Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Slavenajam kultūristam Visockim diskvalifikācija par antidopinga pārkāpumu

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Slavenajam kultūristam Visockim diskvalifikācija par antidopinga pārkāpumu
Aivars Visockis. Foto: reaktors.lv

Latvijas Antidopinga birojs šogad publiskojis pirmo sportistu, kuram ir spēkā esošas soda sankcijas. Titulētais bodibildinga atlēts Aivars Visockis diskvalificēts uz četriem gadiem par antidopinga pārkāpumu.

2017. gada novembra starptautiskajā turnīrā "Rīgas Pērle" viņš izcīnīja trešo vietu. Dopinga tests izrādījās pozitīvs, tika konstatēta S2 aizliegtā viela - cilvēka horiongonadotropīns. Diskvalifikācija piešķirta saskaņā ar Pasaules antidopinga kodeksa 2.2. punktu - "sportists lietojis vai mēģinājis lietot aizliegtu vielu vai aizliegtu metodi".

Juridisku apsvērumu dēļ tikai tagad publiskots, ka Aivars Visockis ir diskvalificēts uz četriem gadiem - no 2017. gada 19. novembra līdz 2021. gada 18. novembrim. Tādējādi pēc dažiem mēnešiem tobrīd 64 gadus vecajam atlētam varētu būt iespēja atgriezties sacensību apritē, tostarp veterānu mačos.

Visockis savulaik trenējās hokejā un boksā. Pievērsās smagumu cilāšanai, bet vēlāk izvēlējās kultūrismu. Kotējas kā titulētākais kultūrists Latvijā.

Visocka nozīmīgākie sasniegumi
Mr. Universe 2009
Pasaules čempions 2009
Vice Mr. Universe 2010
Pasaules vicečempions 2010
20kārtējs Latvijas čempions kultūrismā
2kārtējs Baltijas čempions,
5kārtējs Eiropas čempions,
4kārtējs pasaules vicečempions (Master Class)
3kārtējs Mr. Universe finālists
3kārtējs superturnīra Mr. Master-Olimpia dalībnieks

Izmantotie resursi:
antidopings.gov.lv
latvijassports.lv

     [+] [-]

, 2021-02-20 00:01, pirms 2 mēnešiem
iedomigs tips, cerams no ķengaraga Tornado ari dq dabus