Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:675, Did:0, useCase: 0

Jau šīs nedēļas nogalē Ķegumā notiks ikgadējais "Betsafe Stipro skrējiens"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Jau šīs nedēļas nogalē Ķegumā notiks ikgadējais "Betsafe Stipro skrējiens"
Publicitātes foto

Šīs nedēļas izskaņā, 27. un 28. maijā, Ķegumā devīto reizi notiks viens no lielākajiem tautas sporta notikumiem Latvijā - "Betsafe Stipro skrējiens". Tajā vairāki tūkstoši dalībnieku gan individuāli, gan komandā savus spēkus, neatlaidību, drosmi, mērķtiecību un gribasspēku pārbaudīs, pārvarot dažādus šķēršļus 5, 9 vai 12 kilometru distancē.

"Betsafe Stipro skrējiens" ir viens no zināmākajiem tautas sporta pasākumiem valstī. To pierāda šī gada sākumā veiktais pētījums par iedzīvotāju iecienītākajiem sporta veidiem. Sabiedrība šo Baltijā pirmo un vienīgo masu izturības skrējienu atzina par aizvadītā gada trešo populārāko sporta pasākumu Latvijā. Pateicoties tā unikalitātei un patriotiskajai idejai, arvien vairāk ļaužu gatavi doties skrējiena trasē, pārvarēt desmitiem šķēršļu, skriet caur ūdeni un dubļiem, tādā veidā parādot savu saliedētības spēku, gribasspēku, drosmi, enerģiju un spītu. Tas ir pozitīvi emocionāls piedzīvojums ikvienam skrējējam.

Lai būtu liecinieki tam, kā stiprākie Latvijas ļaudis izaicina sevi un ar gandarījumu sejā ierodas finiša taisnē, aicinām mediju pārstāvjus apmeklēt "Betsafe Stipro skrējienu" š.g. 27. un 28. maijā, Ķegumā, atpūtas un sporta bāzē "Zelta Zirgs", laika posmā no pulksten 11.00 līdz 16.00.

Zināms, ka sacensībās piedalīsies visi iepriekšējo gadu godalgoto vietu ieguvēji un jau pieredzējušie dalībnieki. Uz finiša līnijas stāsies arī Nacionālo bruņoto spēku komanda kopā ar teju desmit karavīriem no Austrijas. Starp skrējējiem būs arī vairāki sabiedrībā zināmi ļaudis, piemēram, Dailes teātra aktieri Gints Andžāns, Gints Grāvelis, Mārtiņš Počs un Ieva Florence.

"Betsafe Stipro skrējienā" startēs cilvēki no visas Latvijas, jo gandrīz 20 novadu pašvaldības atbalstījušas iedzīvotāju vēlmi piedalīties un pārstāvēt savu dzimto pusi. Aktīvi piesakās arī studenti, saņemti vairāk nekā 20 komandu pieteikumi. Pirmo reizi par stiprākās skolas titulu varēs cīnīties arī jaunieši, kuri startēs Izlūku skrējienā – 5 km distancē.

Šogad, kā visiem zināms, "Betsafe Stipro skrējiens" pirmo reizi kļuvis par OCR (Obstacle Course Racing) kvalifikācijas skrējienu un teju 100 labākie šī gada "Betsafe Stipro skrējiena" dalībnieki vecumā no 18 līdz 50 un vairāk gadiem varēs doties pārstāvēt Latvijas godu pasaules čempionātā Kanādā. Pasākuma rīkotājiem tapis zināms, ka tajā piedalīsies arī ASK PATRIA OCR komanda, kas ir pirmā profesionāla šī sporta veida komanda mūsu valstī, kuras dalībnieki pierādījuši sevi dažādās OCR sacensībās gan Latvijā, gan ārpus tās.

Īpaši padomāts būs par bērniem. Trešo gadu notiks "Mazo Stipro skrējiens" - atraktīvas skriešanas sacensības bērniem vecumā līdz 15 gadiem. Trase ietver dažādus interesantus šķēršļus, pār kuriem jārāpjas, zem kuriem jālien un jākāpj pāri. Piedalīšanās "Mazo Stipro skrējienā" dos iespēju gan saliedēt ģimeni, gan arī mazajiem pārbaudīt savus spēkus.

Iepriekš ikvienam mediju pārstāvim obligāti jāaizpilda akreditācijas pieteikums šeit: stiproskrejiens.lv Citādi Jūs nevarēsiet saņemt mediju pārstāvja karti un, diemžēl, būs jāpērk ieejas biļete, kā arī pasākuma apkalpojošais personāls jums var neatļaut atrasties vietās, kur skrien dalībnieki.

Informāciju sagatavoja: Elīna Gārbena,
Sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja