā ar kādu agresorvalsti? Lai tev nebūtu ilgi jāmeklē pateikšu priekšā-WW2 laikā cīņai pret hitlerisko Vāciju un tās sabiedrotiem.
Šoreiz visas civilizētās valstis nepieļāva WW2 kļūdu, kad Hitleru neapturēja uzreiz pēc Austrijas anektēšanas. Un tajā, ka tā notika ļoti svarīga loma ir/bija Baltijas valstīm un Polijai, jo gan mēs, gan poļi pavisam skaidri zin, kas par mēsliem ir savoki, kuri jau no 1991. gada gaidīja revanša iespējas par Padumjās savienības sagraušanu.
Tā ir ļoti reta reize, bet šoreiz varu pilnīgi tev piekrist. Varu tikai piemetināt to, ka paralēļu starp Hitlera 3. reihu un Putina Krieviju vēl ir ļoti, ļoti daudz. Tikai, protams, ka to neredz ne "pacifisti", ne rusmīļi.

  +2 [+] [-]

, 2023-02-03 00:10, pirms 4 mēnešiem
Mistique rakstīja: Tu esi irākietis/-e vai citas valsts iedzīvotājs vai politiski apmaksāta reklāma? Ja esi latvietis/-e tad kādēļ nav neviena piemēra kā ssseriki nogalināja miljonu Latviešu?(jā ja paskaitīsi pa visu laiku nogalinātos + izpostītās dzīvības nosūtot uz Sibiriju).

AK jā gan jau krievu valoda galvā rada personības dalīšanos...

ps. Viss kas notika - JAU IR NOTICIS(pagātne!). Tādēļ ja es varētu izglābt kaut vienu dzīvību es to izvēlētos - nevis apraudātu 1000 kuri ir jau nomiruši.
Viņš ir tikpat aprobežots kā tie klauni no HRW, kuri ir iedomājušies, ka karš notiek ar baltiem cimdiem rokās. Kritušie bija, ir un būs vienmēr visos karos. Diemžēl, bet arī starp nevainīgiem civiliedzīvotājiem
Tas klauns tikpat aprobežots, kā vatņiki, kuri bija iedomājušies, ka ņems Kijivu trīs dienās, un visu Ukrainu divās nedēļās.😁

  -1 [+] [-]

, 2023-02-03 07:06, pirms 4 mēnešiem
Tiem visiem,tā saucamajiem ministriem, būtu jāpievērš lielāka uzmanība samilzušajām savu valstu problēmām.

  +1 [+] [-]

, 2023-02-03 07:29, pirms 4 mēnešiem
Ulllis rakstīja: ...klau, kāpēc nekas netika apturēts un sankcionēts pēc ASV iebrukuma Irākā, kur pilsētas tika vienkārši noslaucītas no zemes virsas un iznīcināti apt 900 000 !!! iedzīvotāji... tie nebija cilvēki? ...vēlāk paši atzina, ka iebrukums bija pēc kļūdainas informācijas...
Jāsaka uzreiz vai tu vispār zini....vai tikai Krievijas propogande😔
Irākā- Huseins smagi pielietoja civiliedzīvotāju masu iznīcināšanu- genocīdu utt.,. ..tur bija virknes kopums.
Krievi ir jau teikuši, kad nākamās valsts izvarošana notikšot ar Moldovu, ja tā ies demokrātijas- Eiropas virzienā.
Vienozīmīgi, kad Krievijas sportisti nedrīkstētu būt pielaisti OS.
Krievu sportisti, kas asi nosoda Krievijas karu....tie varētu startēt zem neitrālā- baltā karoga, bet tādu nav daudz

     [+] [-]

, 2023-02-03 07:31, pirms 4 mēnešiem
emox rakstīja: Tiem visiem,tā saucamajiem ministriem, būtu jāpievērš lielāka uzmanība samilzušajām savu valstu problēmām.
Tu pa Krieviem 😂

  -2 [+] [-]

, 2023-02-03 10:25, pirms 4 mēnešiem
FRW rakstīja: Jāsaka uzreiz vai tu vispār zini....vai tikai Krievijas propogande😔
Irākā- Huseins smagi pielietoja civiliedzīvotāju masu iznīcināšanu- genocīdu utt.,. ..tur bija virknes kopums.
Krievi ir jau teikuši, kad nākamās valsts izvarošana notikšot ar Moldovu, ja tā ies demokrātijas- Eiropas virzienā.
Vienozīmīgi, kad Krievijas sportisti nedrīkstētu būt pielaisti OS.
Krievu sportisti, kas asi nosoda Krievijas karu....tie varētu startēt zem neitrālā- baltā karoga, bet tādu nav daudz
Pirmkārt, viennozīmīgi atbalstu Ukrainu, tās cīņā, pie manis dzīvoja arī Ukrainas bēgļi... bet, pie kā ir vainīgi jebkuri sportisti šajā konfliktā?
...un otrs aspekts, kuru, varbūt, nevajadzētu pat pieminēt, lai nesaceltu vētru - kā šāda kara situācijā valsts vai valstij piederīgie var atļauties tērēt miljonus lielkomandu uzturēšanai, kamēr šos pašus miljonus viņiem ziedo citas valstis? ...ja man nebūtu, ko ēst, pirmkārt atteiktos no teātra apmeklējumiem...

  -2 [+] [-]

, 2023-02-03 11:34, pirms 4 mēnešiem
Četri Eiropas ASV štati ir vienoti un padevīgi saimniekam, kā labi sunīši!

  -2 [+] [-]

, 2023-02-03 11:35, pirms 4 mēnešiem
FRW rakstīja: Jāsaka uzreiz vai tu vispār zini....vai tikai Krievijas propogande😔
Irākā- Huseins smagi pielietoja civiliedzīvotāju masu iznīcināšanu- genocīdu utt.,. ..tur bija virknes kopums.
Krievi ir jau teikuši, kad nākamās valsts izvarošana notikšot ar Moldovu, ja tā ies demokrātijas- Eiropas virzienā.
Vienozīmīgi, kad Krievijas sportisti nedrīkstētu būt pielaisti OS.
Krievu sportisti, kas asi nosoda Krievijas karu....tie varētu startēt zem neitrālā- baltā karoga, bet tādu nav daudz
cik noprotu, tev nekas nav zināms par Donbasu vai ne?

  -1 [+] [-]

, 2023-02-03 12:38, pirms 4 mēnešiem
Ulllis rakstīja: Pirmkārt, viennozīmīgi atbalstu Ukrainu, tās cīņā, pie manis dzīvoja arī Ukrainas bēgļi... bet, pie kā ir vainīgi jebkuri sportisti šajā konfliktā?
...un otrs aspekts, kuru, varbūt, nevajadzētu pat pieminēt, lai nesaceltu vētru - kā šāda kara situācijā valsts vai valstij piederīgie var atļauties tērēt miljonus lielkomandu uzturēšanai, kamēr šos pašus miljonus viņiem ziedo citas valstis? ...ja man nebūtu, ko ēst, pirmkārt atteiktos no teātra apmeklējumiem...
Sanita Osipova: "Vai jums obligāti ir jāiet uz teātri...?"

Viņas atbilde ir - nē, nav.

  +1 [+] [-]

, 2023-02-03 12:40, pirms 4 mēnešiem
Ulllis rakstīja: Pirmkārt, viennozīmīgi atbalstu Ukrainu, tās cīņā, pie manis dzīvoja arī Ukrainas bēgļi... bet, pie kā ir vainīgi jebkuri sportisti šajā konfliktā?
...un otrs aspekts, kuru, varbūt, nevajadzētu pat pieminēt, lai nesaceltu vētru - kā šāda kara situācijā valsts vai valstij piederīgie var atļauties tērēt miljonus lielkomandu uzturēšanai, kamēr šos pašus miljonus viņiem ziedo citas valstis? ...ja man nebūtu, ko ēst, pirmkārt atteiktos no teātra apmeklējumiem...
Vai viegli ir tēlot muļķīti?
Ir pamats domā, ka palīdzēji, ja vispār palīdzēji, Ukrainas bēgļiem nevis aiz līdzjūtības, bet gan tāpēc, ka dažādas Ukrainas bēgļu programmas deva/dod iespēju visādiem pidrilām iebraukt valsts un pašvaldību maciņos.
Ārvalstu investori Ukrainai dod naudu, nevis lai to norītu, bet gan tāpēc, lai valsts pārvalde varētu veikt VISAS savas saistības pret Ukrainas sabiedrību. Tai skaitā sporta finansēšanu atbilstoši valsts normatīviem aktiem.

     [+] [-]

, 2023-02-03 12:42, pirms 4 mēnešiem
Igors Amelka rakstīja: cik noprotu, tev nekas nav zināms par Donbasu vai ne?
Un kas tieši būtu jāzin par Donbasu?

     [+] [-]

, 2023-02-03 14:02, pirms 4 mēnešiem
Ivars Zvirgzdiņš rakstīja: Vai viegli ir tēlot muļķīti?
Ir pamats domā, ka palīdzēji, ja vispār palīdzēji, Ukrainas bēgļiem nevis aiz līdzjūtības, bet gan tāpēc, ka dažādas Ukrainas bēgļu programmas deva/dod iespēju visādiem pidrilām iebraukt valsts un pašvaldību maciņos.
Ārvalstu investori Ukrainai dod naudu, nevis lai to norītu, bet gan tāpēc, lai valsts pārvalde varētu veikt VISAS savas saistības pret Ukrainas sabiedrību. Tai skaitā sporta finansēšanu atbilstoši valsts normatīviem aktiem.
Vai pārgudrais arī zini, ka Kijevā un citur cilvēki strādā, bet nesaņem algas (informācija no maniem Ukrainas paziņām), nez vai viņi šobrīd domā par sportu... ...un, piedod, Tu arī šajā jomā izskaties pēc tāda dīvānā pirdēja, ne darītāja...