Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:675, Did:0, useCase: 1
Publicitātes foto

"Betsafe Stipro skrējienā" varēs kvalificēties pasaules čempionātam

Šīs nedēļas nogalē, 27. un 28. maijā, Ķegumā norisināsies tautā iemīļotais un populārais "Betsafe Stipro skrējiens", bet pirmo reizi tas kļuvis par OCR (Obstacle Course Racing) kvalifikācijas skrējienu. Pievienošanās šai organizācijai sniegs iespēju teju simts "Betsafe Stipro skrējiena" labākajiem skrējējiem vecumā no 18 līdz 50 un vairāk gadiem kvalificēties pasaules čempionātam, lai godam pārstāvētu Latviju starptautiskā mērogā.
Publicitātes foto

Jau šīs nedēļas nogalē Ķegumā notiks ikgadējais "Betsafe Stipro skrējiens"

Šīs nedēļas izskaņā, 27. un 28. maijā, Ķegumā devīto reizi notiks viens no lielākajiem tautas sporta notikumiem Latvijā - "Betsafe Stipro skrējiens". Tajā vairāki tūkstoši dalībnieku gan individuāli, gan komandā savus spēkus, neatlaidību, drosmi, mērķtiecību un gribasspēku pārbaudīs, pārvarot dažādus šķēršļus 5, 9 vai 12 kilometru distancē.
Publicitātes foto

Vēl tikai šodien pieteikties "Betsafe Stipro skrējienam" izdevīgāk

Līdz 31. martam "Betsafe Stipro skrējienam", kas maijā nogalē notiks Ķegumā, atpūtas un sporta bāzes "Zelta Zirgs" teritorijā, var reģistrēties par lētāku dalības maksu. Šobrīd, kad visā Latvijā iestājies pavasaris, līdz populārākajam šķēršļu skrējienam Latvijā atlikuši tieši divi mēneši, šobrīd savu dalību tajā apstiprinājuši jau vairāk nekā divi tūkstoši skrējēju.
Publicitātes foto
8

Sākusies pieteikšanās ikgadējam "Stipro skrējienam"

2. februārī sākās pieteikšanās vienam no lielākajiem tautas sporta notikumiem - sacensībām "Stipro skrējiens”, kas šogad notiks divas dienas - 27. un 28. maijā. Norises vieta jau otro gadu pēc kārtas būs atpūtas un sporta bāze "Zelta Zirgs", Ķegumā.
Inga Dauškāne
Publicitātes foto
6

"Stipro skrējienā 2014" atkal triumfē Dauškāne, vīru konkurencē labākais Rekuņenko

4. maijā, kinopilsētā „Cinevilla” noslēdzās jau sestais „Stipro skrējiens”, kurā piedalījās gandrīz 6500 stiprinieki. Laikapstākļi nelutināja nevienu, tomēr visi drosmīgi stājās uz starta līnijas, lai pārvarētu sevi, palīdzētu viens otram un dotos kopīgā, vienojošā skrējienā par Latviju.
"Stipro skrējiena" treniņš
Foto: thestrongrace.com

Sestdienās aicina uz "Stipro skrējiena" treniņiem

Šogad ikviens var sākt gatavoties "Stipro skrējienam" īpaši organizētos treniņos, kurus vada pazīstamais fitnesa treneris Viesturs Saldavs. 5. aprīlī Šmerļa mežā notika pirmais „Stipro skrējiena” treniņš, uz kuru ieradās aptuveni 40 cilvēku. Nākamais treniņš jau 19. aprīlī plkst. 17.00, informē pasākuma organizatori.
"Stipro skrējiens” 
Foto: stiproskrejiens.lv

"Stipro skrējienam" pieteicies rekordliels dalībnieku skaits

Pēc trīs nedēļām, 4. maijā, kinopilsētā „Cinevilla” jau sesto reizi pulcēsies Latvijas stiprākie ļaudis, lai piedalītos „Stipro skrējienā”. Šobrīd jau pārspēts iepriekšējā gada un sasniegts pavisam jauns dalībnieku skaita rekords - pirmo reizi Latvijas stiprāko ļaužu saietā piedalīsies vairāk nekā 4000 skrējēju, informē pasākuma organizatori.
"Stipro skrējiens 2014"
stiproskrejiens.lv
6

Sākas pieteikšanās "Stipro skrējienam 2014"

Otrdien, 4. februārī, sākas pieteikšanās biedrības „Par stipru Latviju” rīkotajam Stipro skrējienam, kas šogad norisināsies jau sesto reizi. Dalībnieku aktivitāte katru gadu kļūst arvien lielāka, tāpat vairāk tiek pieteiktas dažādu uzņēmumu un pašvaldību komandas, informē organizatori.

Trakākais skrējiens Latvijā - jau rīt

Rīt, 4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, kinopilsētā „Cinevilla” pulcēsies Latvijā stiprākie ļaudis, kuri savus spēkus pārbaudīs, iesaistoties vistrakākajā piedzīvojumā – „Stipro skrējienā”. Pieteikšanās pasākumam sākās februārī un jau šobrīd zināms, ka pārspēts iepriekšējā gada dalībnieku skaita rekords.
3

Stipro skrējienam jau pieteikušies aptuveni 1000 dalībnieku

Pieteikšanās piektajam Stipro skrējienam sākas pirms mēneša un jau pieteikušies aptuveni 1000 dalībnieki. Pašlaik aktīvi tiek plānota sacensību trase, projektēti pavisam jauni un interesanti šķēršļi, kā arī ir iespēja ikvienam piedalīties Stipro skrējiena dizaina konkursā.
Stipro Skrējiens 4 
Foto: Biedrība "Par Stipru Latviju"

Stipro Skrējienā 4 finišu sasnieguši vairāk kā 2800 dalībnieku

Kinopilsētā Cinevilla šodien norisinājās jau ceturtais Stipro Skrējiens un ir noskaidroti jaunie ekstrēmā skrējiena laureāti. Kā unikāla ir jāatzīmē Ingas Dauškānes ceturtā uzvara pēc kārtas dāmu konkurencē.
Stipro skrējiens Cinevillā!
2

"Stipro skrējienā" piedalīsies vairāk nekā 300 uzņēmumu un novadu komandas

Gada ekstrēmākais pasākums jau pēc divām dienām, 4. maijā, Cinevillā kopā pulcēs jau vairāk nekā 2600 dalībnieku! Stipro skrējienā kā pēdējās startēs komandas, kas šogad ir īpaši plaši pārstāvētas. Atgādinām, ka līdz 3.maijam savas komandas pieteikt var mājaslapā www.stiproskrējiens.lv. Komandas sastāvā jābūt četriem dalībniekiem, taču vismaz vienai no tām ir jābūt daiļā dzimuma pārstāvei.
3

"Stipro skrējienam 4" pieteicies rekordliels dalībnieku skaits

4. maijā kino pilsētiņā "Cinevilla" atkal pulcēsies Latvijas stiprākie cilvēki, lai piedalītos "Stipro skrējienā 4". Šobrīd skrējienam pieteikušies vairāk kā 2000 dalībnieku.
5

"Stipro skrējienam" pieteikušies jau vairāk nekā 100 dalībnieki

Jau no februāra sākuma ir iespēja pieteikties ceturtajam “Stipro skrējienam”, kurš norisināsies 2012.gada 4.maijā. Turpinot pagājušajā gadā iesākto tradīciju, skrējiena rīkotāji aicina pulcēties "Cinevillā" Latvijai tik nozīmīgajā datumā, lai pārbaudītu savu drosmi, varēšanu un lai izbaudītu neatkārtojamo pasākuma atmosfēru.
2

"Stipro skrējienu 2" veiksmīgi pieveikuši gandrīz 800 skrējēji

Otrais masu ekstrēmais izturības skrējiens Latvijā aizvadīts godam – vakar 2010.gada 18.septembrī sporta kompleksa 333 trasē notika jau otrais Stipro Skrējiens, kam bija dota devīze – "Vēl skarbāk!"

"Stipro skrējiens 2" jau rīt

Divreiz vairāk adrenalīna! Divreiz vairāk dubļu! Divreiz vairāk šķēršļu! Vēl skarbāk! Jau rīt, 18.septembrī sporta kompleksā 333. "Stipro skrējiens 2" met izaicinājumu un piedāvā jaunus piedāvājumus. Organizatori, pildot savus solījumus, ir stipri uzlabojuši trasi, gan palielinot šķēršļu skaitu līdz 29, gan palielinot to sarežģītību. Līdz finišam nonāks tiešām paši stiprākie.

Stipro skrējiens. Dalībniekiem un līdzjutējiem

18.septembrī sporta kompleksā 333 turpināsies pavasarī labi iesāktā tradīcija – "Stipro Skrējiens 2" Pieteikšanās joprojām turpinās. Kopš 10.septembra tur apskatāma arī trases shēma, kurā visi interesenti var iepazīties ar šķēršļiem. Iespējams, ka šī vizuālā informācija būs kā stimuls tiem, kuri vēl šaubās par dalību Stipro Skrējienā.
4

"Stipro skrējiena" trase jau top

Tikai dažas dienas atlikušas līdz Stipro Skrējiena startam. 12.septembrī trasē 333 plkts. 13:00 tiks dots starta šāviens un trasē atkal dosies skrējēji, kuri gribēs pārbaudīt savu spēku, izturību un arī drosmi.

Līdz otrajam "Stipro Skrējienam" vēl tikai deviņas dienas

Tuvojas 2010.gada 18.septembris, kad sporta kompleksa 333 trasē norisināsies Stipro Skrējiens 2. Divreiz vairāk dubļu, divreiz vairāk adrenalīna, ko sniegs jaunā trase. Vēl skarbāk! Vasaras laikā ir izdarīts darbs, lai izbūvētu jaunus un grūtākus šķēršļus, sarežģīt jau esošos.

"Stipro skrējiena" dalībniekus gaidīs 29 šķēršļi

Divreiz vairāk adrenalīna! Divreiz vairāk dubļu! Divreiz vairāk šķēršļu! VĒL SKARBĀK! Tas viss būs 18.septembrī sporta kompleksā 333. "Stipro skrējiens 2" met izaicinājumu un piedāvā jaunus piedāvājumus. Organizatori, pildot savus solījumus, ir stipri “uzlabojuši” trasi gan palielinot šķēršļu skaitu līdz 29, gan palielinot to sarežģītību. Līdz finišam nonāks tiešām paši stiprākie.