Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:675, Did:0, useCase: 0

Vēl tikai šodien pieteikties "Betsafe Stipro skrējienam" izdevīgāk

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Vēl tikai šodien pieteikties "Betsafe Stipro skrējienam" izdevīgāk
Publicitātes foto

Līdz 31. martam "Betsafe Stipro skrējienam", kas maijā nogalē notiks Ķegumā, atpūtas un sporta bāzes "Zelta Zirgs" teritorijā, var reģistrēties par lētāku dalības maksu. Šobrīd, kad visā Latvijā iestājies pavasaris, līdz populārākajam šķēršļu skrējienam Latvijā atlikuši tieši divi mēneši, šobrīd savu dalību tajā apstiprinājuši jau vairāk nekā divi tūkstoši skrējēju.

Skrējienam iespējams reģistrēties mājaslapā Stipro Skrējiens 2017 - Strong Race 2017 Atgādinām, ka organizatori piedāvā atlaides studentiem un Nacionālo bruņoto spēku karavīriem, jaunsargiem, zemessargiem u.c.

"Betsafe Stipro skrējiens" šajā gadā norisināsies divas dienas, 27. un 28.maijā, Ķegumā, pirmā aktīva dzīvesveida pasākuma gan miesā, gan garā spēcīgiem ļaudīm "Festivāls STIPRIEM" laikā.

Ņemot vērā cilvēku vēlmes un viedokļus, rīkotāji izveidojuši jaunu piecu kilometru distanci, kurai dots nosaukums "Izlūku skrējiens". Tajā savus spēkus varēs pārbaudīt jaunieši no 16 gadu vecuma un tie, kuri vēlas izjust "Betsafe Stipro skrējiena" atmosfēru. Individuālajiem skrējējiem un komandām četru cilvēku sastāvā pieejama arī tradicionālā – deviņus kilometrus garā distance un elites grupas skrējējiem vai profesionāliem sportistiem – 12 km trase ar papildus pārbaudījumiem.

Šobrīd norit aktīvs "Betsafe Stipro skrējiena" plānošanas darbs. Otro reizi dalībniekiem finišā par dalību skrējienā pasniegs speciāli dizainētas medaļas patriotiskās noskaņās. Trases celtniecības darbi ir uzsākti un jau zināms, ka esošo šķēršļu sarakstu papildinās vismaz trīs jauni, kuriem idejas rīkotāji smēlušies vairākos citos ārvalstīs notiekošos līdzīgos šķēršļu pārvarēšanas pasākumos. Kopējā distanču konfigurācija nedaudz mainīsies – atsevišķi trases posmi tiks aizstāti ar citiem un papildināti ar uzdevumiem, lai skrējienu padarītu aizrautīgāku un ne tik vienmuļu.

Rūpējoties par dalībniekiem un apmeklētājiem, gan sestdien, gan svētdien būs pieejamas dažādas papildus aktivitātes un izklaides. Notiks starptautisks spēkavīru turnīrs, Latvijas Skolu čempionāts virves vilkšanā, Skotu kalniešu spēles un vēl daudz kas vēl cits. Savukārt mazajiem ķipariem būs pieejamas viņu vēlmēm un interesēm atbilstošas piedzīvojumu spēles – atraktīvās skriešanas sacensības bērniem "Mazo Stipro skrējiens" un sportisku uzdevumu josla "Mazā stiprinieka piedzīvojumi".

Vairāk informācijas mājaslapā: Stipro Skrējiens 2017 - Strong Race 2017

Informāciju sagatavoja: Elīna Gārbena,
Sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja